• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM

    ~~~ZKUŠENOSTI~~~
    ~~~HROMADNÝ OBJEDNÁVKY~~~
    ~~~FOTA~~~

    Pokud chcete na HOME, uveďte do svýho postu "HOME", název trika a jeho .jpg formát (medium).
    rozbalit záhlaví
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    WOOK: home updated
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    co si vybavuju, tak v breznovy objednavce byly vsechny posilany jako gift..tak jestli je treba vic nezkoumaj..
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    a jak?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jeste to zkusim nejak vymyslet s tim oznacenim gift...
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    SQUZZA: Tiez mam ten pocit :)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    na mym baliku byla napsana jina castka, nez kera byla na fakture, ta castka na fakture byla vyssi a tu cenu, kerou sem zaplatila jako dph, evidentne vypocitavali z ty nizsi co byla na baliku

    (teda mi to tak prislo)

    jinak si myslim, ze tam sedi parta vozralejch celniku kery to od oka strilej a my se tady muzeme zblaznit dumanim, jak to vlastne je :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SQUZZA: neni, ale z baliku vytahnou fakturu, na ktery to uvedeny je.
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    no tak to se jeste da
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    pac an tom baliku je napsana hodnota vcetne postovnyho. imho.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SQUZZA: do cehoz paradoxne zapocitavaj i postovny..

    jen pro ilustraci...balik se 4 trikama v hodnote $79...(+ postovny $21.60) - dph stanoveno na 310,-
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    +19%
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    super..a jeste kolik tak vychazi jedno s dph ?..zkousela jsem se vcera proklikat tim odkazem na vypocet dph co jsi sem kdysi hazela, ale nejak se mi to zacyklilo ..:)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TRYSKOMYS: muzes .)
    BECKO
    BECKO --- ---
    no osobně dycky když něco takovýho dělám pro nějakýho kamaráda, tak musim řešit buď reklamaci nebo nějakou podobnou vysírku ./
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    dobre no :)
    ale vzhledem k tomu, ze vim, co je s cizima objednavkama za stres, tak to proste nechapu, na tom se nic nemeni .)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    nektere veci se nedelaji pro penize, ale pro KARMU.) pocit, ze je Sarkaline pulka nyxu vdecna, je docela fajn. (i kdyz si za nej nic nekoupi)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SQUZZA: (a jestli mi ted parky fakt nekdo prinese, tak ti je nacpu do tunelu)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ENTENTYKY: spokojim se s podekovanim, kdyz vidim, ze dotycnej / dotycna ma radost.

    SQUZZA: ale rikam ti porad, ze mi staci tvuj usmev!
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ja sarce vzdycky prinesu veprovy parky. vim co ma rada. myslim, ze to oceni vic, nez penize :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam