• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    T_MAX: přesně, mít garáž, tak neřešim. Je nádherná..

    SCOOBY: na zimu má třeba forestera, nebo outback. Nebo je to modelář .-)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    TOMYK: Sakra, po ty touzim uz nekolik let.. Mit ji kam dat, tak nevaham ani minutu :) Bohuzel mam v garazi jen jedno misto .....
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    TOMYK: jako mi vysvětli, že je nejetá v zimě??? To si někdo koupí rézu a pak s ní jezdí jenom v létě po asfaltu? A na zimu má kabrio nebo jak? :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: posta
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: Ciwe, to nejde. Ale jako vzal bych si toho asi dost, no. Co to stojí?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: No je to kus za prahou (Kublov) a bude treba se toho zbavit. Pocitam ze co se da v ramci jednoho odpoledne vymontovat.
    Ale pokud mas kam ten vrak dat, muzu ti ho nechat prevezt do garaze (odhadem za litr) a tam si kuchej podle chuti:)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: Chci!!! Jak moc se to dá rozkuchat?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Nechcete nekdo neco z Legacy II gen? Stribrny, dvoulitr atmo s MT. Ja z toho beru veci z predku.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    O víkendu jsem si parádně zadriftovala a zafotila:







    Prostě s tímto autíčkem to jde samo :-)
    Více fotek u nás na webu: http://galerie.fotohavlin.cz/Zakazky/Auta/AWDcz-Melk/
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    TOMYK: Dej prosim vědět jestli ti to bude fungovat. dik!
    CROSS
    CROSS --- ---
    (mapama byly asi myšleny mapy pro řídící jednotku?)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    díky, mám iphone, takže iOBD2 . Potřebuju ale ten dongl. mrknu na ukro, viděl jsem tam hlavně s bluetooth.

    LEETO
    LEETO --- ---
    TOMYK: ok tak zkus ten wifi adapter a apku iOBD2 na iPhonu ktera se na to dokaze pripojit pripadne Torque pro android
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    LEETO: ne, spíš mě zajímala aktuální spotřeba a takový ty údaje. Mazání chyb zatím nepotřebuju :-) a mapy nemám..

    LEETO
    LEETO --- ---
    TOMYK: Pokud to chces spojitt s iphonem tak jedine pres wifi. Android jede i pres bt. Nekdo to tu v cr prodava tusim za litr. nebo objednat zDX nebo ebay. Ja pouzivam starej vag/kkl kabel s feessm nebo romraider. Na cteni udaju a mazani chyb to funguje v pohode pokud chces menit mapy tak potrebujes drazsi kabel.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Ono to neni tak easy... Ted jsem se Subem byl v servisu a jejich diagnostika se vubec s autem nebyla schopna spojit. Musel jsem do oficialniho Subaru a az tam se jim to povedlo.
    Takze to, ze to tam jde pripojit, nemusi jeste nutne nic znamenat :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    TOMYK: kámen úrazu je v zařízení, ke kterýmu to chceš připojovat. Pokud vim, na iPhone a obecně iOS tyhle levný dongly nejedou (hledal bych podle existujících aplikací), s OSX -- to jsem sice nezkoušel, ale zase nebudeš vozit macbook ;-]

    S Androidem je to ale tušim jiný kafe.

    Na SG foresteru jsem tam měl trvale píchnutej BT dongle z dealextreme a příležitostně jsem ho připojoval k historickýmu Pocket PC. Že ale jezdil Forester bez poruch a chybovejch hlášek, nikdy jsem to rozumně nevyužil.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Ale jo, i s wifi jsou:
    wifi obd2 | eBay
    http://www.ebay.com/sch/?_nkw=wifi%20obd2
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOMYK: wifi nevim, ale bluetoothovejch modulu je plnej internet.
    elm327 | eBay
    http://www.ebay.com/sch/?_nkw=elm327
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    Neví někdo, jestli se uz prodává takova ta diagnosticka jednotka na WiFi spojeni s tel. nebo mackem? Ve foresteru je místo pod volantem, kde by mohla byt porad.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam