• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    WILDENBURY_SQ: Tak prej az ve ctvrtek.

    Kazdopadne musim rict, ze si uzivam pocit auto nepotrebovat, ale chtit. Jako jasne, emoce po testovaci jizde byly trochu rozpumpovany, ale jinak je chladna hlava docela dulezita u tehle srdcovejch zalezitosti :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    tak já přidám,zatím jezdím chvilku ale Forester SH, 2.0 žere 9,0l, optimum na spotřebu jsem zjistil má tak 90km/h,při dlouhých trasách, to jsem se dostal i na 8,4l.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    K te spotrebe - s 2.0R v Legacy jezdim dlouhodobe tak za 9.5 v zime, v lete cca 9.0 (ale v letnim provozu jsem s nim jeste moc nenajel) cca 70% mimo mesto, 30% mesto. S forestrem SG 2.0 jsem mel prumer tak cca 10.5-11. Oboji LPG, takze pocitam ze u benzinu by to slo niz. Ale nejsem zadny drak, po dalnici 110 tempomat (opet realna rychlost podle GPS, vychazi to na 120 tachometrovych), mimo dalnici tak 80-100 na okreskach a 50-60 mesto, obcas pri nejakem predjizdeni to samozrejme prislapnu, ale nepotrebuju v zatackach zbytecne brousit gumy, takze vetsinou jezdim hezky vklidu :)
    A je to spotreba ne podle palubaku, ale realne podle tankovani a ujetych km.
    DBR
    DBR --- ---
    KODEXX: zase takovej problem podivat se na nejaky auto asi neni, to se da domluvit
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    A ja se dozvim resultat od tlustoprda majitele v pondeli, po ty cely etude pozaduju slevu pouze 15 tisic, od ted mi rikejte Ó Wildenbury Milosrdný.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    DBR: takovyho brachu bych chtel taky.. :)) ale ja bych chtel forestra XT
    DBR
    DBR --- ---
    KODEXX: jojo to me taky, ale kamos to chtel pro brachu tak se na nej byli podivat prohlidli ho docela dukladne
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    DBR: to jenom ze jsem na to narazil a libilo se mi...
    DBR
    DBR --- ---
    KODEXX: na to trochu bacha
    tlumice jsou po smrti ( jsou tam jine tlumice s atypickym zavesenim) nejsou letni neu ani disky postupne podruhe dolakovane ( pred tim bylo hodne otukane) realne na ofiko dilech cca 27 tlumice + pneu
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    IKSIK: me to ani nezacne topit, dokud to neni na "provozni teplote".. jedine kdyz zapnu klimu
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    IKSIK: tohle auto bude ze zurnalu uz jen v pripade ze koupim uplne novy narazniky, tu plastovou listu spojujici zadni svetla, novej interier a hodim to cely do matne cerne barvy a postavim to na ty hliny :)

    coz me stale trochu laka :P
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    KODEXX:
    JESSE_MORENO: On spíš ten ukazatel funguje hodně nelineárně. Sice mi to i v zimě vyskočí na provozní teplotu asi po 2km, ale na teplotě vzduchu z topení to skoro není znát. Navíc se mi to z benzínu na LPG přepíná při dosažení teploty 40°C a to se stane až když je ta ručička skoro na provozní teplotě.

    Až někdy budu mít málo práce, tak tam snad vrazím skutečnej teploměr vody i oleje, ať vím jak to je doopravdy. :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    JESSE_MORENO: Tak ono když to umeješ a dáš čistý kola a novou žárovku H7 ;-) a srovnáš ten nárazník, tak z toho bude auto jak ze žurnálu. :-)))
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    AXTHEB: No...taky mi přijde, že mi to žere víc než by mělo. Na benzín jsem se málokdy dostal pod 11. Teď na plyn jezdíme skoro konstantně za 12 bez ohledu na trasu a styl jízdy.
    Rekord mám 9,5 na trase Praha-Chrudim-Praha když jsem natankoval Vervu 100 a pedálu jsem se sotva dotýkal.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    IKSIK: To mně překvapuje, sem myslel že ten automat bude víc poznat (jezdím dlouhodobě kolem deseti - jedenácti)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    IKSIK: jezis ja se tesim az na to obuju ty letnaky pekny, to auto tak prokoukne!
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    KODEXX: jj to jsme resili vcera s Iksikem, forestr mi cca po dvou az trech ujetych kilometrech skocil nad to teplotni minimum a pak behem dalsi minuty vyskocil vicemene na provozni teplotu

    H6 v otikovi se na tu provozni teplotu splha poctive pekne pomalinku cca 5 kilometru
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Ještě jsem se nepochlubil naší jízdní soupravou s fungl novým žebřiňákem a jak jsem si v garáži trochu zatruhlařil. :-)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    IKSIK: obluda na tebe mrka jednim mrtvym svetlem a sklebi se jednou stranou narazniku takze vopatrne! :oD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam