• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    VON_GILOTINE: si myslím, že je to fejk. V lepším případě 5 náhodných žen správného věku a mají atributy jako na starší fotce, abysme tomu věřili. V horším AI celé.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Cely tyhle vubec ne falesny na oko internet fotky like-grab dojmi-se, jsou fakt otresnej vydlaboduchej fenomen
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    PETEKKA: je smutný,že z krásný a roztomilý holčičky vypadne takovýhle hovno..
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    PETEKKA: neboj, taky tě to čeká.
    ZCR
    ZCR --- ---
    PETEKKA: Vítej do světa.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    JASMINOVA: je smutný, jak se z roztomilých a krásných holčiček staly tlustý, tuctový báby.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    V3S
    V3S --- ---
    SCHWAB: no uplny pred taky ne, ty plastovy okna vpravo mi prijdou i horsi, jak to z nich tece, protoze nejspis neudelali celou novou fasadu (fleky, diry, omlacenej spodek), coz je divny, protoze kdyz uz delaj okna, strechu ... no nejsem zadnej expert ;) ... prijde mi vlastne vcelku mile, jak se ti vlevo pokusili udrzet design tech okenic, ktere mi vlastne moc nedavaji smysl ... nahore i dole jsou okenice stejne siroke, ale dole je okno o pulku sirsi .. zajimal by me i pribeh strechy, kterou delala nejspis ta sama firma ... a designove za me vede opet leva pulka

    (klicenku si posilam sam;)
    CONSTANTINE
    CONSTANTINE --- ---
    Moje dnešní před / během / po v práci. Bylo volněji, tak ksem udělal modřínovej mečík synovi. Ulamovací nůž Milwaukee a cca 4 hodiny práce, nelituju

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    před a po v jednom obrazku

    EZOUN
    EZOUN --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MEI: no, většinou se plakáty dělají mnohem dříve, než expozice. Dřív se na to používaly různé druhy grafiky, teď přibrali AI. jen se to nepodvedlo. Teda plakát se povedl. :D
    MEI
    MEI --- ---
    JAKE_UP:
    KAIAFOX:
    GRANTORINO:
    MAR_TINA:

    Nikdo nezpochybňuje, že to je poděl - je a velký!

    Co by mi ale nešlo do hlavy je, proč někdo používá obrázky vygenerované AI, když má v baráku odpovídající expozici.
    MALATI
    MALATI --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SITH: bojovala statečně až do konce, asi jako Roberto Begnini v La vita è bella :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MEI: připomenu třeba výstavu Tima Burtona v Praze U Kamenného zvonu. Část místností byla jako by člověk byl uvnitř jeho filmu.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Libovolné science centrum má interiéry vybavené tak, že člověk chvílemi prochází jiným světem a opravdu si tak připadá. Ono by to šlo, kdyby se chtělo.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MEI: byli jsme na řadě atrakcí a splnilo to očekávání. Tohle opravdu není chyba v rodičích, si děláš legraci, ne?
    Třeba takový Mořský svět na Výstavišti jsme absolvovali už dvakrát, muzeum medúz, rozhodně to nebyly vyhozené peníze. Je řada perfektních akcí.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MEI: Je to asi jako bys zaplatila vstup do bazénu a tam na tebe čekala jímka... Mě tyhle akce třeba nelákájí, ale tohle byl podvod a všichni byli nasraní právem.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MEI: Co to je za dementní reakci na zcela očividný poděl? Nejspíš asi nikdo nečekal, že to tam bude tak jako v propagaci (ale proč by nemohlo?), ale takhle markantní rozdíl mezi promem a realitou je prostě sviňárna. Rodiče naštěstí utrácejí svoje peníze, takže je ti po tom hovno, nakolik je to s rozmyslem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam