• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALMEXSubaru forever a nikdy jinak, rady tipy, fotky, videa

    "in this car, you are watching where are you going.. through the side window"


    Na nástěnce nyxácký subaru vozový park.

    Manuály - Subaru: http://www.subaruclub.cz/manualy
    rozbalit záhlaví
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: nikdo je opravdu nechcete? v pondeli vyvesim po internetech tak jestli tak dejte vedet do vikendu kdyztak
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    MUTOID: myslis tyhle?

    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: prvni to zkousim tady nez to dam nekam obecne na internety :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    prodavam original kola od imprezy wrx sti 2009, takovy ty bily na zimu vcetne cca jednu sezonu ojetých 2x dunlop & 2x nokian zimnich pneu... uprimne nemam moc poneti kolik za to muzu chtit, na netu se sehnat skoro nedaji abych si udelal obrazek, jsou mazleny, zadny velky skrabance, pravidelne cisteny... na jakou cenovku to pro cely balik vidite? pripadne zajemci do posty
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    DIXIE: A proč máš Subaru, když mu chceš vyndavat kardan? Když si koupíš chovnýho bejka, tak ho taky vykastruješ? :)))

    Je s tím tolik práce, že když budeš mít vyndanej kardan, tak prohodit převodovku za funkční z vrakáče už tolik práce navíc není a ten kardan tam můžeš zase dát zpátky. ;)
    LIGI
    LIGI --- ---
    DIXIE: ten diff z vrakace nebude drahej.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Mate nekdo zkusenost, jestli se z forestera prvni generace (SF) da vyndat kardan a jezdit bez nej? (1. je tu vubec proveditelne - nebude chcat olej z prevodovky a zadniho diffu? 2. Je to hodne prace?)

    Odchazi mi mezinapravovovy diff (neotevira, v plnem rejdu tam neco lupe a je jak se zatazenou ruckou a auto je nedotacive) a a jak se hreje rozehriva rychlostku, tak si rikam jestli by tohle nasemu temer plnoletemu milackovi nemohlo prodlouzit zivotnost.
    SPM
    SPM --- ---
    EXCITE: asi modernizace, lidi se báli zvedat kapotu :-)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SPM: Hele tak už jsem ho našel,ale nad prahem při otevření dveří u řidiče :)
    SPM
    SPM --- ---
    EXCITE: na starym outbacku tam ten stitek mam, nekde hned z kraje na hrane s blatnikem tusim. kovovej, vyrazenej, je na nem typ motoru a dalsi blbosti vcetne barvy.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Ahoj, jak zjistím u Forestera III (model 2009) správnou barvu laku? Potřebuju trochu opravit zadní nárazník. V motorovým prostoru prý má být u Subaru nějaký štítek, nic tam nevidím.
    DICK85
    DICK85 --- ---
    Ahoj,
    vždy jsem si myslel že moje první Subaru bude Impreza, ale dostal jsem se k tomu až po třicítce tak je moje první Subaru Outback. Tím to se hlásím do rodiny :-)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    1023: není to úplně stejnej případ,ale na Forestera mi u nás ve vesnickém servisu dělali nové zadní díly a příruby na střední dílu byly KO,ale střední dík OK,takže koupili nějakou přírubu stejnýho rozměru,co má Forester myslím,že v Kelly.
    1023
    1023 --- ---
    AXTHEB: Je to bohuzel v tuhle chvili mimo moji dojezdovou vzdálenost.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    1023: Vyfuky Tyll jsou na tebe daleko?
    1023
    1023 --- ---
    Nevíte kde by se dala na Praze-východ sehnat příruba na výfuk pro outback 2001. Matlalové u nás ve vesnickém servisu mi je uřízli a svařili všechny části výfuku dohromady a já teď nemám na co našroubovat nový.
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    6746:
    EXCITE:
    AXTHEB: Super, dekuju
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    A v Hostivici http://suzuki-subaru.cz/ - ale v EXCITE jsou příjemnější lidi a většinou levnější.
    6746
    6746 --- ---
    LEHUOK: Subatech.cz
    Mříčná u Jilemnice
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    4PTO: Mati 2005 lpg 2.5i Lego.. má přes 300k km a pořád jezdí a je o něj postaráno. Tak jsem si říkal že bych tomu dal ass-lisft plus vyleštit přední lampy
    4PTO
    4PTO --- ---
    LEHUOK: PROSÍM? něco mi uteklo?
    LEHUOK
    LEHUOK --- ---
    Nějaký tipy na Subaru vrakac? Budu shánět zadní lampy facelift kombi 4gen Lego/Outback
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam