• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Člověk konečně našetří prachy, jenže nemůže sehnat ten vysněnej model auta, kterej chce. A nebo - internet je plnej aut, které člověk shání, dokonce sedí i barva stropního čalounění a seriova limited edition prevodovka 5000 ks worldwide, kterou tam clovek desne chce... Jenomze to zas na to clovek v tu chvili nema prachy. A kdyz je honem sezene, auto je pryc.

    No a cely to dopada tak, ze si clovek rika, tak ja teda tu H6 oželim, nejaky pekny rychlejsi AWD volvo taky nebude k zahozeni... Tak udelam ustupek, koupim neco jinyho. Pink - sotva prinese clovek technicak s jeste vlhkym inkoustem v kolonce o zmene majitele a internet je plnej aut, které člověk shání, dokonce sedí i barva stropního čalounění...

    &^&# v,, 348 8y 88*^&(
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    IKSIK: Moje nocni mura, tohle se zpravidla resit nevyplati (jinak nez to jakkoli co nejvyhodnejc prodat - dle moznosti... Dat trochu do kupy a prodat pojizdny, nebo na dily atp. Hlavne se toho zbavit a koupit neco v rozumnejsim stavu).
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Mě na tom už cvaká a mlátí úplně všechno. Horní uložení zadních tlumičů, všechny silentbloky na podvozku jsou v háji, a do toho se zase ozvaly hydroštely. Žere to olej a Total 10W50 už mi došel, tak dolejvám Sunoco Marathon 10W40 a už to cvaká. Nervózní z toho nejsem, ale hrozně mě to všechno sere. A začíná mi to reznout. Je na tom tolik práce, že se mi do toho přestává chtít...
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    lol tak ja se pridam

    v posledni dobe mi na Otikovi neco cvaka :oD naopak jen po zahrati a tim nemyslim primo jen ze rucicka teplomeru vystoupa na provozni teplotu ale proste cca po 20 minutach jizdy az se prohreje fakt cely auto

    Je to cvakani presne takovyho charakteru jako kdyz jsme si jako decka strcili takovou tu rachtacku na kolo aby to delalo bordel vsude kudy se jelo....

    Cvaka to porad, s pridanim plynu to cvaka vic, cvaka to i kdyz stojim, cvaka to i kdyz vyradim automat na N a i pak to cvaka rychleji kdyz to proturuju...

    Napada vas co to je?


    MAM Z TOHO BYT NERVOZNI? PROTOZE JA JSEM!! :oD akorat ted nemam cas a love to odstavit do servisu
    CROSS
    CROSS --- ---
    V poslední době mi na Forestrovi něco hučí, vždycky po ránu, když je studenej a jede bez plynu (třeba při dojezdu na světla nebo z kopce). V převodovce nebo tak někde. Po zahřátí nebo prostě po chvilce to přestane. Mám z toho být nervózní?
    4PTO
    4PTO --- ---
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    PIPLA: Užijte si to tam, držím palce, ať se Vám to tam vyvede! :) Pak se pěkně pochlub videem a fotkama! ;)
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    tak zítra 650km v týhle krasavici...
    SUBARU | WRX STI
    http://subaru.cz/2015sti.html
    a příval subarích fotek v březnu... nejen jí...
    doufám, že bude krásně a bude to stát za to :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Už jste někdo měnil na podvozku silentbloky? Doporučujete je spíš renovovat na novou gumu nebo byste tam narvali polyuretan?
    Tohle je nejměkčí co jsem na netu potkal - tvrdost 80ShA
    StrongFlex PU silentbloky - Full kit - Subaru Legacy BD BG /93-99
    http://www.zitec.cz/...tail-650046-strongflex-pu-silentbloky-full-kit-subaru-legacy-bd-bg-93-99.html
    LIGI
    LIGI --- ---
    PIPLA: to by mohla bejt prvni prijemna reklama na auto co sem videl ;)
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    :-) náš miláček ze vzduchu:
    Hrátky s dronem
    https://vimeo.com/119440263
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    SCOTT7279: Pardon pfr7g
    SCOTT7279
    SCOTT7279 --- ---
    J3RRYNA: Stejny, nejcasteji se davaji NGK PFR6G na serii a pgr7g na upraveny, cokoliv jinyho jako denso atd dela celkem trable...
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    Mají JDM EJ20G jiné svíčky, než EUDM GTčka třeba? Nevíte někdo?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PALMEX: Hezky, ale motor je rozbity, chybi mu 2 valce :) Ale ukazu to kolegovi, tomu zas prijdou rozbity moje motory a rodinnyho kombika zrovna shani...
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    myslim, že pěkná nabídka
    SUBARU Forester 2.0 boxer 4x4 50:50 combi
    Auto je po prvním majiteli s plnou servisní knihou po velkém servisu rozvod řemen,výfuk,svíčky,kabely,brzdy atd.Otčín ho prodává z důvodu koupi nového auta Subaru outbeck, Forester má zimní pneu zánovní letní pneu na ALU diskách více info do zprávy cena 160000kč komplet i se střešním nosičem.
    ...sorry za post z FB, ale jsem línej to přepisovat. Prodává kámošovo táta, více info kdyžtak do zpráv.
    https://www.facebook.com/tomas.marek.7509/posts/10204901366645237
    NILOR
    NILOR --- ---
    TOMYK: ale furt stejně si myslim že to není zas tak horký.. takhle sundavat se bude ? tak i tak? tak proč to nezkusit a svařit ten plast přece není problém---
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    NILOR: vypadá to hezky, ale já se tam jednak rukou nedostanu a za druhý, já to mám docela slušně prasklý.. ale díky!
    TOMYK
    TOMYK --- ---
    díky za reakce. budu to řešit asi fakturou u svého vybraného servisu. Je to na havarijku, takže mě bolí akorát ta spoluučast...

    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    TOMYK: Já jsem měl Legacy 2005 a všecko jsem řešil přes autorizák, nikdy žádný problém. Jednou rozpočet a zkrouhli mě asi o pětadvacet tisíc... Ale to je samozřejmě Tvoje volba. I kdyby to bylo dvacet let staré auto, tak máš na autorizovaný servis nárok. Máš nárok, aby bylo auto uvedeno do stavu před nehodou ve smluvním servisu pojišťovny - autorizák neautorizák... Tohle je celkem drobný ťukanec, ale jestli to budeš řešit rozpočtem, dají Ti tak patnáct tisíc a budeš rád, když to ještě ze svého zadotuješ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam