• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    LEENVECKA: Praha má trochu jinou architektonickou podsadu ;).
    GECKO
    GECKO --- ---
    LEENVECKA: Tak ten krok 1 po kterým voláš už proběhl dávno a krok 2 IMHO probíhá už nějakou dobu....
    SMETY
    SMETY --- ---
    CRAZY_IVAN: co parkety, vevnitř hm?
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    LEENVECKA: tak ono bratislave ublizi maloco
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    BOYLER: Dubai vychodu! (Vychodu?!)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    BOYLER: Tohle udelat v Praze tak se pulka lidi scvokne ... ale dokazu si takhle predstavit zbourat celou Kolbenku a vystavet tam kvantum podobnych panelaku s primarni funkcni bydleni :)
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Bratislava 2012
    Bratislava 2022

    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Asi bez komentáře.

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    BOYLER: Asi 30cm v údolí :))
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    HERKULES: Napadlo?))))
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Ve vedlejších klubech běhají zuřivé diskuze o Depešácích, tak jedno tématické.
    PŘED: 1988, zdroj https://depeche.cz/web/novinky/tip-na-vylet-po-stopach-strangers
    PO: 2024, zdroj https://www.facebook.com/profile.php?id=100086991460962

    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Jedno rakouské údolí před týdnem a dnes.

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    JASMINOVA: Kolín teď tím dost žil. Táta mi už v úterý posílal video, jak to padá.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    LORDPEET: "uspesna a kokentni třicítka" - Pres noc třicítkou a už u Deniku princezny, jsem si ve svem nactiletem věku odfrkavala, jak je to pěkná žena a že bych taky tak chtela jednou vypadat :) Ale Catwoman bude jen jedna :P
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    V3S: nejvetsi vypovidaci hodnotu o mentalnim stavu majitele je imho ten bavorak zaparkovanej na chodniku pred vilou. lel
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    8 měsíců rozdíl...

    ZCR
    ZCR --- ---
    ZSIS: bacha, Dürrenmatt je Švýcar... Bernhard je jeden z mých nejoblíbenějších, a čte se mimochodem v němčině mnohem líp, než by člověk čekal
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    ZCR: Tschechien, pfft.. jako jo, ale palkovat jde lip Protektoratem Böhmen und Mähren, to si nikdy nejsou moc jisty co na to rict.
    Jelinek, Dürenmatt, par jich tu maji. Bernhardovu klasiku zrovna hraji v Burgtheatru, a premyslim ze bych si dohnal znalosti. nedavno od nej neco hrali v radiu a moc se mi to libilo, a to vseobecne byl dost borec co se s tim moc neparal, jak se zda.
    Heldenplatz | Burgtheater
    https://www.burgtheater.at/produktionen/heldenplatz

    tak to berte jako Pred a Po CR, a uz koncim s OT..
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    .. a to jsem si říkala, že tu s němčinou nebudu náckovat. Děkuju těm, co to zvládli za mě (a i lépe než já) :)
    ZCR
    ZCR --- ---
    ZSIS: odpálkovat pomocí Tschechien, u obzvláště nepříjemných Rakušáků ocitovat něco motivačního z Bernharda nebo jiného nestbeschmutzera (nedávno jsem dočetl Schöne Tage of Innerhofera, velmi výživné)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam