• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    zdravim,
    co si mysite o liti vice oktanoveho benzinu do forestra? ma to smysl? 2.0 2007
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    NAILER: Ta cena by neměla bejt smrtící ani v Kanadě. Ale jestli chceš opravdu hodně šetřit, tak vyměň jenom zadní, ale i s pružinama.
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    NAILER: vymen vsechny, tam kde ses mas docela levny stavitelny kayaby agx + pruziny od teinu a mas na par let vystarano :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    NAILER: nevim jak v tvém případě, já jsem měnil jenom zadní, ale především proto, že už to měly za sebou, takže v principu nevidim problém ve výměně jen páru. Jinak pružiny bych měnil taky v páru.
    NAILER
    NAILER --- ---
    je správný / má cenu měnit jen zadní tlumiče, nebo radši všechny naráz? otázka peněz, jestli teď vyměnit zadní (který mám totál vymlácený) a pak pošetřit a dát i přední, nebo někde sebrat prachy na všechy naráz. ty tlumiče budou stejně nějaký laciný aftermarket... mám nechat rovnou vyměnit pružiny? když jsem se naposled díval, tak mi přišlo, že jedna pružina už si trochu sedí sama na sobě v poslední otáčce... (a pak - jde vyměnit třeba jen jednu pružinu, nebo se zase musej všechny?)
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    AXTHEB: a pak uz jen to šidítko na zvuk a jsme tam, kde jsme byli...:)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SCOOBY: Ne, nehodlam. Nevim kdo komu vytre rit, chtel sem tim naznacit ze existuji auta, ktera maji vsechny tyhle supermoderni vyfikundace a pritom kurevsky dobre jezdej a kurevsky dobre se ridej.
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    AXTHEB: nn, nic takovýho jsem nepsal a doufám, že se nechystáš diskuzi o novém sti stočit k tomu, že si s ním tesla vytře řiť, což je sice možný, ale pro mě zcela nepodstatný.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SCOOBY: Ridils to? Videl si jak to jezdi?
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    AXTHEB: tsss, s veškerým respektem který k Tesle mám je teslobaru jedna z nejčernějších vizí budoucnosti....
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SCOOBY: Zas kdyby to jezdilo a ridilo se jako Tesla, tak to beru vsema deseti.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    SCOOBY: Jj, tyhle tragikomicky vyfikundace doufam nepochopim ani v dobe, kdy budu mit vnoucata a auta si budou standardne s ridicem povidat o tom, jak se ma rodina...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Refined Modesty // Kenji RHD Subaru WRX STI. | StanceNation™ // Form > Function
    http://www.stancenation.com/2014/01/14/refined-modesty-kenji-rhd-subaru-wrx-sti/
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    LUBANCZ:souhlas, ale smutný je, že je to pořád lepší než ty "originální hatche". Hlavní je, že to není hybrid s elektronickou ručkou a speciálním sw na výrobu zvuku motoru.... :)
    FOGH
    FOGH --- ---
    LUBANCZ: presne tak, moje prvni reakce, kdyz jsem ten predek videl...
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    SCOOBY: si nemuzu pomoct, ale ten predek, bocni profil.. ja vtom vidim evo x... :/
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    PALMEX: jj, není to špatný, furt by se mi nějak líbil posun blíž ke skutečnýmu sedanu, než tohle, ale od příchodu hatche to lepší nebylo.
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    SCOOBY: snad první verze imprezy od ´99 která se mi líbí na první pohled
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    NEW Subaru WRX STI 2015 Impreza official video
    http://www.youtube.com/watch?v=ToIfIMQ_ivE
    FOGH
    FOGH --- ---
    The all-new 2015 Subaru WRX
    https://www.youtube.com/watch?v=tE9Qo2ZztWY
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam