• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    CROSS
    CROSS --- ---
    AXTHEB: nedělá to pak bordel, když (teoreticky) předek zabírá líp? Já bych je nějak intuitivně dával na všechny 4, když už... ostatně jako na každým autě. (V reálu jsem naposledy nasazoval řetězy asi před 10 lety a momentálně je ani nemám.)

    Jinak před nedávnem jsem to poprvé sám přezouval (od roku 2007 jsem to nechával přezouvat v servisu), teda měnil kola, s vestavěným heverem, říkal jsem si, aspoň si to nasucho natrénuju, a byl jsem překvapenej, jak to bylo snadný. Den předtim jsem trénoval na manželčině Polu a to byl mnohem větší voser. Akorát teda s tim dodávaným klíčem na kola bych s tim asi ani nehnul.
    NAILER
    NAILER --- ---
    4PTO: Jj presne :-)

    Diky za tipy, zimaky chci poridit, ale zatim jsem veskerej bordel projel na tech allseasonech.
    4PTO
    4PTO --- ---
    4PTO: Jakoze obvykle je podminka bud 4x4 se zimnima nebo predohrab s dratama, ale nekde fakt i 4kolky musej vezt retezy ktery nepouzijes.. Ale od toho jsou walmarty kde je pujcuji na sezonu zdarma :))
    4PTO
    4PTO --- ---
    PALMEX: Hele ja myslim ze nailer je v Kanade a nekde bez retezu nepousti ani 4kolky ;)
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    za pouziti slova retezy bych v tomhle klubu daval ban aspon na 14dni....
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NAILER: Retezy jenom na predek.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    NAILER: Ja bych si koupil opravdovy gumy.. univerzalky jsou unikatni v rom, ze jsou nahovno jak v zime, tak v lete :) Retezy mam na subo uz asi 7 let a jeste jsem je nerozbalil.. Ted si uvedomuju, ze mi uz mozna ani nesedi rozmer :D
    NAILER
    NAILER --- ---
    jak je to s řetězama na AWD (ob 2000) - můžu je dát jen na předek, nebo musím na obě nápravy, nebo řetězy vůbec? mam all-season gumy a na nějaký silnice mě tady nepustěj bez zimáků nebo řetězů (a prej chtěj vidět, jak si je nandám).
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CHARVYBURGER: Zavolej si rano do AWD, zvladnout by to mohli. Takovydle veci obcas mivaji i z vlastnich vraku;)
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    Panove, prijemne vanocni svatky nam prijemnila prsakla pruzina s prorazenou pneumatikou. Nemate s tim nekdo zkusenost? Jde to vymenit v jakykoli servisu (mam jeden pneu + servis nad barakem) Nebo je treba nechat objednat? Ma smysl zkusit hostivice? (jetou pruzinu). Budu se to zitra snazit poresit, chceme 27. odjet. Outback 97, 2,5l
    4PTO
    4PTO --- ---
    KINGFISHER: Davej a nemel ;)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    LUBANCZ: takovýhle věci jsem semka dával tak 2 roky zpátky a lidi tady brečeli, že to je hnus.

    kill me.
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    NAILER: Stávají se i horší věci... Důležité je, že se nikomu nic nestalo. Snad auto neutrpělo nějakou moc velkou škodu... Zažil jsem to podobně, a ne jednou... S jednou výjimkou sám v autě, s jednou výjimkou to vždy bylo takové jemné dosednutí někam (pole, tráva, sníh, keře) a vždycky to bylo všechno v pohodě bez zranění a (nakonec i) nějakých větších (reálných) škod.
    NAILER
    NAILER --- ---
    4PTO: Tak ja to neridil (sedel jsem nepripoutanej vzadu, hehe, s kamosem a spoustou prken a lyzi), drzelo nas par stromku nad docela slusnou rokli, tak tak jsme nesli pres budku... Ale reza to rozdejchala, jak ji vytahli, tak v klidu natocila odjel... Asi bude chtit geometrii, ale jinak ok :-)
    4PTO
    4PTO --- ---
    NAILER: Kdo to neposlal do prikopu nejezdi na hranici svych moznosti. Gratulace :)
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    NAILER: dobře ty.!!! Prostě se ti zjevil Colin McRae a řekl: To dáš! , žejo?
    Taky jsem to už jednou zažil:-)
    NAILER
    NAILER --- ---
    LUBANCZ: Zelena to je, interier ti zkontroluju priste :-)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    NAILER: rekni mi prosimte, ze to neni reza vty sileny zeleny barve... popripade s hnedym kozenym interierem..
    nechapu kdo tuhle barevnou kombinaci v japonsku vymyslel... :)
    NAILER
    NAILER --- ---
    Nějak nám ten drift nevyšel...

    BOTA01
    BOTA01 --- ---
    Zdravicko, mam moznost koupit Subaru Leone 1989 (EA82) za pomerne dobry peniz. Mate s timto autem nekdo zkusenosti? (Jinak jsem volvista, ale stehuji se za mesto;) diky za rady
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam