• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    XOXO
    XOXO --- ---
    Moje amatérské vylepšení schodiště:)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JASMINOVA: já bych chtěla být zahradník ubytovaný v takovém domku :)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    MLIKARNA: ne :)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    XBAHNO: věř tomu, že nechtěl
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    můj kancl a kolegy
    před: kuličková zábrana proti obíjení omítky
    po: snědla jsem čokoládovou Mozartovu kuličku a napadlo mě tím staniolem obalit kuličku na podlaze
    ani jsem nečekala, že se šéf nachytá, ale jo :)



    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    VYHULENY_UFO: Fakt bych chtěl mít takový domek. Pro zahradníka.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KULA: Hele a nevadí ti že ani na modelu, ani v reálu žádný jekly vidět nejsou?

    (Já bych to nechal v tomhle STARE_CASY stavu, nechal porůt nějakou hustou popínavkou a od bazénu nechal průchod dovniř ;)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    VYHULENY_UFO: super, z toho mam fakt radost.
    CHER
    CHER --- ---
    CHEESS: túje jsou hrozný zlo.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //tomu mistu rekonstrukce opravdu prospela. vzpominam, kdyz byla cibulka squat... jako nic proti mejdanum, ale je proste lepsi, kdyz se najde nekdo, kdo se chce a umi o barak skutecne postarat (posledni fotku jsem dal jako prvni)

    https://twitter.com/NadaceV/status/1708011286494081025
    Domek zahradníka na usedlosti Cibulka vykoukl zpod lešení v plné kráse. Na poslední fotce pro srovnání, jak vypadal ještě v roce 2021. Jak se změnil uvnitř můžete zjistit už za pár měsíců. Zajdete sem na kafe ☕️ nebo na skleničku 🍷?





    KULA
    KULA --- ---
    STARE_CASY: to je nějaký skleník pro Poison Ivy nebo to je nějaký conceptual art? Tohle totiž smrdí mrzeníčkem, aneb proč to na vizuálu nepůsobí tak tězce a úhly jsou pravidelnější a jekli hubenější než potom v realitě?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    XSTANG: posta
    XSTANG
    XSTANG --- ---
    SUOTAM: Nemohl bys dat neco vic k te technologii?
    SITH
    SITH --- ---
    16-year-old boy arrested in England over the 'deliberate' felling of a famous tree at Hadrian's Wall -
    https://www.cbs19news.com/story/49745028/16yearold-boy-arrested-in-england-over-the-deliberate-felling-of-a-famous-tree-at-hadrians-wall

    JONY
    JONY --- ---
    SITH: tohle mě vždycky fascinovalo. Mám vzpomínku z ranného dětství, kdy mě rodiče vzali do Vranova nad Dyjí na prohlídku hradu. A cestou zpátky jsme jeli přes vyklizené obce připravené na zatopení, když se budovala nádrž Nové Mlýny. Začínalo se pomalu stmívat a projížděli jsme naprosto prázdnými vesnicemi, kde byly domy čerstvě (polo)pobořené. Naprosto sureálný zážitek, který si pamatuji dodnes.
    SITH
    SITH --- ---
    Zatopená obec Fláje, Krušné Hory. Když je v přehradě málo vody, jako například tento rok, je vidět pozůstatek původního mostu v obci. Ostatní doby byly zbourány, jsou vidět jen základy a sklepy.

    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    LUSINDA: Ano.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HONZIG: Nezaponeme! :)
    HONZIG
    HONZIG --- ---
    smutné po....:/

    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    CHEESS: já osobně raději solární sprchu. Bazén je voser tak jako tak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam