• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    RADU
    RADU --- ---
    SQUZZA: mno škoda že sis to nerozdělila na dvě objednávky...to bys z toho vyšla bez cla...ale zas poštovný navíc no..on si člověk asi nevybere..
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    tak me v pondeli prisla objednavka z 21022008
    devet trik za neco kolem 220 USD
    clo 397
    takze to docela de :))
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    CMLKA: dlouhy rada ja i moje ledvinky :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    BRUISE: to pansky mam. barva dobra (jen me vydesilo, ze to poustelo pri pravnim prani v ruce ve studeny vode a to docela dost), jen sou tam malo videt ty hvezdicky. ale jinak spokojenost.
    RADU
    RADU --- ---
    SARKALINA: snad ne...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    RADU: oukej, diry jsem na nastenku nehodila, pochybuju, ze se to tyka cely serie
    RADU
    RADU --- ---
    ok. u pánskýho trika Booyah! nebo jak se to menuje sme měli 2 poměrně velký díry na boku...pak u dámskýho Circular Reasoning se oprala dost červená barva po prvnim vyprání, u toho tell you grandma zas je naprosto průsvitný triko a vypadá to fakt lacině.toť zatím vše:-)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    RADU: sazej, s tim uz se zacalo a zatim nikdo jiny negativni reference nemel
    RADU
    RADU --- ---
    jinak se ségrou jich máme už hafo tak mě napadlo dát na nástěnku třeba seznam kdo co má a příp. reference na daný potisky( v případě něakýho zklamání, aby to varovalo ostatní a nemusel se tu každej ptát furt co ostatní na design "x"), což?:-)
    RADU
    RADU --- ---
    TECZKA: já taky nejsem z práglu ale pohybuju se tam a už sem ho viděla na dvou lidech a to se moc často mezi lidma v centru nepohybuju...ale bejt tebou kdyby se mi hodně líbilo tak taky do něj pudu:-)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    RADU: no to nijak prilis neresim, nikdy jsem ho na nikom nevidela a to mi staci.) im not from prague.
    RADU
    RADU --- ---
    TECZKA: tohle tu má hafo lidí...proto si ho neobjednávam.už si bohužel nepamatuju kdo..zeptej se v disuzi o trikách
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    TECZKA: jinak v breznovy objednavce bych si vzala dve trika, tentokrat na ne snad budou penize.)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    SQUZZA: bájo!
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    TECZKA: mam ho objednany a melo by kazdou chvili prijit, kze pak mohu pomoci ;)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    sim, nemate nekdo todle triko?
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/924?category=womens&show_photo=2
    mam na nej dlouho spadeno, ale na ty holce se mi hrozne nelibi, tak bych chtela nejakou jinou fotku, jak vypada obleceny.)
    RADU
    RADU --- ---
    nám přišly trika třeba i za 3 dny což v porovnání s třeba YP je naprosto jinej servis:-)a eště sou levnější než ty jejich...
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    Přišly mi tyhle dvě, za týden byly doma:
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/1367?category=womens
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/689?category=mens

    U toho pánskýho mě zklamala barva, vypadá už teď jako několikrát prané, dámský spokojenost. Materiál je u obou tenký, ale takových trik mám víc a nevadí mi to.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    QWITI: no jestli to chapu dobre, tak triko, ktery dostanes zadara, je to na obrazku..tj. jejich "firemni"
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    upozornuju, ze ma dneska DBH akci, ktera konci v sobotu v 8.00 naseho casu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam