• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    NAILER
    NAILER --- ---
    LUBANCZ: dík, seženu!
    4PTO: samou radostí jsem to dost tlačíl ... :-) samozřejmě mě to vyděsilo. ale dva dny na to jsem jel táhlý stoupání z 0 na 1500 mnm za běžný rychlosti a to to dalo úplně v klidu... když auto nastartuju a chvíli šlapu na plyn, tak se začnou ozývat takový kapavý zvuky (nikde nic neteče) - předpokládám, že to je ta kapalina, jak se rozhejbává?
    4PTO
    4PTO --- ---
    Ale neni to dobry ze se to uvarilo v prvnim kopci :(
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    NAILER: 230k je nic, to je akorad zajety :))
    meri se to timhle http://goo.gl/CFQzg
    NAILER
    NAILER --- ---
    T_MAX: haha :-)
    DBR: jak se to změří? měl jsem trochu problém, tlačil jsem to do delšího kopce trochu víc a vyletěla mi teplota na max (venku bylo -15)... nechal jsem to 5 minut odstát a zbytek kopce došplhal s lehkou nohou (a v klidu), tak mě napadlo, jestli nemůže vadit, že tam tý kapaliny je víc, než doporučuje manuál.
    LUBANCZ: to vínový, týpek slevik z 5750 na 5000 a nechal mi k tomu řetězy (nikdy nepoužitý, haha) a držák na 4 kola na kouli... takže super, jen čekám, kdy se co začne srát. je to OB 2000, najeto 230K...
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    NAILER:
    DBR: Druhá zimní poučka je, že když se subaru zapadneš, krom traktoru, nebo rolby tě už nikdo jinej nevytáhne :)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    NAILER: dobry :) jakyho si nakonec vzal?
    DBR
    DBR --- ---
    NAILER: ja teda jezdim gumy zimni-letni ale je fakt ze jezdim docela dost ....
    nevypoustej jen si zmer na kolik je namichana
    a bacha subo drzi na snehu dlouho , hodne dlouho ale kdyz se utrhne opoustis silnici v minimalne dvojnasobny rychlosti oproti dvoukolce ;)
    NAILER
    NAILER --- ---
    tak jo, konečně mam toho outbacka, díky všem za rady, na sněhu neskutečnej luxus, s all-season gumama to drží jak přibitý, radost s tím jezdit. koukal jsem na kapaliny a chladící kapalinu mam vysoko nad MAX ryskou, skoro až nahoru k uzávěru ... mám to vypustit, ať to není tak přeplněný?
    4PTO
    4PTO --- ---
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    4PTO: tyvole....bych blil jaký jsou tu zmrdi v tomhle státě
    4PTO
    4PTO --- ---
    to jsou věci co,,,co naděláš? nic moc pro Bíma, divím se že nedal ten kontakt na ,,zloděje/překuoníka"

    Trpkou zkušenost,


    varuju subaristy z celé ČR dávejte si pozor na některé jedince..., někdy v srpnu 2012 nám z našeho bouraného závodního stříbrného havarovaného Sti 2002, kteréhož vrak stál v areálu na Jeremiášově ulici v Praze - Stodůlkách odcizeny následující věci:


    Závodní kola EVO CORSE 8x18 ET42 5x100 zlaté barvy


    Mokré pirelli pneu na rally 225/650 R18


    Kompletní BRZdy Sti - BRZdiče přední + zadní, Kotouče přední + zadní, desky Goldfren racing přední + zadní


    Upravená řídící jednotka sti


    Jsem zvyklý že se v tomto státě krade a protože jsem tuto skutečnost zjistil pozdě nebyl jsem schopen s tímto nic dělat.


    Šáhněte si do svědomí vy co kšeftujete s kradenými díly nejasného původu, a řeknete koupil jsem je tak co chcete je zaplaťte mi je.


    Dopátral jsem se těchto dvou pánu kteří s mými věcmi přisli to styku:


    Pan Tomáš Kutek - telefon - 725 555 028 (nový jičín)


    Pan kutek BRZdy inzeroval na ewrc a tvrdil že jsou z fabie. když jsem si pro ně chtel jet, přestal mi brát telefon (a pneu inzeroval na honda clubu) a BRZdy se najednou objevily u jineho člověka asi po měsící na Subaru clubu.


    Pan Miroslav Bím - 777 238 368 - Mladá Boleslav (tomu údajně nabízeli kromě BRZd i jednotku a mokré pneu pirelli)


    oba dva měli kontakt na člověka který jim kradené věci nabidl k prodeji a neposkytli nám jej, pan Bím nakonec BRZdy koupil a prodává je nyní na inzerci. I po sdělení jak a podle čeho si ty BRZdy poznám mi stejně řekl že to ty znaky má ale že je koupil a že si je mužu leda koupit od něj.


    Pátral jsem po nich a něco jsem i vypátral bohužel, mám pár důkazů, ale přes policii to nemá řešení podle mého...


    Takže subaristi pozor a mějte víc štěstí než já.
    Email: proracing@proracing.cz Telefon 725035055
    Země Česká republika Město: Valašské Meziříčí
    NAILER
    NAILER --- ---
    LUBANCZ: super postřeh, zeptám se ho! sám mi to neřekl. jinak teda týpek jezdil závodně kolo, spal v tom a v zimě jezdil na hory, je to auto přimo odsud (nesolí se tu, takže bez koroze). zejtra ráno jedu na to druhý. objevily se teď podobný auta s cca o 70t menším nájezdem, ale nemaj vyřešený ty dvě hlavní věci, co se serou - timing belt a head gasket (obojí cca $1500-2000), a to se bojim, že by mě čekalo ...
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    NAILER: dle toho popisu se mi vic libi to druhy, je videt ze to auto pouzival tak jak se melo :)

    ten tvuj prvni mi prijde ze stim jezdil jen po meste a okoli, dle tech veci co popisuje v inzeratu bych rekl ze to mozna bylo lehce tukly na predek. Tezko rict :)


    KOBRAA: 60k, abs plast, nepouzitej
    NAILER
    NAILER --- ---
    tak snad poslední dotaz

    2000 limited subaru outback
    http://vancouver.en.craigslist.ca/nvn/cto/3461017728.html
    vs
    Subaru Outback Limited 2000
    http://vancouver.en.craigslist.ca/van/cto/3419191623.html

    to první jsem viděl, ukecal cenu na $5000, týpek sympaťák, auto v exkluzivním stavu, jede skvěle, na kilometráž nevypadá ani se tak nechová. říkal, že do toho za poslední 3 roky narval okolo $5000 (všechno v dobrejch servisech s dokladama) - a tam váhám, jestli to znamená, že všechno rozjebaný už fixnul nebo se to bude takhle srát dál. všechny podstatný věci jsou opravený. týpek byl opravdu smutnej, že ho chci, když jsem smlouval. to druhý bych si jel prohlídlou pro přímý porovnání... (a taky lepší pozice na vyjednávání ceny).

    nějaký nápady, tipy, postřehy?

    díky moc!
    KOBRAA
    KOBRAA --- ---
    A co za ten body pack ?
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    SCOTT7279: ten GT55 SRT WRC bodykit mam jeden v dilne, kdyby nekdo chtel :)
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    Po dlouhý době jsem si zase trochu poslintal monitor nad touhle stránkou s dílama. Tak se s váma podělím (pro ty co neznají) teď před Vánocema ideál, pokud nevíte co si nadělit k Ježíšku ;) http://www.subaruwrcspares.com/14.html
    DBR
    DBR --- ---
    NAILER: pokud ti nevadi US jednotky (galony,mile)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam