DRAGON: No, to bych nedělal. Mně se obecně hrubě nelíbí používání rašeliny třeba v zahradních substrátech, právě proto, jak strašlivě dlouho její vznik trvá - asi milimetr tenká vrstvička přibejvá za rok. Trvá to tak dlouho, protože rašeliník je maličká rostlinka s úplně prťavejma pidilístčkama. A jak ty pidilístečky opádávají, sedimentujou a rozkládají se (ten proces je teda trochu složitější), tak vzniká rašelina.
Ale hlavně je chyba na mojí straně, udělal sem nesmyslnou myšlenkovou zkratku. "Dalsie po tak za rok" neznamená, že za rok to bude komplet hotový.