• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    REEFER
    REEFER --- ---
    no kdyztak to spojime! :D
    REEFER
    REEFER --- ---
    narazil sem tu na to a tyjo taky bych si objednal. resite to teda hromadne tady skrz klub nebo jedete na vlastni pest?
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    ELIS: fajn, dík :)
    ELIS
    ELIS --- ---
    ROSADKO: Uplne normalni tricko:)
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Máte někdo fotku, jak vypadá to holčičí triko na těle ? Nemá moc malej výstřih ?
    SNOW_WHITE
    SNOW_WHITE --- ---
    hm, zamilovala jsem se do metropolis.. a to jsem nedavno objednavala :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TUILE: dik za pruzkum, je to na nastence.
    DIVA
    DIVA --- ---
    já když jsem měla věci "laicky" zabalené od týpka z aukra tak jsem clo neplatila ani jednou, šly v pohodě balíky typu 2 džíny + 4 mikiny + 10 trik, košile, taška, kšiltka atd. nevím jestli to bylo evidentní nemasovostí toho obalu nebo českým jménem odesílatele.. a poštovné v US se zvedalo někdy před půlrokem plošně, měnil se jejich systém, není to firemní politika
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    mam zkusenost objednaval sem asi uz 5x tricka z threadless a jenom jedinkrat sem platil clo kdyz jich bylo v objednavce 8, prisli v baliku. Jinak do poctu 5kusu to bylo baleny do velkejch obalek a nikdo nic neresil.... tedy bez cla
    TUILE
    TUILE --- ---
    QWITI: omlouvam se, sem to zjistovala pred vanocema a zkousela sem, v jakou chvili se ta cena prehoupne a byla sem presvedcena ze to bylo u deseti tricek. ale myslim si, ze to bud predtim meli spatne napsany a nebo zmenili ceny, protoze sem se divila, ze se cena najednou zlomi z celkem maly castky na cca trojnasobek prave pridanim jednoho tricka.

    tak sem ted vybrala zcela nahodny tricko v cene 20 dolaru a shipping mi to pise:
    1x 10.40
    2x 13.60
    3x 18.40
    4x 21.60
    5x 24.80
    6x 29.60
    7x a vic 36.65

    nevim, jestli to treba nezalezi jeste na cene tricek a nebo na hmotnosti.
    DASIK
    DASIK --- ---
    BECKO: kdyby bylo predani v Brne, tak by to nebyl problem ;)
    Premyslim, jak moc by byla vyhodna ta hromadna objednavka, libi se mi asi 4 ...
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    DASIK: jés, ajem.
    BECKO
    BECKO --- ---
    z vyškova jeden akorát .)
    DASIK
    DASIK --- ---
    Bylo by dobry rozepsat to postovny na nastenku.
    A neni tady nekdo z Brna, kdo by chtel objednavat?
    TUILE
    TUILE --- ---
    postovny do deviti tricek vcetne je 10-13 USD (*cca 18,0 = cca 200 kc)
    postovny za deset tricek a vic je 35 USD (= 630 kc)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    MERCEDES: a postovny ted vyjde na ...... czk?!
    TUILE
    TUILE --- ---
    sem si trosku zapocitala - pocitala sem s tim, ze chci 8 tricek a jesttli se mi vic vyplati nechat si je poslat ve dvou balickach po ctyrech (predpokladam, ze nebudu platit clo) nebo v jednom balicku po osmi (predpokladam, ze clo platit budu, ale zase usetrim na postovnym). pokud by ty dva balicky opravdu neclily, vyjde to levneji objednavat zvlast a priplatit si na postovnym. ale bohuzel ta jistota tam neni, takze kdyz je proclej, tak je to samozrejme drazsi. nejen o to postovny ale jeste o clo na tom postovnym.

    mate nekdo zkusenosti s tim, ze by vam to proclili, kdyz ste tam meli napsano dar?
    TUILE
    TUILE --- ---
    procleni je 19 procent z ceny trik a tri a pul procenta z celkovy ceny. teda myslim, uplne jista si nejsem. ale je to nejak podobne.
    MERCEDES
    MERCEDES --- ---
    TECZKA: Ja kdyz mela objednavku 8 trik, tak to bylo 566Kc
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    je nejak zjistitelny, kolik vyjde procleni?!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam