• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    4PTO
    4PTO --- ---
    NILOR: To se tak kolem tech 200k km stava bohuzel. Kolik mas najeto?
    SPM
    SPM --- ---
    NILOR: jenom ty naftové, benziny byly všechny v pohodě... co je lepší je asi na každém; co jsem tak viděl po fórech, tak oprava (resp. prakticky výměna motoru) je asi na 100k - pak by tam snad už mělo být něco, co funguje už relativně dobře (byť pořád oproti benzinovejm motorům to bude spíše horší).
    NILOR
    NILOR --- ---
    Ahoj ... jak všichni víte boxery 2009-2014 to mají tězké hlavne ty 2009.... u forestra na dálnici bylo klepání a pak motor klekl... nedalo se tomu předejít.... asi pravděpodobně tomu praskla klika a doufám že nevzala sebou i blok... takže se ptám :CO JE LEPŠÍ opravit či prodat ?????????? určitě se s tim tady někdo setkal ....
    CROSS
    CROSS --- ---
    Subaru Viziv-7: Sedmimístné SUV si brousí zuby na Volkswagen Atlas | auto.cz
    http://www.auto.cz/subaru-viziv-7-sedmimistne-suv-si-brousi-zuby-na-volkswagen-atlas-100421
    LIPS
    LIPS --- ---
    Koupím subaru libero pošta
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    Prodám zimní pneu 215/60 R16 99H Micheline Alpine na Forestera na původních plech. discích. Pneu má vzorek 8 a 7mm, disky jsou trochu orezlé. Doma to překáží, přenechal bych za 1000 Kč při osobním odběru (UB, Zlínský kraj).
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SPM: a další, mám auto s LPG z německa, na servisu tomu systému říkal "holanďák" a prej mám potenciální problém, protože mám vedení plynu vnitřkem auta, což se prej v ČR nesmí a že když si toho všimne na STk,tak mě vyhoděj..prima, ne?
    SPM
    SPM --- ---
    LIGI: nedá, úžasná legislativa... afaik v německu tam ta platnost třeba vůbec neni...
    LIGI
    LIGI --- ---
    SWWWAGR: je nutne tu nadrz vymenit? neda se jen zkontrolovat a udelat znovu revizi?
    SWWWAGR
    SWWWAGR --- ---
    ...myslím 8 000,- s revizí a emisemi
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SWWWAGR: Kolik ta výměna nádrže stála?
    SWWWAGR
    SWWWAGR --- ---
    .. řešil jsem to v loni...moc tě nepotěším ... prošlá bomba ,prošlá STK mám Subaru OTB 2006 LPG ..je to tak, že s prošlou bombou ti nedaj revizi ,bez revize systemu LPG ti nedaj emise a bez emisí ti nedaj STK ...takže jsem si nechal dát novou bombu u firmy autocoubal zaroven revizi a emise a stk pak kdekoliv
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    DYNK: No, to je prave to, nadrz mela 10 let pred rokem a pul uz :)
    DYNK
    DYNK --- ---
    LEHUOK: Nadrz ma platnost deset let. Jestli ji mas dyl, bude to problem. Mam pocit, ze je to na ty nadrzi nekde napsany. Revizi systemu (kterou mas delat kazdej rok) myslim nekontrolujou, ale nejsem si jistej.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Zdravim, mate nekdo zkusenost s tim jak velky je problem projit technickou s LPG legem? 2005ka, 2.5i, LPG je tam od vyroby, nejaky nemecky system.

    Jde mi o to zda budou na emisich nebo technicke delat potize, a jak tomu pripadne predejit.
    Nejsem si totiz jist zda je stale platna revize na LPG nadrz apod..

    Diky!
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    NILOR: vyžvejkanej koribut?
    NILOR
    NILOR --- ---
    nevíte nekdo proč u forestra 2010 .. nejde otevřít kufr??????... nevim co se stalo ale z ničeho nic nejde otevřít... ani po nekolikátem zamčení a odemčení auta...
    SPM
    SPM --- ---
    CROSS: Tak i ty dvoje převlečený Suzuki jsou celkem v pohodě, humus byl až Sirion, kterej navíc byl ještě 2WD...
    CROSS
    CROSS --- ---
    KOZEL: přesně tak. Dělaj Exigu, tj. MPV na platformě z Legacy, ale prodávaj to jenom v Japonsku. Já kvůli tomu Subaru opustil.

    BELIEVER: Justy (nemyslim to převlečený Suzuki) je naopak velká klasika.
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    CROSS: Já jsem čekal Justy :)
    KOZEL
    KOZEL --- ---
    FANDANGO: Mě by s rostoucí rodinou nevadilo, když by tenhle omyl udělali i v dalších letech, ovšem v nějakym lidskym designu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam