• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    ERRTU: ty kráso, 67 let spolu... to je super výkon.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ERRTU: Ta první fotka nebude z roku 1957, tady už má pár šedivých vlasů a vypadá jako v sedmé osmé sérii MASH.

    Bohužel se mi nedaří najít nějakou jinou z tak rané doby :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    RICARDERON: doplnim: Alan Alda se svoji choti Arlene. jsou spolu od roku 1957. prvni fotka by mela byt z jejich svatby.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Two for Tuesday! Debbie Harry and Harley Quinn!

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    este jeden "typek ze Superstore" a tentokrat ne Fallout, ale Guardians of the Galaxy 3 .))

    Nico Santos



    BOBESH
    BOBESH --- ---
    "typek ze Superstore" (pro me.)

    Johnny Pemberton



    BOBESH
    BOBESH --- ---
    "typek z Lostu" :)

    Michael Emerson



    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Kyle MacLachlan
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Ten jeho Pike me dostava lehce do kolen :) Anson Mount

    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Já to viděl s popisem "Příroda se zbláznila"

    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    LEMRICKA: teď jsem tu fotku viděl na fb s popiskem: počasí ve Slovenii :D
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    PUPEK: no nevim,u nas bylo skorodva mesice sucho, takze to vubec nestihlo narust, ale asi měli duvod v tom slovinsku sekat
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Tak jsem dohledala i clanek :)
    Görenler inanamadı; Bir gecede mevsim değişti, tam 25 derece - Yaşam Gazetesi
    https://www.yasamgazetesi.com.tr/gorenler-inanamadi-bir-gecede-mevsim-degisti-tam-25-derece
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    ZSIS: Uz to probehlo i na FCB i s tim Slovinskem :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    LEENVECKA: thyjo nevim, odkaz na reddit se mi nezdá jako nejsolidnější argument. aspoň že tam teda maj to slovinsko.
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    ANABEL_LEE: a myslíš, že to stihlo narůst? a nás v podšumaví začaly krávy k senu přižvykovat první výhonky, ale že by už někde bylo dostatek hmoty na sekání??? Třeba jo, ale moc se mi to nezdá...sice tam má na celý louce jen jeden balík, ale na kolik by ho přišel a proč by to někdo dělal, když po hubený zimě je sena všude přebytek, docela by mě tenhle příběh taky zajímal
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    NOXIUS: to bude asi spis na senaz, nevypada to proschle, jako proc ne, u nas uz taky metaji psarky
    KORAL
    KORAL --- ---
    LEMRICKA: uvedl/a by jsi zdroj prosím? Přiznám se, že tohle mě zaskočilo a to jsem ze šumavy, kde ten sníh napadl. Díky
    ZCR
    ZCR --- ---
    NOXIUS: podle kalendáře ano, v tom je jaksi ten vtip, resp. v tom je ta potíž, resp. průser.
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    ZCR: myslel som rok na tom prvom obrazku. Je to dosť priskoro nato aby sa kosilo a nazož aby sa balikovalo seno.
    ZCR
    ZCR --- ---
    NOXIUS: vylezte z toho sklepa, Donalde, o dost přicházíte
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam