• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    PRZZI: Nenacita se mi foto :(
    ROZCUCHANA
    ROZCUCHANA --- ---
    4PTO: nee, chraň Bů! Pánovi nešla ta chyba smazat, musí kvůli tomu rozchodit starší program. Tak mi nakázal, ať tam zatím naleju tu zázračnou věc a ozvu se za pár dní až projedu nádrž a trochu se to pročistí. Už si na sebe se světýlkem zvykáme :))
    4PTO
    4PTO --- ---
    ROZCUCHANA: Zase? :D
    ROZCUCHANA
    ROZCUCHANA --- ---
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    Karel Štochl - Livigno snow drift 2018
    http://www.youtube.com/watch?v=clPexuOt6fs
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    EXCITE: Vypada to jako pist, super!

    4PTO: Jako letity Subarista, strach uz moc nevnimam :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    4PTO: Jede z nějvětších teleskopů na světě
    Subaru Telescope - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Subaru_Telescope
    4PTO
    4PTO --- ---
    EXCITE: Co to je?
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: Zaklepat není to správný slovo pro subaristy :D vyvolává nekomfortni pocit strachu :D
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    SPM: Jj, ty tesneni hlav jsou dany tim jak ten motor a valce lezi, gravitace casem udela svoje. Jen k tem turbomotorum - nejvic prave ty turbo 2.5ky. Turbo dvoulitry celkem vpohode (zaklepat na drevo).. :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Taky Subaru a stojí na Mauna Kea:)

    sry za velikost,ale je to fakt velký :)
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    LEHUOK: A v Lolvu bych zas já nebral benzín, D5 nafta mi přišla skvělá. A v Subaru zas nebrat naftu. Záleží, mě přijdou zajimavy všechny koncepty, díky kterejm auto jezdí. Sou lepší a horší provedení...
    SPM
    SPM --- ---
    Nafta je palivo satanovo :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    LEHUOK: ja nerikam ze je vymysleli ale nazi koncern s nima udelal diru a proto se v evrope nikdo nedivi ze lejeme do auta naftu :) ... jo benzin i nafta maji pros cons ...
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    MUTOID: Hehe, jen tak pro zajimavost, prvni zacali nafty uspesne do osobaku davat Francouzi, Peugeoty, Citrony apod... a myslim ze i dnes jsou jejich naftaky na skvely urovni co se tyce vykonu, emisi apod..
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    ROZCUCHANA: P0420 je hrozný hovno smradlavý...
    4PTO
    4PTO --- ---
    ROZCUCHANA: Neboj, to se znova rozsvítí 2 dny před STK :D
    ROZCUCHANA
    ROZCUCHANA --- ---
    SPM: Tak hlásím, že šlo o tu klasickou P0420. Pán mi hezky vysvětlil co a jak a poradil rovnou, co si koupit, aby na příští STK nepičovali kvůli emisím. To bylo nervů!
    CROSS
    CROSS --- ---
    LEHUOK: no já s tebou pochopitelně souhlasím, reagoval jsem vysloveně na to, že kolega neslyšel jediný pozitivní ohlas. :-]
    Každopádně poslední 4 roky jsem opět příznivec benzínu a změnu vidím akorát směrem k hybridu a elektrice, k naftě už nikoli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam