• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    To sem si taky říkal, jakej to bude ošvih přihlašovat něco co není z EU
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    TOMBRIDER: aha, to ja neznam co je Sko
    jestli to neni na cz znackach, ani na uk znackach, tak se vyplati vzit to z uk na anglickejch
    Forester ma sice homologaci pro EU, ale nechci si predstavit ten zajeb prihlasovat pravostrannej jpn dovoz, tipuju 50kkc nastopero, to stoji bezne ameriky, tomuhle nakonec mozna bude clovek muset zaridit uk znacky, protoze to vykde na nejmin oenez a srani
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    HERR_FLICK: to je jen převozní bazarnicka znacka. Na cz papirech to neni. To by se pochlubili.
    4PTO
    4PTO --- ---
    HERR_FLICK: prave, za ty prachy bez sraní...
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    4PTO: cena dobra, odpovida cenam jdm dovozu v UK, a koukam, ze uz ma i nejak reseny znacky
    4PTO
    4PTO --- ---
    KATALINA
    KATALINA --- ---
    Zdravim, nehodil by se nekomu Forester 1999, spise na nahradni dily? Jeste sice jezdi, ale konci mi brzo technicka a uz nejsem ochotna do toho dal vrazet zlataky...tak se budem muset rozloucit :(
    SPM
    SPM --- ---
    AXTHEB: no, tohle by měl bejt zrovna jeden z těch lepších servisů... ale já mám nějakou vadnou auru. Chtěl jsem vzít druhý auto, ať to neprovokuju. Nenastartovalo. Tak jsem vzal ženě slepici a na tý se mi za jízdy zase vykurvila páčka na blinkry :-D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Jinak ano, škrtící klapka je v sání
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPM: Já bych začal předpokládat, že v servisu mají na rukou nasráno a dal to jinam
    SPM
    SPM --- ---
    Podle servisního manuálu se kuře rozsvítí, když ten válec nezapálí 2x po sobě. Což teda nastalo až včera, to cukání do tý doby bylo zjevně o tom, že to semtam nechytlo a prostě to trhlo...

    AXTHEB: já mám ruce úplně volšový, takže nevim jestli tam sám něco uvidim - nicméně pro nás neznalý. Když měníš škrtící klapku, tak sání musíš rozebrat nebo ti zůstává? Pač když to vezmu, tak při normálnim servise měnily svíčky a následně se mi vysrala ta klapka, kvůli který to šlo na odtah (motor furt přidával). Tak jenom jestli to třeba mohli blbě seskládat oni po její výměně... (jinak generálně bych ještě čekal vadnou svíčku nebo špatnej kabel k ní... jelikož se ty svíčky teď měnily, tak jestli kabel byl nějakej načnutej, tak ho možná ta manipulace dorazila...)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    4PTO: P0306 Subaru Description
    When a misfire occurs, engine speed will fluctuate. If the engine speed fluctuates enough to cause the Crankshaft Position (CKP) sensor signal to vary, the Engine Control Module (ECM) can determine that a misfire is occurring.

    SPM: Zkontroluj jestli nemáš někde špatně poskládaný sání
    4PTO
    4PTO --- ---
    SPM: nepálí 6. válec?
    SPM
    SPM --- ---
    No, mám tenhle měsíc s tím fakt doopravdy pech. Teplotu jsem přestal řešit, většinou to funguje normálně, sic se mi to teda párkrát zopakovalo, že sahara to ufouká na 90C a níž ne, ale pořád se to drželo v normálních teplotách, takže jsem to přestal řešit. Na vodu jsem koupil nemrzku, naředil, dožbluňkal do nádoby a asi v pohodě (alespoň po 500km jí tam bylo furt stejný množství, takže žádný rapidní únik). Říkal jsem si, že mám teda konečně klid. Ale ono kulový :-) Minulý týden mi to párkrát na volnoběhu sebou cuklo. Neřešil jsem, ale pak se to začalo opakovat, častějš a častějš... pak to začalo škubat i při rozjezdu. Nakonec to cuklo i párkrát za jízdy. A včera brutální cukačka a už to vyhodilo pečený kuře. P0306, takže mi nepálí 6. válec. Takže jedeme zase do servisu, achjo :-)
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    IKSIK: Diky, nn, mam pre-facelift takze stejne.. Lamalo se to 2006
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    Já pro změnu řeším na H6 Legacy 2005 Error 55...dle diagnostiky levé přední čidlo ABS, čidlo vyměněno, pro jistotu i s ložiskem a problém tak nějak nezmizel... :-D
    4PTO
    4PTO --- ---
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    IKSIK: Super, děkuju!
    SPM
    SPM --- ---
    melo by to byt stejne
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    LEHUOK: Mám jenom MY 2005. Liší se to hodně? Nevím zpaměti, kdy se lámaly generace. http://leteckaposta.cz/589831977
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam