• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    SCOTT7279: moc pěkný! na kolik přišlo a jak se změnou strany volantu?
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    4PTO:Sakra to je fofr :-D Asi myslíš to, že jsem předevčírem přijel z UK, a přivezl si svůj sen. SUBARU IMPREZA WRX STI Type R Version 5
    4PTO
    4PTO --- ---
    SCOTT7279: nechceš nám náhodou něco říct? :))
    4PTO
    4PTO --- ---
    prej jak správně parkovat outbacka :))
    Parked Perfectly - Almost - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=lOyu-bygt3Q
    4PTO
    4PTO --- ---
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    4PTO: díky poptám se.
    4PTO
    4PTO --- ---
    HE11_KNIGHT: zkusil bych mj tyhle 2

    WWW.Subaru-KLADNO.CZ
    +420723105260

    subarufm@seznam.cz Telefon 732437746
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Ahoj potřeboval bych koupit plastovou krytku dozádu na Subaru Legacy. Bohužel nikde na šroťácích jsme jí nenašli. Nemáte někdo nápad?



    4PTO
    4PTO --- ---
    nová toyota
    4PTO
    4PTO --- ---
    Subaru Czech Rally Team společně se Subaru ČR a společností Motul vyhlašují soutěž:
    Autosport
    http://www.autosport.cz/clanek.php?cl=14236/
    CROSS
    CROSS --- ---
    SCOOBY: jo jo, mám za to, že takhle nějak to je. Před odjezdem na dovolenou jsem koukal do skříně na manuál a autu a říkám si, přece to s sebou nebudu vozit. :-]

    V každým případě regenerace ve 150+ v Německu to asi propálila, jak bylo potřeba. Jinak vim, že s tim lidi jezděj do servisu, kde se to taky dá udělat.
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    CROSS: netřílej mě pokud kecám, ale přítelky rodičů pažout si takhle vyžaduje vyčištění, což většinou znamená jet na 4 ku po dálnici těsně před omezovačem dokud nezhals, nebo servis...
    4PTO
    4PTO --- ---
    CROSS: :( snad ne
    CROSS
    CROSS --- ---
    Tak dneska mě ropnej Forester trošku pozlobil. Najeto 31 tisíc, nikdy nic, a jen co jsme vyrazili na 900 km dlouhou cestu, rozblikala se kontrolka DPF. Nějak si pamatuju, že když bliká, že je to jen varování, průser je, až když svítí, tak jsem ji nechal blikat. Zhasla asi po 150 km, aby se po dalších asi 100 znova rozblikala. Teprve po nějaký regeneraci ve vyšším tempu (150 podle gps) v rajchu zhasla a až do cíle nic. Tak nevim, co mi tom chce filtr naznačit, že je jako po 32 tisících v prdeli nebo co?
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    slušná cena s volantem vlevo.
    Subaru Legacy GT Twin turbo *Billigt | Stockholm
    http://www.blocket.se/stockholm/Subaru_Legacy_GT_Twin_turbo__Billigt_42064635.htm?ca=11&w=3
    4PTO
    4PTO --- ---
    tak já jsem se dokopal po roce vyměnit zadní tlumič výfuku za origo tichounkej z sti02 a zase špatně. Seebring je uřvanej slušně i když bublavě, ale ten sti je zas úplně naprosto tichej. Neslyšim nic. Zkusím sehnat prodrive, ten zní na yt tak nějak mezi :) grr.. jo a mám nový tlumiče sti08.. auto je jak vyměněný (jen ho ku*va neslyším!!) :))
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    AXTHEB: no to by mi skoro stacilo...uvidime
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    PALMEX: 80tkm??? tak to musel mít nějakej vášnivej sběratel... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam