• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    DOP
    DOP --- ---
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DOP: a chapu dobre, ze si jich zaplatil 11?
    DOP
    DOP --- ---
    SARKALINA: Je, na fakture jsou prave ty 4, takze to bylo rozdeleny z jejich strany a ted nezbyva nez doufat, ze si ten vetsi balik vzali celnici k procleni
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DOP: na fakture zevnitr neni uvedenej pocet kusu? mrkni se do svyho dbh uctu a pokud objednavka nesouhlasi s tim, co je uvedeny na stitku, ani s obsahem baliku, tak jim idealne nafot jak stitek, tak obsah baliku. to jim spolu s cislem objednavky zasli na mejl a cekej, nez se ti ozvou. kdybys potreboval poradit s prekladem nebo s cimkoliv jinym, tak nevahej .)

    TUILE: anebo vyckat, az zavedou trackovaci zpusob zasilani..
    TUILE
    TUILE --- ---
    skoro zacit objednavat po jednom kuse... bude to aspon bez dph a celnici to nevykradou.
    DOP
    DOP --- ---
    SARKALINA: Na tom pytliku je dokonce napsano, ze tam jsou 4 kusy a na "fakture" zevnitr je uvedeno order xxx B.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DOP: hm, tak to nechci malovat certa na zed, ale se zbyvajicima 7 se rozluc...
    vyuzivaj ted zasilkovou sluzbu, kde pozadujou, aby trika nad urcitou hmotnost byly rozdeleny do 2 baliku. tyhle dva baliky balej do kartonovy krabice..pokud ti dorazil jen ten sacek, tak se ti stalo to samy, co mne...jeste mrkni, co je psany na ty samolepce od nich..hmotnost ..jestli odpovida skutecny hmotnosti tech 4 trik, nebo 11ti..
    DOP
    DOP --- ---
    Tak uz mi to prislo, ale misto 11 tricek mi prisel balik se 4 - oni to takle delej nebo co? A btw ceskej postak se neobtezoval ani zazvonit a nechal to vtipne pred dverma, kde to mohl kdokoliv zatahnout..
    RADU
    RADU --- ---
    teď sem třeba prala poprvé to bílý dámský triko jak je na něm motiv jen černou linkou a nahoře sou dva ptáčci jak zpívaj Haih! a to se mi po prvnim praní opralo tak že ta černá je jak jinde u trik co mam pět let...chjo..už mě začínaj fakt štvát s timhle.na to kolik toho maj a jak si myslim že je to pro ně dobrej byznys se něako poslední dobou nestaraj imho o tu kvalitu kerá je pro mě aspoň skoro nejdůležitějšim kritériem...
    RADU
    RADU --- ---
    ..nutno dodat ještě v KVALITNIM potisku
    RADU
    RADU --- ---
    měsíc a doufej že ti přijde všechno ve správný velikosti, potisku a pohlaví...:-)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    mesic
    DOP
    DOP --- ---
    Jak dlouho ted trva nez to poslou? Moje prvni objednavka byla za par dni, ale soucasnou jsem objednal skoro pred 14 dny a furt nic..
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    ja mam ted zalusk na tohle http://www.designbyhumans.com/shop/detail/2253?category=womens tak kdyby nekdo objednaval, hlasim se o M :)
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    ja o 1...
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    Takze dotaz. Probehne nejaka objednavka v nejblizsi dobe? Ja osobne bych mel zajet tak cca o 7trik.
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    neasi :)
    NOA
    NOA --- ---
    zeny, to je dyskrymynace!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MAGGIE: jj, do toho bych sla okamzite .)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    by me zajimalo, proc nektery potisky jsou jen v pansky verzi.. treba tohle je super, pritom v damskym neni :/

    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/2544?category=mens
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam