• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    CROSS
    CROSS --- ---
    SCOOBY: budoucnost v Japonsku možná
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    RUFF23:taky jsem nepostřehl, z fotek lepší než ta současná generace...btw. 2.0XT s twin turbem? Že by budoucnost nebyla až tak černá? :-D
    RUFF23
    RUFF23 --- ---
    Nejak jsem to tady nepostrehl, ale zde je zrejme novy lesnik:
    Subaru Forester 2013: nový Forester odhalen únikem katalogu | Autoforum.cz
    http://www.autoforum.cz/predstaveni/subaru-forester-2013-novy-forester-odhalen-unikem-katalogu/
    CROSS
    CROSS --- ---
    Thule box jsem onehdá obrousil o strop naší podzemní garáže, na Forestru to má lehce přes 220 cm. Ale kola, to je jiná liga. :-]
    COMMANCHE
    COMMANCHE --- ---
    DBR: Presne Thule, no... :)
    DBR
    DBR --- ---
    COMMANCHE: zvlast Thule drzej extra dobre :)
    COMMANCHE
    COMMANCHE --- ---
    V tu chvili me nenapadlo to vyfotit, byla by to docela dobra fotka :). Nakonec to ale nedopadlo zas tak spatne, odnesl to konec jedne lyziny a pak samozrejme spoiler zadnich dveri, ktery je na sracky. Kola jsou nastesti uplne v poradku a jeden nosic je trochu ohnuty, ale mel by byt i nadale pouzitelny :).

    Zitra to povezu do Carpentera, tak to vyfotim a "pochlubim se" :).
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    PICS! :oD
    4PTO
    4PTO --- ---
    COMMANCHE: Ou :D
    COMMANCHE
    COMMANCHE --- ---
    Nikdy, opakuji - nikdy nezkousejte vjet do garaze s kolama na strese :)).
    CROSS
    CROSS --- ---
    LUBANCZ: no právě proto mě zajímá, kolik jich tak může bejt v republice, abych pak byl překvapenej, až se ukáže, že to tady ještě někdo má v garáži. :-]
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    CROSS: proto se ptam, kdyz tu jezdej 400hp+ auta tak nikdy nevis, skvadra na diskuznich forech muze bejt dost zajimava :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    LUBANCZ: ne, specificky STI s těmahle parametrama. Jen jsem si tak řikal, kolik takovejch asi je mezi lidma z Nyxu :-]
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    CROSS: 500whp+? tipuju ze pres 100urcite, jen ja jich znam tak 60 :)
    bohuzel z STI vim o 2 a ty tyhle problemy nemeli :/
    CROSS
    CROSS --- ---
    Kolik takovejch aut je asi tak v ČR? :-]
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    Kluci, nemate tu nekdo 500whp+ STI? potrebuju poresit jeden problem s chlazenim na 2,5lce..
    co sme se dostali pres tenhle vykon tak i pri utapeni pistu smesi, poradnejch chladicich (ic+voda+olej), racing kapaline, neagresivnim zapalovani se to silene hreje :/

    neresil to tady uz nekdo?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    KEDUEL: OK. Ono to asi ani nemůže bejt nic jinýho než špatnej kontakt. Zkusim kouknout pod sání. Díkes!
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Nevite nekdo kde sehnat roletu do kufru na forestera 2006 za rozumnej peniz?
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    me na Legu svitil check engine prubezne, obcas jo, obcas ne, nekdy celej den, nekdy jen v zatacce...presvedcil jsem sam sebe ze je to kontaktem a po case si zvykl
    4PTO
    4PTO --- ---
    DIXIE: Mne obcas problikne, treba jednou za 2 dny.. Na 2 minuty. Nijak to neresim, vzdycky zhasne. Na forech o tom pise kazdy.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    DIXIE: v prosinci to bude rok co mam forestera 1.gen po faceliftu a uz puvodni majitel mi to prodaval s tim ze se tomu neustale nahodne rozsveci kontrolka check engine a nikdo nevedel co s tim... nechci tvuj problem nejak zlehcovat ale je mozne ze si proste na jednu cervenou kontrolku budes muset zvyknout... :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam