• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    MARIHAI: Skoda toho at v tomdle.. jinak fesak ;)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Hi :) 2.0 XT AT



    LIGI
    LIGI --- ---
    SPM
    SPM --- ---
    PRZZI: Subatech Mříčná nebo Vrtilka Kladno. Případně pak inzeráty na bazoši (u těhlech věcí se dá asi poznat celkem snadno, že jsou v pohodě).
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    Zdar a sílu...nemáte někdo tip, jak opravit regulátor v alternatoru? Alternator nabíjí, ale dává 15-21V, s čímž se samo nedá jezdit...je třeba koupit celej altík, nebo nějak vyhaluzit jen ten regulátor? Legacy H6 3.0, MY2005...dík za případné rady... :-)
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    Ahojte dnes jsem měl ťukanec. Sháním přední nárazník, nádobku ostřikovačů a LP světlo.
    Outback BL BP, MY 2008.

    Máte tipy kde shánět?

    Díky
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    BOB_GALLOWS: Spolubydlici ma H6 sedana (2007) v automatu a musim uznat ze ten motor zni opravdu krasne, i za "studena" po ranu. Postnu nakou fotky jak nam tu ted parkujou 2 subiny v garazi :)
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    4PTO: Hele vyvoneny lega s malym najezdem jsou tu taky ceneny vysoko, ale je jich min a min. Za poslednich 6 mesicu jsem nevidel na prodej nic co by za to stalo, a vez ze kdybych nasel facelift sunroof 6spd manual spec-b kombik s mcintoshem tak do nej jdu :D Videl jsem jeden asi rok a pul zpatky ale sel v aukci za 16k nzd.
    SPM
    SPM --- ---
    HERR_FLICK: jo, přesně. Taky bych tu svojí H6 za nic novýho nevyměnil (teda alespoň za nic novýho v cenový hladině, kam bych nějak dosáhnul :-D), ačkoliv to ve svym věku má nějaký neduhy (semtam ložisko, netěsnící klima, ...) Jenom teda teď po mém vyvařovacím projektu si už o mě většina lidí myslí, že jsem definitivní magor :-D
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Pro jednoho zachcanej třílitr, pro druhýho šepot květin. :)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    4PTO: evropsky ceny sou v pohode
    dokud ti teda neva RHD jdm import z anglie)

    ja bych osobne love, za ktery muzes mit 2 rhd lega spec b ve dvoulitru, jako ma sti, resp. dve rhd imprezy sti type r, jednu lhd sti, nebo jedno rhd evo tommi makinen, za levostrany lego se zachcanym trilitrem v zivote nedal, ale ja sem silne postizenej jedinec a uvedomuju si to)

    je potreba se na to divat z opacneho konce- porad lepsi jety lego, nez nova fabie, je to porad velice ridicske a sympaticke vozidlo
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: Mne z tech evropskejch cen mrazí
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    BOB_GALLOWS: Krasny, jestli je ten najezd legit tak super kauf
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    HERR_FLICK: + Ber to take tak, ze ano, clovek od fochu si dela vse levneji, jak na praci, tak materialu...

    Kdyz se tu resi, jakou vodičku si koupit na dalnicni znamku a ze aceton nejde sehnat a je draheeeeeej, taky se pousmeju, kdyz cestou do prace mijim 200 L barely s acetonem, IPA, toluenem, heptanem... Ale nekdo vdolky, nekdo holky, no. Vse stihat nejde.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    HERR_FLICK: Ty tlumice Bilstein nejsou levny, urcite predek, ale spis vsechny 4. + Horni ulozeni a vsechny picoviny kolem bych delal. Ten odhad 50k je od AWD a i kdyz by to delal nejakej garážista, jen ty tlumice jsou nejmin 4x2500. Myslim, ze 25 jen v materialu (BEZ prace) celkem realne.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    BOB_GALLOWS: podvozek te pade stat nebude urcite
    celej b12 stoji kolem 600 liber, tzn 18 tisic
    kosti lemforder stoji par drobnejch, a na stabiky staci dat novy bud origo gumy taky za par stokorun, nebo fialovy polyuretany od powerflexu, dohromady tak pulka toho, co pises
    SAJFI
    SAJFI --- ---
    BOB_GALLOWS: Supr, dík za info...
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    SAJFI: Byl.

    http://www.awd.cz/files/protokoly/239.pdf

    - Stav odpovida protokolu i popisu majitele.
    - Podvozek je bahno, nekromancie tak za 50k (bilštajni, kosti, stabiky...).
    - LP střelenka, ale nic velkyho a nikdo se tim netaji...
    - Zadni vidlice vyfuku vpodstate na vymenu / metalworx, nutna onanie s lambdami (2x).
    - Brzdy jsou leklý (moc tvrdy), na vostrou jizdu bych dal mekci / lepe brzdici.

    - AWD na tom aute ma az skoro zbytecne vysokou marži, ale to je jejich vec a pan Merta byl navic velmi vstricnej a rozumnej, to auto ve Švajcu mi nijak nehanil a pokud pry chci kraťase, at ho jedu omrknout a ze mi ho daj pripadne do pucu :)

    Jednani fer, ale neni to presne to, co hledam, asi.
    SAJFI
    SAJFI --- ---
    BOB_GALLOWS: Byl jsi omrknout toho kombíka u AWD? Jak se ti to líbilo, nějaký postřehy? Má smysl nad tím uvažovat?
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam