• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NIXIMOR: http://dx.com/s/obd2+bluetooth v zasade cokoliv, stejne sou ty vnitrnosti stejny :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Nekdo s nejakym BT OBD2 modulem a dobrymi zkusenostmi? Wifi se mi nelibi, rad bych BT at mi to nerusi pripadny tethering...
    CROSS
    CROSS --- ---
    KODEXX: jakou appku konkrétně? Před časem jsem taky pořídil OBD2 modul z DX (jinej než tenhle) a s ničím na iPhone jsem to nerozchodil.

    Na téma Frey: já tam jezdil skoro 4 roky (ostatně jsem to tam taky koupil) a kdyby se bývalo nezadařilo mimo, nakonec bych to tam i nechal. Na autě nikdy nic nepodělali - teda, fakt je, že po servisce v 60k začalo dovnitř táhnout něco od motoru, asi nějak něco nakapali, kam neměli, chovali se slušně, v zásadě si nemám na co stěžovat. Jednou mi ho teda po pravidelný prohlídce přivezli s nesvítícím předním světlem, což na místě ještě vyřešili výměnou žárovky, ale tak ta mohla prasknout zrovna v tu chvíli. A kdyby auto skončilo v jejich bazaru, byla by to se 140k nájezdu voňavka. ;-]

    Pravda je, že jsem slyšel dost strašidelný historky hlavně o tý Stodůlecký pobočce (kam jsem teda jezdil).

    (Teď jezdim taky k Freyovi, ale do Ženevy...)
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    no vidite a ja mam forestra pres znamyho od servisaka z Freye a nemuzu si vubec stezovat. auto mi dal komplet dohromady a jeste prislibil dily za lidskou cenu (snad je nebudu moc potrebovat). ale to je asi jinaci pribeh nez tu nastinujete..

    a jinak sem si uz poridil ten OBD II scanner jak se tu kdysi resilo.. presne tedle :
    http://dx.com/...ar-vehicle-wi-fi-icar-obd-ii-code-diagnostic-tool-clearer-white-226112#.Uu9003nuElk
    a presne takle z ciny. akorat sem si k tomu musel koupit appku za 8e, protoze mam iphone a slape to moc pekne..
    DBR
    DBR --- ---
    RUFF23: bazarovy subaro je fakt problem a to uz za tu dobu a poctu aut vim na co si mam davat pozor, ja jich videl snad 30 nez jsem si vybral .... a obcas to byly teda lahudky co predvadeli ....
    RUFF23
    RUFF23 --- ---
    T_MAX:
    DBR: jojo jak jsem psal, mechanika můžou mít super, ovšem obchodníci tam mají asi místo zorniček $ $ . Ale tady se jednalo taky o koupi bazarového auta od nich a já jen popisuji docela hořkou zkušenost.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    DBR: souhlas, k freyum bych nejel ani na kafe, natoz tam nechavat auto :)
    DBR
    DBR --- ---
    RUFF23: ja jezdil 4 roky do ALM na servis a nikdy zadnej problem, ted mi uz podruhy menili praskly predni okno a taky zadnej problem, vsechno jak slibili a na cas..... pro me je totalni vyzkumak Frey .....
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    RUFF23: No, ja tam doporucuju jen toho motorare :) auto bych kupoval jen u Carpenteru.. Stejne tak jako celkovej pristup k servisu..
    RUFF23
    RUFF23 --- ---
    Nové Subaru Legacy se odhaluje na první fotce | auto.cz
    http://www.auto.cz/nove-subaru-legacy-odhaluje-prvni-fotce-79249
    RUFF23
    RUFF23 --- ---
    WYMA: V ALMu bych osobně nic nebral ani nové auto!, byl jsem tam na OTB v D s hotovostí a takový ojeb jsem dlouho nezažil, vážně, ruce pryč. Všechno bylo dopředu domluvené a předjednané co bude ve smlouvě a jestli tohle jsou SUBARU dealeři tak to je něco hodně špatně. A můžou mít sebelepšího mechanika když s Tebou pak jedná mladý frajírek ve vytahaných riflích, co Ti říká, že do zadřeného dieselu dali nový polomotor, vstřiky, čerpadlo a spojku, ALE že Ti na to nedají záruku, ani na ty součástky a na auto jen 6 měsíců záruka, když je dle zákona 12. A nechtěli ani ukázat průvodky, protokol k opravě a nákup těch dílu u Freye. Prej se TO ztratilo, hledali to asi hodinu, fakt komedie. Normální kolotočáři!!!!
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    me se zrovna tyhle modely libi, vic jak ty starsi :)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    sice je to zrovna ten vosklivej model, ale zase 700hp+ :)

    WYMA
    WYMA --- ---
    DBR: rozumím, ale vidím je jako vcelku ok pro prohlídku auta.
    DBR
    DBR --- ---
    WYMA: konkurence _ sice vsichni skripou zubama ale stejne musej ty dily kupovat o Freye ..... , ja chtel blbej papir na spotrebu protoze mam v TP zapsanou prumernou 8,9 litru (2.5l 127kW US model) coz je proste nesmysl .... je fakt jednodussi se domluvit s americkym Subaru nez s Freyem ..... nehlede na to ze jedno auto mi pekne zprasili
    WYMA
    WYMA --- ---
    T_MAX:
    DBR:
    no dobře, ale pro prohlídku auta od konkurence to není špatná vizitka, žejo...? :)
    DBR
    DBR --- ---
    delaj to ty sami lidi porad , domluva temer nemozna na cemkoli strasny ignoranti
    CROSS
    CROSS --- ---
    jaký je vůbec napojení Freye na importéra Subaru? kdysi jsem měl dojem, že to dělali ty samý lidi, už ani nevim proč.
    DBR
    DBR --- ---
    T_MAX: presne ty nema rad snad nikdo ...
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    WYMA: s Freyema se nikdo nebavi, nemaj je radi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam