• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    NIXIMOR: Jj vecer poslu. Je to easy. Převodník k forester 07-09 od k2 éectronics.
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOMYK: egr vyhodit.. takovyhle ekopicoviny nemaj v aute co delat :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    TOMYK: Muzes prosim trochu rozvest konkretni schemata a prevodniky, co jsi poridil? Kdyz bych se k tomu nekdy treba odhodlal... :) Diky!
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    Tak Radio forester sg vyřešeno i s řízením u volantu!!!! Problém je v tom, ze prevodniky pro Subaru maji novější konektor (pro typ sh a výš) do rádia, který ma v sobě i zavedené ovládání. Zatímco sg to ma ve dvou konektorech, ovládání zvlášť v takovem malém černém. Připojeni na starší konektor ( dle schéma z netu se prehodi par pozic) a dráty ovladani napojené přímo na konektor ovládání celou věc vyřešili:-)

    Ta dva dny ale me nadšeni vystřídalo zklamaní, ne diky radiu, odešly mi egr ventily...

    DBR
    DBR --- ---
    NIXIMOR: zatim co jsem videl to jsou jen spinace , zadna pronikava elektronika
    coz v podstate jde odzkouset a odmerit na stole .....
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    DBR: pokud tam jsou stejne napetove urovne, tak by to asi melo jit, ale kdovi jak to maji vymyslene...
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    4PTO: dobre, nahradim ti ji timhle obrazkem :D
    DBR
    DBR --- ---
    NIXIMOR: to snad nemuze bejt az takovej problem , uplne v nejhorsim to propojit drat po dratu nebo na kousku malyho plosnaku .......
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Autoradio SG jsem teoreticky resil pred koupi taky, a dospel jsem ke stejnemu zaveru... Redukce na ISO konektor se sehnat da, redukce na ovladani na volantu ne. Takze budto prijit o luxus ovladani na volantu, nebo si to zbastlit sam (na coz jsem levej), a nebo nechat origo radio. U me zvitezila lenost :)
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    4PTO: Kromě GC8, kterou zmiňuješ tam taky chybí ještě "Blob Eye"... Ale i tak je to BOŽÍ foto!!! :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    4PTO: chybi tam ta nejheci...

    btw.. Scott tady z nyxu, co stavel sti, uz ho mas hotovy?
    4PTO
    4PTO --- ---
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    nádhera
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    DBR: Praha. Ale uz sem snad možna i neco nasel.. Dam vedet.
    DBR
    DBR --- ---
    TOMYK: skoda , odkud jsi ?


    LUBANCZ: dik moc uz jsem to pohledal

    a nadaval jsem u toho docela dost dil v CR 2715 s DPH dostupnost 3-4 tydny na subarupartsonline do tydne postou cena 54 USD ( postovny 49 USD ) vzhledem k tomu ze potrebuju na obe strany a vsechny ty gumy tak i s postovnym je to z US 3x rychlejsi a za polovinu ceny .......
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    DBR: nemám..
    DBR
    DBR --- ---
    TOMYK: sbastlit se da ledacos mas nejakou fotku konektoru radia a ovladani ?
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    to je věc.. aurtorádio peripetie pokračuje.. Nakonec jsem se rozhodl pro 2 dinové rádio apline... ale potřebuju redukci na dálkové ovládání z volantu, což se prej (aunika.com) pro SG nedělá, dělá se až SH...
    Kurva, řešil jste to někdo?? Neznáte nějakýho šikovnýho autoelektrikáře, kterej by to uměl vyřešit?

    Díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam