• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    taky chvalim doruceni, sice jednou tolik co ROXY ale tyden je taky v pohode :)

    tohle a taky tohle pridat na nastenku pro reference, dikyyy
    ROXY
    ROXY --- ---
    nevěřim svým očím!:-) objednáno na silvestra a dneska, po pouhých 3 pracovních dnech, jsou doma!... co mě však bohužel nepřekvapilo je, že velikostě je to opět každej pes jiná ves, na webu uvedené míry jsou vskutku jen orientační... ale jinak spokojenost
    ROXY
    ROXY --- ---
    BOO: no, to už je jedno... objednala jsem opět staré L a pár v tom novém Mku a uvidim... přinejhorším je nabídnu a třeba se jich někdo rád ujme...
    ROXY
    ROXY --- ---
    mám dilema ohledně velikosti... mám doma několik dbh trik, všechny vel. L, většina z nich mi vyhovuje, ale některý jsou mi větší (žlutý s alienama v poli a s týpkem s plynovou maskou)... tak nevim, zda nezkusit Mko... trika threadless mám všechny M a jsou mi ok... nevíte z praxe o kolik jsou dbh Mka menší?
    DUKED
    DUKED --- ---
    opet slevy:)
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    MAGGIE: Nemyslela jsem si to, ale asi jo, jak tak na to koukam. :o)))
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    ANDRASTE: trpis na bily tricka, co? :))
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    huraaa! :o)











    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    moje nove tricko - prosim timto o pridani na nastenku, diky

    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/2856?category=2&page=3



    poznamka: bily potisk neni snehobile bily, jak je tomu na jejich fotce, ale s mirnym nadechem do ruzova ci bezova
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    jj, my taky tentokrát spokojenost.. akorát emka nejsou stejný emka, ale co:)
    DUKED
    DUKED --- ---
    MAGGIE: ja objednaval 30.11 a doslo 12.12, taky nejlevnejsi cesta, prekvapeni prijemne:)


    MAGGIE: gramaz ma stejnou, jako pollution effect bych rekl, neni nejvyssi, ale staci to..
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    30. 11. objednavka, 13. 12. doruceno - poslano obycejne, nejlevnejsi cestou - tomu rikam luxus - vubec jsem s tim do Vanoc nepocitala
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    HUD1AI2: akorat mi prijde, ze to tricko ma mensi gramaz nez ostatni - aspon v porovnani s jinymi, co pritel ma, ale design je fakt super, to jo :) skoda, ze nebylo v damskym, to bych brala hned
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    to mi připomnělo k tričku "The legendary smell of the flowers...": vnitřek kytky je jakoby semišovej, a to se celkem rychle sepere (po 3 vypráních je tamtoho minimum), ale imho je to bez toho lepší:)
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    DUKED: jj, tohle je v pohode. Taky uz ho nejakou dobu vlastnim a muzu doporucit. Potisk v poho a zatim se nesepira.
    DUKED
    DUKED --- ---
    opet sem neodolal...
    DASIK
    DASIK --- ---
    Tak objednavka dorazila v poradku - 24.11.poslano, 5.12.doruceno (posta zdarma bez trackingu).

    Na nastenku:
    Time To Say Goodbye
    Caught in a web
    The Red Dream (pry je potisk hnedy a ne cerveny)
    Dekuji :)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    KEEPER: zalezi, jestli je opravdu chyba na jejich strane, nebo jestli se zkratka takhle pred vanocema nekomu ta tvoje zasilka jaksi nehodila.. zname postaky
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    SNOW_WHITE: Uz jsem to vzdal, psal jsem jim jeste 2x a zadny odpovedi jsem se nedockal. Fora nebo neco podobnyho nemaji nebo jsem nic takovyho nenasel, psat prispevek do diskuse pod tricko nechci a jiny zpusob kontaktu s nima snad neni. Kazdopadne, ze se mnou takhle vy**bou jsem necekal. Zvlast po tom, co si tu vetsina lidi objednava bez problemu. Pouceni pro me - neobjednavat nic bez tracking code (ten by to myslim jeste zachranil) odkudkoliv a neobjednavat nic z DBH.
    SNOW_WHITE
    SNOW_WHITE --- ---
    KEEPER: mam jednu stejnou zkusenost, tricka nedorazily, na email nikdo nereagoval :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam