• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    BOB_GALLOWS: No jako tihle mě ale vopravdu serou! Mi to hnije před očima! A s tou trochou sněhu nemám problém ani s Microu.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Normálně jsem potkal nějaký hajzly, co nám na silnici sypou sůl!
    DIGITALISMEK
    DIGITALISMEK --- ---
    LUKACZECH: Zdravý hodně právě, můžu nafotit
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    SPM: Vetsinu tejdne jezdim po Praze jebkou a pak, kdyz si uvedomim, ze si prece muzu vzit subo... Treba takhle na samej patecni večír...

    WIROZA
    WIROZA --- ---
    BOB_GALLOWS Ja mam mapy z satnavdics.co.uk a facha to. Respektive prvni CD mi prestalo fungovat po par mesicich a poslali mi nove zadara. Ted pouzivam prepalenou kopii a to origo mam ulozene doma.
    SPM
    SPM --- ---
    IKSIK: když kloužeš, tak vrzne. 2016/2017 jsem na tom jel zimáky, co jsem k tomu dostal - sjetý a dost starý Polaris 2 a byla i celkem slušná zima. A tam fakt i při krokový rychlosti, když se najelo a začalo se brzdit v nějaký vrstvě břečky, to vibrovalo a jelo jako sáně.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    SPM: Ono si ABS v nízkejch rychlostech nevrzne tak nějak z principu, ne?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    IKSIK: mám to úplně stejně, po rovinách a z kopce jedu normálně, do kopce přichází můj čas ;)
    SPM
    SPM --- ---
    IKSIK: Jako já jezdím relativně dost klobouk a skoro bych i řekl, že bych to úplně stejně projel i s předokolkou... ale to co mi před tou vesnicí předvádějí na té okresce je fakt extrém. Předevčírem když jsem jel, tak tu silnici ještě nestihly posolit a vizuálně na ní byly nějaké zmrazky. Ale chovalo se to normálně (jak jsem se za nima nudil a neměl jsem nic za sebou, tak jsem zkoušel v několika místech prudce brzdit a ani ABS si nevzlo) a stejně jsem jel za dvouma autama, co jely 20km/h... nevim co by dělaly, kdyby tam fakt byl napadanej sníh. Akorát že hromada horizontů, z proti směru celkem provoz, tak jsem ani tak neměl úplně koule tohle předjet.
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    SPM: No ono je blbý, že i to Súbo brzdí jako každý jiný auto. Ale do kopce si to dávám a všechny ty TDI a HDI agresivně, z jejich pohledu až nebezpečně, předjíždím. :-D
    SPM
    SPM --- ---
    Závidim prázdnou silnici. Od doby, co i okolo Prahy napadl centimetr sněhu, to mám na okresce cestou domů spíš nějak takhle:

    4PTO
    4PTO --- ---
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Tsiwe...

    2018 Subaru CORE 1 Navigation sat nav update map disc
    https://www.satnavdisc.co.uk/...gacy-Outback-Forester-Tribeca-navigation-map-dvd-sat-nav-disc-update

    Kdyby to bylo za tyhle prachy a fachalo to, tak si koupim A, B, C i D, udelam si na to pořadač, cedulky a pohonim nad tim. ^_^
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Jak resite nove mapy do integrovane navigace (Legacy IV / Outback III)? Kdyz nejsou zacpy atp., mam ji radsi, nez waze na mobilu. Pripadne ultimatni argument je moje OCD, kdy proste trpim, pokud i jen vim, ze neco nefunguje presne tak, jak ma :)

    Tady link z roku 2013 na ziskani aktualnich map 2011, coz je dnes k nicemu, ale dobry vedet, ze reseni by snad mohlo existovat.

    Uplne nejradsi bych samo origo DVD, ale dokazu si predstavit ten nesmy$l...
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    DIGITALISMEK: a jak moc to je shnily na podvozku, v podbezich?
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    Eek. Škodaru Evolution..

    Tenhle polský tuning stojí za to! Mrkněte na závodní Škodu Fabia s motorem Subaru | auto.cz
    http://www.auto.cz/...dium=dave&fbclid=IwAR0ZMaH4u2deoifDylz8KzzxgAFumUBSSL_rmLldIcc18aaERbEttlpFXBw
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    NIGHTHUNTER: uplne bez problemu se proste jen natahnes, peipadne vystoupis, jezdil sem tak pres 4 zavory denne a nak me to nevysiralo, obvzlast s vedomim, ze sedim v aute, ktery stoji v rhd variante tretinu penez (resp. v lhd neexistuje)
    Pokud bys byl obezni, tak si koupis chnapku na sbirqni veci ze zeme, coz spekouni stejne asi potrebujou takjaktak
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    SPM: to jsou jen predstavy, ja jezdim s lhd autama v uk a s rhd autama v cechach v kazdodennim provozu, blizim uz se 100kkm a vubec me to neobtezuje ani u beznejch pomalejch aut, s 400k rhd autem fakt s predjizdenim neni sebemensi problem, pokud nevidis z vnitrni strany, tqk si rychle vykouknes a pripqdne se z5 zaradis
    A jak pisu, pokud je nekdo pacient, tak na klic ti to za necely kilo fakt precizne prekopaj na lhd
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    SPM: i po ucpaný Praze a to předjíždění se možná dá zvyknout a zlepšovat se, ale když pak přijde na parkoviště se závorou, kde si bereš lístek, různý McDrive, kde ti dají jídlo do okýnka, tak potom fakt nechceš být v autě sám :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam