• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    DIGITALISMEK: Maslim ze impreza na et48
    DIGITALISMEK
    DIGITALISMEK --- ---
    Zdar Japonci, přešel jsem z Legacy na Imprezu (Outbackovou) chtěl bych jí na léto obout 17" jaké máte kdo zkušenosti s ETčkem kolik si tak můžu dovolit, chci aby to lezlo ven, ale abych nedrhnul, šířku jistě 7 a 1/2 ale jak s ET ? Díky za tipy a rady
    SPM
    SPM --- ---
    Tak můj orezánek se přesunul zase blíž k domovu, ještě se nechal vozit luxusním povozem :-D Teď ještě barva a stihnout alespoň poslední záchvěv zimy :-D

    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    KODEXX: to bylo zadání a rodiný kompromis :) každopádně dnes mi někdo namazal kliku lyžařskym voskem.. :-x
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Mimochodem moc pekne video ze slovenska, konecne i poradny terenni test XVcka:
    GLOG 10 - SUBARU modely 2018 na polárnom kruhu
    https://www.youtube.com/watch?v=nmN549ol5Dg


    Ja uz se fakt nemuzu dockat, jeste 3 mesice :)

    Do Legacy zatim rvu penize horem spodem... ted v breznu me ceka jednak pravidelny servis ale hlavne technicka. Kvuli technicke musim jet k Coubalovi do Prahy protoze v prosinci vyprsela platnost LPG nadrze. Za necelych 5000 mi ji prodlouzi na dalsich 5 let, ale jsou to vydaje ktery uz bych si nejradeji opravdu odpustil, kdyz to za 2 mesice budu prodavat. Bohuzel bez takovehle investice je to neprodejne...
    LIGI
    LIGI --- ---
    7 a nepodvadel sem.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    https://quiz.fbapp.io/kviz-jak-dobre-znate-subaru/83mjoX19

    Tak holoubkové, kolikpak otázek jste dali správně? :)
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    LEHUOK: Moooc hezky... nejakej japan import je i na mobile..
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Tydle kousky jsou i tady (na NZ) vzacne, co nanej rikate?
    https://www.trademe.co.nz/motors/used-cars/subaru/auction-1546544140.htm
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    MARIHAI: Skoda toho at v tomdle.. jinak fesak ;)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Hi :) 2.0 XT AT



    LIGI
    LIGI --- ---
    SPM
    SPM --- ---
    PRZZI: Subatech Mříčná nebo Vrtilka Kladno. Případně pak inzeráty na bazoši (u těhlech věcí se dá asi poznat celkem snadno, že jsou v pohodě).
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    Zdar a sílu...nemáte někdo tip, jak opravit regulátor v alternatoru? Alternator nabíjí, ale dává 15-21V, s čímž se samo nedá jezdit...je třeba koupit celej altík, nebo nějak vyhaluzit jen ten regulátor? Legacy H6 3.0, MY2005...dík za případné rady... :-)
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    Ahojte dnes jsem měl ťukanec. Sháním přední nárazník, nádobku ostřikovačů a LP světlo.
    Outback BL BP, MY 2008.

    Máte tipy kde shánět?

    Díky
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    BOB_GALLOWS: Spolubydlici ma H6 sedana (2007) v automatu a musim uznat ze ten motor zni opravdu krasne, i za "studena" po ranu. Postnu nakou fotky jak nam tu ted parkujou 2 subiny v garazi :)
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    4PTO: Hele vyvoneny lega s malym najezdem jsou tu taky ceneny vysoko, ale je jich min a min. Za poslednich 6 mesicu jsem nevidel na prodej nic co by za to stalo, a vez ze kdybych nasel facelift sunroof 6spd manual spec-b kombik s mcintoshem tak do nej jdu :D Videl jsem jeden asi rok a pul zpatky ale sel v aukci za 16k nzd.
    SPM
    SPM --- ---
    HERR_FLICK: jo, přesně. Taky bych tu svojí H6 za nic novýho nevyměnil (teda alespoň za nic novýho v cenový hladině, kam bych nějak dosáhnul :-D), ačkoliv to ve svym věku má nějaký neduhy (semtam ložisko, netěsnící klima, ...) Jenom teda teď po mém vyvařovacím projektu si už o mě většina lidí myslí, že jsem definitivní magor :-D
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Pro jednoho zachcanej třílitr, pro druhýho šepot květin. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam