• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM

    ~~~ZKUŠENOSTI~~~
    ~~~HROMADNÝ OBJEDNÁVKY~~~
    ~~~FOTA~~~

    Pokud chcete na HOME, uveďte do svýho postu "HOME", název trika a jeho .jpg formát (medium).
    rozbalit záhlaví
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ONASYS: mne se parkrat stalo, ze sem neco posilala domu z ciziny .... a dorazil balik rozkradenej...
    ten tracking ti slouzi aspon jako opora. kdyz nemas v ruce cislo, nemuzes VUBEC nic.


    SQUZZA: co mas na mysli nedorucenejma trikama?
    jiny velikosti ..to je samo problem jejich, viz [ SARKALINA @ DESIGNBYHUMANS.COM ]
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    Tracking je celkem nahovno, stalo se me 2x po sobe ze balik kterej sel sluzbou USPS PMI. 25dnu u tech baliku bylo ze opustili USA, po 30dnech se objevilo ze sou na celnici. Jediny k cemu mi tracking byl ze sem cekal 35dnu a tesil se az to budu reklamovat na USPS policy a budu cekat 60dnu do vyrizeni.Ceska posta nestiha, ale asi nekrade, chyba bude opravdu spis na strane DBH.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    SARKALINA: btw ty problemy s nedorucenejma trikama, jinejma velikostma atp. ... je problem celniku..??? ;))
    L_UKAS
    L_UKAS --- ---
    SARKALINA: nemaj, už se mi taky od nich ztratila zásilka, tak jsem se po něm ptal.. pro usa možná jo, ale pro international ne-e..
    DUKED
    DUKED --- ---
    SARKALINA: jen pro ameriku
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BOO: ma threadless tracking?
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    SARKALINA: dlouhy dlouhy email na celniky...
    NOA
    NOA --- ---
    achjo no :(
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    bohuzel takovehle veci se deli hlavne za komancu ... je to tady tak trosku tradice :( dodnes se pamatuju jak nam poslala jedna znama jeansy a bodobne hadry ktere se tu proste sehnat nedaly a pak nam prisel scelnice balik, obroska krabicekde se na dne valej jen jedny kalhoty a dve tricka a prilozeny seznam pro jistotu chybel ... koukam ze moresy celniku se moc nezmenily :(
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    SARKALINA: no jo, jsme ted holt pro ne vychodni evropa, jak rusaci, s tim nic nenadelas.. :(
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SHEDLO: no zajimavy je, ze driv mi ti mensi baliky byly doruceny otevreny, prelepeny postovni/celni paskou. trika byly v poradku.
    v minulz velkozasilce se mi stal stejnej pripad, jako tobe - jedno triko, ktery melo bejt dvakrat, nedodali..
    pravda bude nekde mezi.
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    nam teda jedno triko chybělo, ale to tam podle mne prostě nedali, páč jsme si vzali dva stejný kousky najednou v téže velikosti a to se prostě dá přehlídnout.. ale jestli celej jeden balík nedojde, tak to je vrchol.. když zmizí třeba jen nějaký kousky, tak to musí být na balení poznat ne?
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    To by me tada zajimalo jestli i jiny zeme maj tenhle problem...docela smutna predstava ze nasi celnici jsou nejvetsi zlodeji
    3COLOR
    3COLOR --- ---
    Kazdopadne by to clovek aspon mel "pojisteny" a nemusel se bat, co se na celnici u nas zase stane :( Me se jednou ztratila zasilka knizek z Amazonu, ale sam bohuzel nemuzu rict (nevim), kde presne se to ztratilo (jinak to byly hezky, velky, foto knizky, takze jestli to nekdo otevrel, mohly se mu libit). Amazon to nastesti prohlasil za ztraceny a poslali to zadarmo znovu.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    QWITI: proto nabidnou drazsi alternativu, diky ktery balik budes moct trekovat..ale pochybuju, ze to nekdo od nas bude vyuzivat, kdyz platime clo i z postovnyho
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SUNNY_HELL: hm, to vykradeni karty bych s tim moc nespojovala, nerada bych nekoho krive obvinila. jen jsem se ptala, jestli nekdo nema obdobnej problem, abych je mohla vyskrtnout ze seznamu .)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    QWITI: bohuzel no...ale pokud zasilky vykradaj celnici, pak by se to nejakym zpusobem melo zacit resit. Tu zasilku 11 trik, z ktery dorazilo jen 5...balili do 2 klasickejch plastikovejch baliku a zabalili do papirovy krabice. tzn, ze celnici ukradli celej jeden plastovej pytel se 6 trikama, vc. papirovy krabice...? wtf, kde to jsme?

    jasonovi jsem mj. odpovedela, ze si samo vazime, s jakou ochotou nase problemy resej, a ze samozrejme nechceme zadny pusobit...ale ze je cas od casu chyba i na jejich strane (pokud poslou jinou velikost, tak je to evidentni)
    obdrzela jsem kompenzaci v podobe DBH kreditu na 10 trik, coz je celkem dost, ale real penize mi nikdo nevrati, ani to clo samozrejme. zkusim se jeste obratit na celni urad a resit to s nima.
    SUNNY_HELL
    SUNNY_HELL --- ---
    SARKALINA: je to teda pekne na houby, ze se to tak deje, skoda, tricka byly super. kazdopadne i ode me a segry taky velkej dik za to, ze ses do toho tak vlozila, organizovala a hlavne v tom skoro 2 mesice mas pocitam hrube pres 20k plus o dalsi prachy te pripravili vykradenim karty... Fakt DIKY.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    PJETKA: stale..ale pristi tejden uy vam to rozdam a s tema, komu trika nedorazily, se nejak dohodnu...

    kdyztak mi piste do posty, jestli si chcete trika vyzvednout ve vrsovicich (ulice belocerkevska), nebo v jungmannce
    PJETKA
    PJETKA --- ---
    SARKALINA: tak to je pěkný...a zásilka z dubna stále nekompletní?
    KUHL
    KUHL --- ---
    :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam