• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KULA: Hele a nevadí ti že ani na modelu, ani v reálu žádný jekly vidět nejsou?

    (Já bych to nechal v tomhle STARE_CASY stavu, nechal porůt nějakou hustou popínavkou a od bazénu nechal průchod dovniř ;)
    KULA
    KULA --- ---
    STARE_CASY: to je nějaký skleník pro Poison Ivy nebo to je nějaký conceptual art? Tohle totiž smrdí mrzeníčkem, aneb proč to na vizuálu nepůsobí tak tězce a úhly jsou pravidelnější a jekli hubenější než potom v realitě?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    XSTANG: posta
    XSTANG
    XSTANG --- ---
    SUOTAM: Nemohl bys dat neco vic k te technologii?
    SITH
    SITH --- ---
    16-year-old boy arrested in England over the 'deliberate' felling of a famous tree at Hadrian's Wall -
    https://www.cbs19news.com/story/49745028/16yearold-boy-arrested-in-england-over-the-deliberate-felling-of-a-famous-tree-at-hadrians-wall

    JONY
    JONY --- ---
    SITH: tohle mě vždycky fascinovalo. Mám vzpomínku z ranného dětství, kdy mě rodiče vzali do Vranova nad Dyjí na prohlídku hradu. A cestou zpátky jsme jeli přes vyklizené obce připravené na zatopení, když se budovala nádrž Nové Mlýny. Začínalo se pomalu stmívat a projížděli jsme naprosto prázdnými vesnicemi, kde byly domy čerstvě (polo)pobořené. Naprosto sureálný zážitek, který si pamatuji dodnes.
    SITH
    SITH --- ---
    Zatopená obec Fláje, Krušné Hory. Když je v přehradě málo vody, jako například tento rok, je vidět pozůstatek původního mostu v obci. Ostatní doby byly zbourány, jsou vidět jen základy a sklepy.

    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    LUSINDA: Ano.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HONZIG: Nezaponeme! :)
    HONZIG
    HONZIG --- ---
    smutné po....:/

    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    CHEESS: já osobně raději solární sprchu. Bazén je voser tak jako tak
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CHEESS: jako bonus muze mit ten ker treba trny. true story
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    KARLOSK: mít u bazénu něco, z čeho věčně padá bordel a ještě to budeš muset pravidelně ořezávat, to chceš!
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    STARE_CASY: Dik:) Je to cca 6cm tlusta skorepina vlaknobetonu , ve spodni vrstve je utopena karisit, cely je to uvnitr vyztuzeny jeklama a stoji to na 20cm tluste zakladove desce. Tzn unese to prakticky cokoli, kdyz na to nebude nekdo najizdet bagrem,tak se tomu nemuze nic stat.

    Uz dva centaky tohodle betonu unesou dospelyho cloveka..

    Zatim mame s timhle systemem zkusenosti 8let a nic korozi nepodleha
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    DARK_ONE: Taková škoda. Mělo to být čiré a dvakrát vypálené.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SUOTAM: bude uvnitř i záchod a kuchyňka?
    DARK_ONE
    DARK_ONE --- ---
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    SUOTAM: koukám na další fotky, který máš na fcb a kde je vidět i barák, u kterého to stojí, a je to hodně zajímavý. S tím barákem už to dostává jiný náboj a i když mám jiný vkus než zadavatel a víc se mi líbí jiné realizace, furt je to parádní řemeslo. Klobouk dolů.



    A s touhle konstrukcí uvnitř - jakou to má reálně nosnost? Co když po dvaceti letech, až to současní majitelé prodají a noví nebudou tušit, že to není masiv, si tam začnou stavět nějakou ptákovinu nahoře? Kolik to unese? Neprorezne to a nezhroutí se to? Jak to je uvnitř ošetřené?
    CUKI
    CUKI --- ---
    SUOTAM: Mě se právě tenhle povrch dost zamlouvá. Dává pocit větší masivity než to ve skutečnosti je. Tohle bych chtěl umět udělat nekomplikovaně nějakou stěrkou.
    Na výsledek jsem samo zvědavej, ale nějaké vzorky jsem viděl.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    CUKI: : je to strzeny hlinikovym profilem a pred zavadnutim okartacovany. Ve skutecnosti to ma tenhle hrubej povrch jen proto,aby na to chytla jeste jedna vrstva s final texturou, pak kdyztak poslu
    CUKI
    CUKI --- ---
    SUOTAM: To jsem viděl ještě jako síť :-) Dobrej progres. Čím jste uhladili ten nástřik? To finální uhlazení se fakt povedlo. Ta struktura se mi hodně zamlouvá. Ale obyč nerezovým hladítkem tohohle nedosáhneš. Dřevem asi taky ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam