• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    SUOTAM: koukám na další fotky, který máš na fcb a kde je vidět i barák, u kterého to stojí, a je to hodně zajímavý. S tím barákem už to dostává jiný náboj a i když mám jiný vkus než zadavatel a víc se mi líbí jiné realizace, furt je to parádní řemeslo. Klobouk dolů.



    A s touhle konstrukcí uvnitř - jakou to má reálně nosnost? Co když po dvaceti letech, až to současní majitelé prodají a noví nebudou tušit, že to není masiv, si tam začnou stavět nějakou ptákovinu nahoře? Kolik to unese? Neprorezne to a nezhroutí se to? Jak to je uvnitř ošetřené?
    CUKI
    CUKI --- ---
    SUOTAM: Mě se právě tenhle povrch dost zamlouvá. Dává pocit větší masivity než to ve skutečnosti je. Tohle bych chtěl umět udělat nekomplikovaně nějakou stěrkou.
    Na výsledek jsem samo zvědavej, ale nějaké vzorky jsem viděl.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    CUKI: : je to strzeny hlinikovym profilem a pred zavadnutim okartacovany. Ve skutecnosti to ma tenhle hrubej povrch jen proto,aby na to chytla jeste jedna vrstva s final texturou, pak kdyztak poslu
    CUKI
    CUKI --- ---
    SUOTAM: To jsem viděl ještě jako síť :-) Dobrej progres. Čím jste uhladili ten nástřik? To finální uhlazení se fakt povedlo. Ta struktura se mi hodně zamlouvá. Ale obyč nerezovým hladítkem tohohle nedosáhneš. Dřevem asi taky ne.
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    GANBOY: na betoně se zas můžou napást koně. Všechno ma svý pro a proti
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    SUOTAM: z tůjí se nedá skákat šipka.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Přesně, počkejte, až to obložej parketama!
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Tak jeste tam neni ta textura, ne?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    To je dost subjektivni ne?
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    SUOTAM: chtěl to zákazník, je to kšeft, ok.
    To nic nemění na tom, že mít tohle na pozemku je absolutní nevkus a ztráta veškeré soudnosti.
    Ty tuje jsou alespoň živý a dejchaj na rozdíl od betonu :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Tyhlety dotazy proc :) protoze to chtel zakaznik. Me se to nahodou libi, stoji to u moderni funkcionalisticky vily, z bazenu to zaclani vyhledu na sousedy.

    Nekdo by si tam asi misto toho zasadit tuje, tady pan chtel radsi originalni architektonickej prvek


    DOKKTOR: je to duta skorepina
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    SUOTAM: to je monolit nebo jenom kasirka na tu sit?
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    KARLOSK: chvíli jsem si myslela, že to opravdu bude někam do výběhu polárních šelem...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SUOTAM: Jen tak pro zajímavost - jak velká je ta zahrada a jak daleko je to od plotu (to je ta zeď za tím?)?
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    LORD_DE_SEIS: Spíše lední medvědy, ale stejně...

    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SUOTAM: tam budou mít tučňáky, ne?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    z práce :

    maketa vs realizace. jedná se o stylizovanou skálu, nebo spíš betonový objekt k bazénu.
    finále bude mít ještě jinou texturu a barevnou patinu

    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    ALENNAI: to fialové je perila?
    SARGO
    SARGO --- ---
    MALATI: Přišlo mi, že to měla srovnané rychle, to pak asi bolestivé bylo víc... syn si stěžoval vždycky jen první den po výměně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam