• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    RUFF23
    RUFF23 --- ---
    Prima test nového hajného:
    Autosalon TV Prima - Subaru Forester 2,0i-L Lineartronic
    http://www.autosalontv.cz/autosalon-11-1/subaru-forester-20i-l-lineartronic
    CROSS
    CROSS --- ---
    TOMYK: mně se taky líbí. Jenomže předloňskej koncept nový imprezy se mi taky líbil, a moc to nedopadlo. :-]

    Byl jsem se ale podívat na novej Forester a myslim, že bych si ani nemusel zvykat.
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    mne se teda libi to predtim:)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    CROSS: mě se ten novej koncept fakt líbí.
    CROSS
    CROSS --- ---
    předtim:

    a potom:


    :-]
    4PTO
    4PTO --- ---
    po dlouhé době čistá :))
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    DBR: garáž nemám, ale sadu jsem objednal, tak až se zadaří, nepíšu report .-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    O tohle se soutěžilo na FB švýcarskýho importéra
    DBR
    DBR --- ---
    TOMYK: tak dej vedet jak to slo, ted zrovna neni idealni pocasi na to delat to vcenku ale pokud mas garaz a UV lampu tak mas vyhrano :)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    DBR: ok, skusim to sám. Trochu zručnej sem a ta sada vypadá dost blbuvzdorně. Jako fakt, volal jsem na 5 kontaktů a cena jedné ďubky od 1000 vejš. Se asi posrali.. jo a jsem koukal na Prahu..
    DBR
    DBR --- ---
    TOMYK: no ja nevim odkud jsi ale me lepil diry v Pze mel jsem ctvrtletne cca 2-3 prustrely z kvalitnich polskych cest a chtel za to cca 200/dira ale je to par let
    ona to zase takova veda neni lepidlo vytvrzuje UV zarenim a melo by se vstriknout do prostoru kde je vypumpovany vzduch coz se obcas podari a obcas nepodari ( zvlast dlouhe praskliny je problem )
    ale drzelo to docela dobre ( a nepraskalo)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    IKSIK: no, právě že sada asi 5kilo a oprava v servisu jedna díra 1500,- mám ty díry 3...
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    TOMYK: Já bych si to nechal opravit a koukal bych se jak to dělá a příště bych do toho případně šel sám. Ale skoro mám pocit, že to umí každej jouda, takže si taky nejsem úplně jistej. Co to stojí? Pětikilo?
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    Prosím o radu. letos jsem již jednou měnil přední sklo u Forestera a jelikož mám pojištění na výměnu jednou do roka a jeden zas... kamion mi kouskem šutříku zas udělal dírku na předním skle, přemejšlim o zalepení. Zkoušeli jste někdo lepit díry v čelním skle nějakou tou universální sadou, popřípadě jste si to nechali někde opravit?
    Díky
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Ještě jedno video z Lungau, tentokrát jen jedno STI:
    Subaru Impreza in Lungau - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=lcrCCCRFELo
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    DBR: :-)
    4PTO
    4PTO --- ---
    :)))
    Subaru Impreza turnover of 360 slide overtake Winter Russia 2013 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=BLT0sudAGtU
    DBR
    DBR --- ---
    T_MAX: no prave ...... smutny je zivot bez mechanicke rucni brzdy
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    DBR: neni tam elektronická?
    DBR
    DBR --- ---
    pochopil jse nekdo u novych OTB a Leg absenci rucni brzdy ? kdyz ( pokud vim) XV ji ma ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam