• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    KEDUEL
    KEDUEL --- ---
    HELMUT: Automat od Subaru stala 4kolka každopádně JE, jen se kroutící moment hydraulicky přelívá zpředu dozadu a naopak. Nikdy není na nápravě 0 Nm.
    DBR
    DBR --- ---
    HELMUT: lineartronic u subaru je hodne luxusni razeni na komfort jizdy , ja osobne automaty rad nemam .... normalni automat z benzinu neprenese ten kroutak co ten diesel ma .....
    navic to spravny subaru ma bezramovy okna, ty krabicky co delaji ted ( Outback,Legacy ) se mi fakt nelibej ......
    HELMUT
    HELMUT --- ---
    Outback diesel s automatem neni stala ctyrkolka! Tak to je fail...na auto. Cz pisou, ze se dokonce vyrovna nejnovejsi verzi haldexu. Tomu rikam lichotka. Tak do toho nejdu, to uz vazne radej audi.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    No o víkendu se jedu asi podivat. Preferuju.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    TOMYK: já mám, ale stojí mi tam OTB :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    TOMYK: modelář, to mě přesně napadlo. Vypadá to fakt pěkně.
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    T_MAX: přesně, mít garáž, tak neřešim. Je nádherná..

    SCOOBY: na zimu má třeba forestera, nebo outback. Nebo je to modelář .-)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    ahoj
    na co si dat pozor pri nakupu bazarovy imprezy(obycejny, kombi) rok uvedeni do provozu 2006? najeto pod 150 000 ...
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    TOMYK: Sakra, po ty touzim uz nekolik let.. Mit ji kam dat, tak nevaham ani minutu :) Bohuzel mam v garazi jen jedno misto .....
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    TOMYK: jako mi vysvětli, že je nejetá v zimě??? To si někdo koupí rézu a pak s ní jezdí jenom v létě po asfaltu? A na zimu má kabrio nebo jak? :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: posta
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: Ciwe, to nejde. Ale jako vzal bych si toho asi dost, no. Co to stojí?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: No je to kus za prahou (Kublov) a bude treba se toho zbavit. Pocitam ze co se da v ramci jednoho odpoledne vymontovat.
    Ale pokud mas kam ten vrak dat, muzu ti ho nechat prevezt do garaze (odhadem za litr) a tam si kuchej podle chuti:)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: Chci!!! Jak moc se to dá rozkuchat?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Nechcete nekdo neco z Legacy II gen? Stribrny, dvoulitr atmo s MT. Ja z toho beru veci z predku.
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    O víkendu jsem si parádně zadriftovala a zafotila:







    Prostě s tímto autíčkem to jde samo :-)
    Více fotek u nás na webu: http://galerie.fotohavlin.cz/Zakazky/Auta/AWDcz-Melk/
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    TOMYK: Dej prosim vědět jestli ti to bude fungovat. dik!
    CROSS
    CROSS --- ---
    (mapama byly asi myšleny mapy pro řídící jednotku?)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    díky, mám iphone, takže iOBD2 . Potřebuju ale ten dongl. mrknu na ukro, viděl jsem tam hlavně s bluetooth.

    LEETO
    LEETO --- ---
    TOMYK: ok tak zkus ten wifi adapter a apku iOBD2 na iPhonu ktera se na to dokaze pripojit pripadne Torque pro android
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    LEETO: ne, spíš mě zajímala aktuální spotřeba a takový ty údaje. Mazání chyb zatím nepotřebuju :-) a mapy nemám..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam