• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    SPM
    SPM --- ---
    LEHUOK: Ono ne jenom na NZ... v Evropě třeba benzinovej Outback není u novějších modelů s MT vůbec, XVčka si vybavuju, že akorát v nějaký nejslabší výbavě a tak podobně... (mně ale hlavně u nich daleko víc než samotná AT sejří to, že to prakticky nedělají s VTD).
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    KODEXX: Forestr neni uplne muj salek kavy, ale verim ze to asi taky pojede dobre.. Tady na NZ je problem sehnat novejsi Forestry a Outbacky v manualu.. ono i tech Legacy moc neni ale sehnat se daji..

    Spolubydlici ma R33 skyline GTS (oturbeny sestivalec) ktery si stavi a moc hezky :) asi dame nejaky race, jen musim pockat az bude destivo (v zime na NZ zadny problem), abych mel vubec sanci
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    ja ted slintam nad timdle :D

    Subaru Forester 2.5XT
    https://www.sportovnivozy.cz/89743-subaru-forester-25xt
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    LEHUOK: hmm hmmm.... ja chci taky :D.. uz jenom ty budiky pekny :))
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    KODEXX: 5MT
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    LEHUOK: prosim te, to je automat ci manual?
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Tak jsem to nejak spatlal (sestrihal), za ten zvuk na pozadi sorry, neprisel jsem na to jak to v Premiere eliminovat.

    Ride in the new Subaru
    http://www.youtube.com/watch?v=rwqRMCriK70


    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    4PTO: sezenu roof racky, stresni nosic, nejaky mensi limce at to na gravelkach netrpi a jedem :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: to bych jel taky, muzem sharovat benzin a úplatky
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    LEHUOK: Jo, 0-100 odhaduju mezi 5-6 vterin, musim se dokopat sestrihat footage z gopro, tak pak budu vedet presne. S manualem je docela tezke odhadnout co si clovek muzu pri tom rozjezdu dovolit. Hard launch je nesmysl, to si clovek oddela hnaci ustroji, a spojce se to podle me taky vubec nelibi..
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    BOB_GALLOWS:
    4PTO: Haha zrovna jsem nad tim nedavno premyslel.. Trajekt do Japonska, udelat tour, pak do Vladivostoku a projet Asii az domu, to by bylo supr :)

    4PTO: Hehe, zkousel jsem vcera z 0-100 a maximalku a mel jsem docela nahnano. Bad news - NZDM maji taky omezovac rychlosti, na 190 to utne..Verim ze by to klidne slo az do 240ti, zkusim zjistit jestli se to da jednoduse ochcat. Pneu maji rating do 270ti, brzdy jsou ok..
    4PTO
    4PTO --- ---
    BOB_GALLOWS: Autem z NZ já asi spis ne. Možná Lehouk :D
    4PTO
    4PTO --- ---
    BOB_GALLOWS: Já tu teď jsem. Mám tu zakonzervovanou akorat imprezu gt který bych měl ještě projet ;)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Tak s tim nekdy prijedte na dovolenou. Idealne az bude snih, stejne musite na Vanoce navstivit babicku a tak, ne ;)
    4PTO
    4PTO --- ---
    BOB_GALLOWS: Taky NZ jak Lehouk ;)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    4PTO: Uz sem tady z toho zmatenej, a ty ho mas kde? Pravostranna zeme ohleduplna k tučňákům, nechavam se podat tyjo. :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: tak at neni z demonstrace demolice, rad bych se v tom jeste svezl nez to znicis :D
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Tak mam vymeneny olej a filtr, zkontrolovany banjo bolt (mrcha co sedi na privodu oleje do turba), stary olej byl docela cisti, bez nejakych vetsich castic.. Oddelal jsem taky tlumic sani (krabicka pod air boxem) a ma to ted krasny turbo zvuk a jemny odfuk pri razeni, ach takove ty malickosti co delaji zivot lepsim.. Az bude cas a chut vezmu go pro a udelam kratky videjko na demonstraci.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    LEHUOK: Jen v létě a v zimě. :P
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: mas ji tam

    pokud chce jeste nekdo aktualizovat na nastence dejte vedet
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    LEHUOK: Velkej fesak!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam