• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    BISCUIT: a kdyz takle obelzu ridici jednotku, tak se to nekde musi projevit, ne? minimalne aspon emise?
    BISCUIT
    BISCUIT --- ---
    KODEXX: lambda sonda viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Lambda_sonda ...no a to siditko vraci asi porad Lambda = 1, takze ridici jednotka je v klidu
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    prosim vas, totalni lama dotaz :))... k cemu tam je ta zadni lambda, kdyz se to da osmelit nejakou "podlozkou"?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    LEHUOK: 8,5km/l je asi 11,8l/100km. To už by sedělo líp. :)
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    4PTO: No nejvic je ze ty japonsky kompjutry ukazujou km/l :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    IKSIK: nn .) L/km
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    KODEXX: Ano, to je přesně ono. V subaruklubech se o tom určitě dovíš víc. Já zadní lambdu nemám. Zkoušel jsem to dát na přední, co to udělá, a jenom to zlobilo, tak jsem to zase sundal a prodal dál.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    IKSIK: a je to todle?

    Emulator Drugiej Sondy Lambda - Uniwersalny (5815575858) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    http://allegro.pl/emulator-drugiej-sondy-lambda-uniwersalny-i5815575858.html
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    KODEXX: Ano.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    IKSIK: jako ze se to tou podlozkou vyresi?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    KODEXX: Tam se dává taková ta podložka pro oddálení lambdy od výfuku, ne?
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    KODEXX: tak diagnostika rekla spatna zadni lambda... menil nekdo zadni lambdu na forestrovi SGII?
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    4PTO:
    LEHUOK: 8,5 gallonu na 100 mil? To je fér. :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: tady na jihu zadny mesta nejsou .) takze jo, dlouhodoba mimo mesta
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    KODEXX: Mel jsem to same na Legu '05 2.5i, co jezdilo na LPG. Blikalo to ale jak pri jizde na benzin tak LPG, po vynulovani se to vzdy driv nebo pozdeji rosvitilo, v servisu rikali ze zkratka spatna smes ci co. Nastesti na to pak nasli nejaky SW update ktery tuto konkretni chybu ignoroval, takze auto od te doby bez CEL a tempomat fungoval.

    AXTHEB: Jj, je to pekne otravne. U modelu s VDC (vehicle dynamics control) blika i to, a to mi prijde este dulezitejsi system nez tempomat


    4PTO: 8,5 jako dlouhodoba spotreba? :) Pac ve meste se mi tomu nechce verit. Ja mam s twin-scrollem na dalkach kolem 8mi (record asi 7,5 - 400km na Coromandel a zpet), ale ve meste tak 12.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Vždycky když se rozsvítí check engine, tak se rozbliká tempomat. To aby sis toho všiml (a aby tě sralo že nechodí tempomat tak si zajel do servisu).
    CROSS
    CROSS --- ---
    KODEXX: tohle se mi na benzínovým Foresterovi stalo snad jednou za celou dobu, co jsem ho měl, stejně tak to zmizlo po natankování, při dalším servisu nic nezjistili (nebo aspoň nic neřikali), vysloveně kvůli tomu jsem do servisu nejel tenkrát.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    tak problem vyresen.. po dotankovani benzinu vse zhaslo... ale stejnak v pondeli du na diagnostiku..
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    prosim vas, na forestrovi mi zacala blikat kontrolka tempomatu a k tomu mi sviti zlutej check engine.... :( nevite nekdo co to je? diky!
    4PTO
    4PTO --- ---
    Zas zvazuju prodej svyho GT z nastenky.. Jsem porad mimo CR a stejne neplanuju brzky navrat..tak kdyby se ji nekdo chtel ujmout, ale doufam ze ne :)) kdyz se ji nekdo ujme koupim si tu aspon sti.

    Btw jsou tu levny biturba legacy my00 - a ty svine zerou 8,5 nechtel jsem tomu verit ale je to proste tak.. To jen moje prekvapeni..Ale sti je sti at zere co zere :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam