• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CROSS: je to liny, bez turba, takze nic co bych necekal.. spotreba 8,5l, variator je megaprijemnej a pohodlnej.. je to vetsi, pohodlnejsi, ale nastaveni tlumicu na muj vkus az moc tvrdy.. elektronika standardne sto let za opicema, radio nesmyslne idiotsky, tak z roku 2000 u vw :)

    jsem asi docela spokojenej
    CROSS
    CROSS --- ---
    T_MAX: a jak jezdíš (a za kolik) s tim novým? Vůbec, zkušenosti sem, i když je možná ještě brzo.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CROSS: taky jsem s naftou jezdil za 5,4 otb 2009
    CROSS
    CROSS --- ---
    LUBANCZ: To je to dojíždění do práce, nikoli dveřmi napřed :-] Máme tu prostě hustý a pomalý provoz. (V reálu je to o necelý litr víc.)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    CROSS: spotreba 5l v subaru? wtf, ti tam chybi jednicka pred tim cislem :D
    CROSS
    CROSS --- ---
    Včera jsem byl s Forestrem v servisu na 100k prohlídce, prej všechno v cajku (snad to tak i vydrží :-]). Jak to umyli, letos už podruhý, vypadá to zase jak nový auto. Jako nic, jen jsem se chtěl podělit o ten pocit z toho. :-]

    Nebo když už sem píšu: navigaci s timhletim rozhraním někdo v autě nemáte? Měl bych k tomu pár otázek. Např. jestli se dá někde nastavit (servisní menu?), aby zobrazovala otáčky, protože rozhraní na to má, ale neukazuje.


    (Je to v modelovym roce 2010, ale i ve starších.)
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    AXTHEB: Pořádný, ale otevřený ne?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WACLOSH: protože má pořádný diferenciály.
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    AXTHEB: A proč je ten manuální diesel výjimka?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    4PTO: je to pěkná hláška ale je smutnou skutečností, že současný Subaru s výjimkou manuálního dieselu se hodí jenom na silnice. K cemu ti 4x4, když stačí zvednout jedno kolo abys na poznatelnou chvíli přišel o nahon na všechny ostatní kola.
    4PTO
    4PTO --- ---
    KOZEL: prej "když chcete být u vaší chaty jako první" :D
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    První foto Subaru Forester STI: Oficiálně již 25. listopadu | auto.cz
    http://www.auto.cz/prvni-foto-subaru-forester-sti-oficialne-jiz-25-listopadu-83786
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Turbo Charged Subaru STI DUCK CALL Blow off Valve.
    https://www.youtube.com/watch?v=3pbUMXZvfi8
    4PTO
    4PTO --- ---
    CROSS
    CROSS --- ---
    opakování je matka moudrosti :-]
    PALMEX
    PALMEX --- ---

    repost z ustavu
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    CHARVYBURGER: Stalo se mi přesně to samé... dočasně jsem to řešil tak, že jsem to tam dolepovával tepelně odolnou lepící páskou, pak mi to tam mechanik jaksik dobastlil, ale od té doby jsem žárovku měnit nemusel - musím se ho zeptat, jak to vyřešil... Je možné, že rozebral lampu z nějaké bouračky, nebo tak něco...
    NILOR
    NILOR --- ---
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    Zdravim, tak jsem zjistil, ze je mozny podelat i vymenu predni zarovky... Vyndaval jsem to zatraceny perko a i kdyz jsem ho vytahl z ty dirky, tak furt neslo ven. Tak jsem mu trochu pomohl sroubovakem a lup kousek toho plastu, do kteryho to bylo zahakly odletel nekam do vesmiru...

    Takze mam problem, nemam to ted kam zahaknout a desitku za novy svetlo se mi davat nechce. Nestalo se to uz nekomu? Nejakej tricek?

    Diky.
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    Gymkhana GRiD drift demon Jake Archer talks about 2014 Finals
    http://www.youtube.com/watch?v=FAQG-UqiwBk
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam