• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    SPM
    SPM --- ---
    A já se přidávám do klubu mlhovkářů... Dneska jsem to ocákal wapkou a od té doby mi taknějak trvale svítí přední mlhovky. Zapalování vypnuto, přepínače světel vypnuty, ikdyž od nich vytáhnu pojistku, furt to svítí. Když se odpojila a znovu připojila baterka, tak se to chvíli chovalo normálně, ale než jsem to zavřel a zamknul, tak se zase rozsvítily. Asi tu neni někdo, kdo má v merku elektrický schéma světel u OTB II, co? Protože ať vymýšlím co vymýšlím, tak se prostě nemůžu dobrat k tomu, jak to může svítit, když vytáhnu pojistku.
    4PTO
    4PTO --- ---
    SPM: Do plné výbavy chybí ještě sunroof, ale jinak je to přesně to co teď shanim ;) jezdil jsem tím chvíli do prace a po gtcku co mám teď, je to jediny přijatelný "rodinny" auto pro me (leda foresterem sti bych ještě nepohrdnul :))
    LAROY
    LAROY --- ---
    ja bych se spis zbavil toho co mam nez kupovat dalsi auto:)
    4PTO
    4PTO --- ---
    LAROY: ne, dovez lego gtb, to je aspon prdel ;)
    LAROY
    LAROY --- ---
    cau nechtel by nekdo na dily nebo blbnuti forester sport rv2002 s volantem vpravo? premyslim ze bych dovezl do cz
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    SPM: stejnej pripad ... :( jsme si rikal ze se mi se sklem nikdy nestalo .. a nepojistil. (auto jsem uz s prasklinou ve skle kupoval) a fuuu uz mam taky pavoucka od kaminku. a pokud to nepujde zalepit, tak tedy druha vymena skla .. :(
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    SPM: čsob nechtěli ani fotku. Mám pojištěný všechny okna. Ale je tam nějaká lhůta bezúhonnosti.
    WYMA
    WYMA --- ---
    SPM: no tak to pojisti, na co čekáš...
    SPM
    SPM --- ---
    TOMBRIDER: hmm, asi záleží jak kde... povinný mám u uniqy a tam průběh byl takovej, že to přivezu na dekru nafotit...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SPM: připojisti si sklo po internetu. Já si k povku připojistil sklo po delší době. Veškerá agenda proběhla po netu/poštou. Nikdo nepřijel si fotit auto..
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: hmm, koukám že normální v autokelly na BE/BH mají za podobné peníze... ale s vyhříváním skoro za 10, fuj :-) To je při tom jenom pod stěračema, normální drátek, žádná hitparáda.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPM: Tohle bylo BD/BG, to stoji v autokelly trojku.
    SPM
    SPM --- ---
    FANDANGO: jasně, levorg a v autorizáku, to asi bude za víc... no, mně předtim na x autech taky nic. Nicméně zase jsem začal daleko víc jezdit po dálnici a tam je i největší šance, že člověk ten šutr chytí...

    AXTHEB: zajímavý. Nový nebo si přivezl něco vyřezaného z vrakáče? Co jsem se totiž tak díval, tak třeba na ty BL/BP generace legacy/OTB ty skla a materiál stojí zhruba půlku toho, co na moje BE/BH... protože jich je mnohokrát víc a je o to asi i větší zájem...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Ja sem na '98 legacy menil sklo za 5500
    FANDANGO
    FANDANGO --- ---
    SPM: měl sem dřív Astru 10 let, sklo nikdy neruplo, do toho služební fabie - za 4 roky snad 5 skel a teď po X měsících s Levorgem buch ho.. Co říkala pojišťovna, tak pokud to necháš měnit někde u borců co dělaj skla, tak to je levnější než v u ofiko Subaru, takže počítám že se do 20k vejdeš v pohodě. tim že sem měl limit na sklo 30k sem si řekl dam to do Freye.
    SPM
    SPM --- ---
    FANDANGO: Jo, já kdybych to měl pojištěné, tak to nechám taky vyměnit celé... Akorát že velice chytře jsem si řekl, že mi nikdy sklo neprasklo, tak jsem se na to vykašlal. A ani ne za měsíc, co jsem začal s OTB nějak víc jezdit, tak rána jak prase a prasklina :-) Bohužel teď už je to stejně nepojistitelné (ač zalepené, tak to tam vidět je a s tím to prostě nepojistí vůbec), takže budu asi lepit tak dlouho, dokud to někde nedostane ránu tak, že to budu muset vyměnit...

    Jinak máš asi předpokládám nějaký novější model, že? Ne že by na ten můj starý pekáč byly ty skla nějak levné, ale když jsem to nechával alespoň kalkulovat, tak jsem doufal, že se vejdu alespoň do 20...
    FANDANGO
    FANDANGO --- ---
    SPM: to sem si původně říkal taky, ale už sem to nestihl/vyfláknul se na to díky pojištění, jen sem nepočítal s tím, že to vezme tak rychlej konec.
    SPM
    SPM --- ---
    FANDANGO: Hmm, já jsem si to nechal zalepit. Teda, je to v místě, kde se to lepit nemá, takže bez certifikátu, na vlastní triko. Pojištěný to nemám, takže tak... Zatim to drží, ťuk ťuk, ale asi se z toho poseru, až se to řachne víc a budu to muset vysolit ze svého :-)
    FANDANGO
    FANDANGO --- ---
    Ještě že sem to čelní sklo pojistil.. z malého pavočka/šupinky co sem chtěl nechat na jaro, až budou pryč šutry se stala tarantuje napříč :/

    -18 stupňů venku, 22 uvnitř udělalo své. konečná cena 28.200kč fuuu, ale zase sem dostal auto jak nové, komplet vygruntované :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam