• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    BUFFY
    BUFFY --- ---
    DBR: tak je to dost, ja mam ted 2.0 turbo a jezdim za 11, zena za 9. jinak mel jsem saaba 2.3 turbo a ten jezdil za 17, ale to bylo trochu jine svezeni. subaru mi prijde zhnilejsi (nastup vykonu).

    AXTHEB: sani vzduchu pro turbo prave :)
    DBR
    DBR --- ---
    BUFFY: turbo je hezka vec, jenze u toho 2.5l/180HP co mam bez turba je to cca 10.5-13l BA95/100km a cca 12.5-14l/LPG s turbem by to sice melo narust vykonu na cca 240HP ale stejne by sla nahoru i spotreba 17l+/BA95 a to je trochu neunosna zalezitost ......
    CROSS
    CROSS --- ---
    BUFFY: Jednu dobu to tak vypadalo, aby udrželi nějakou tu kvótu na emise nebo tak něco. Nicméně k mání ve Foresteru je i turbo dvoulitr. Kapličku na kapotě nemá už ani XV (diesel) — docela mě překvapilo, že ten Levorg ji má, ale jestli je jen pro JP, nic to neznamená.
    (Přívod vzduchu k turbu je teďka řešenej takovym plastovym bazmekem pod kapotou. )
    BUFFY
    BUFFY --- ---
    CROSS: tak mozna to nesplnuji jen ty 2.5 a vyssi. ale mas pravdu, uz je v nabidce 2.0XT (nema ten krasny pruduch na kapote). zkusim nekde najit ten clanek. mozna se i neco za tu dobu zmenilo.
    CROSS
    CROSS --- ---
    BUFFY: Poslední Forestr snad je turbo benzín, ne, akorát dvoulitr, ne 2,5.
    BUFFY
    BUFFY --- ---
    to zprasili... to je pravda. ty nove modely uz maji vsechny ramy vlastne co? jeste me stve, ze do EU se uz nesmi dodavat benzin turbo motory. nekde jsem cetl, ze to nesplnuje EU normy. to je skoda, ja jine auto nez benzin turbo nemel a nechci :)
    DBR
    DBR --- ---
    BUFFY: ja to napsal spatne myslel jsem ramy na na modelech od 2009, prave ze ty bezramovy dvere jsou super ......
    CROSS
    CROSS --- ---
    BUFFY: No dyť právě, Subaru to opustilo někdy v roce 2008. Měl jsem Forestera SG a bylo to super, třetí a teď čtvrtá generace už jsou v tomhle nuda, že jo.
    BUFFY
    BUFFY --- ---
    btw: nema nekdo tribecu? docela to zvazuju, potrebuju vetsi auto a nechce se mi subaru opoustet.
    BUFFY
    BUFFY --- ---
    DBR: dvere jsou prave super, to vsichni obdivuji - bezramove sklo
    CROSS
    CROSS --- ---
    RUFF23: Já ji naživo taky nikdy neviděl, myslim, že je to, jak říkáš, jen JP a asi Austrálie, ale jestli to stálo na podvozku z Legacy a mělo to zvedlou střechu (vím, že to mělo papírově 7 míst), tak to by stačilo.

    Nepřijde mi, že by mezi Imprezou a Legem bylo ještě místo pro další nízkej model (XV a Forester jsou zvláštní případ), no ale já tomu nerozumim a pro dobro značky doufám, že japonští soudruzi vědí, co dělají. S BRZ i XV se podle všeho trefili dobře. Nebo jestli tohle má nahradit Imprezu kombi? To by asi smysl dávalo.
    DBR
    DBR --- ---
    no je hezkej ale ty ramy dveri to japoncum jen tak neprominu ......
    BUFFY
    BUFFY --- ---
    me kdysi vykladal jeden majitel forestera, ze se mu zdal taky skaredy a ze to byl i duvod proc si ho vybral a neda ted na nej dopustit. ukradli mu totiz v praze 3x oktavku, tak si chtel koupit neco dle statistik, co se nejmin krade a neni napadne. rikal, ze skaredeho auta si nikdo nevsima :)
    RUFF23
    RUFF23 --- ---
    CROSS: jojo to je pravda, ale asi je to teď trend dělat modely jako je Rapid, Fluence a jiné "3/4". Ale jak se na tak dívám je to zajímavě "placaté", proporčně mě ta maska připomíná starou rézu.

    Mimo jiné Exigu jsem nikdy na vlastní oči neviděl, bylo to tuším jen pro Japonce + AU, NZ. Tak ani nevím o kolik to bylo větší než lego.
    4PTO
    4PTO --- ---
    spamicek---- kdybyste nekdo vedel o nekom kdo hleda ke koupi gt99 pic1 pic2 dejte mu/mi vedet, thnx --
    DBR
    DBR --- ---
    RUFF23: 221 kW a 400 N.m hmmmmm a s lineartronicem hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    CROSS
    CROSS --- ---
    IKSIK: A navíc to jméno... OMG, to snad měli radši zůstat u japonštiny.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    CROSS: Že jo! Kdyby to udělali jako nový Legacy, tak by to vypadalo naprosto OK.

    JUGI: Hustě. To máš život jako starej mírně kolorovanej film s vybledlejma barvama. To může bejt docela zajímavý. :))))
    JUGI
    JUGI --- ---
    IKSIK: Dědičný obgeneraci po mém dědovi, nepoznám 50% odstínů mezi zelenou-červenou a modrou-červenou..

    Ale moment, co s tím má společného subaru? Joooo, ty modrý subaru :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    JUGI: A to máš vrozený nebo si aspoň pamatuješ jak vypadá modrá?
    CROSS
    CROSS --- ---
    No nevim, takhle na první pohled mi smysl tohoto modelu uniká, ale neznám tu zmiňovanou situaci v japonských podminkách. (Jestli je jim Legacy moc velký...?) To bych radši viděl něco, jako byla Exiga, tj. směrem k MPV.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam