• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PREVIT: uvidíme, pokud SZ bude výrazně kašlat na voliče, vrátí se do mimoparllamentní opozice.

    osobně ani s KSČM ani s jejími voliči nechci mít nic společného. je to neřešitelné.. asi je dřív nebo později bude muset někdo vzít do vlády, což o to. ale já fakt nevím, proč se to nemůže prostě nějak zrušit samo, a zemřít sešlostí věkem. šanci už dostali, a zvorali to... tak co s nima dál. kdyby bývali blbli jedno nebo dvě volební období, tak se mohli třeba ještě někdy k moci vrátit... teď to hold bude muset jít minimálně ještě tak dalších cca 20 let bez nich...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    GABRI: naopak - teď to teprve začíná být zajímavé.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    A kdyby remcali, tak by stacilorict - "to mate za unor 48, hajzlove!" :o)))

    ...jsem to dnes ale Previt! :)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Co treba zalozit nejakou trochu radikalnejsi levicovou stranu, nalakat soucasne volice KSCM, pro ktere je KCSM moc velky "estabilishment" a po uspechu ve volbach si delat svoje.....stejne to vsechny strany delaji. Po uchopeni vlady na volice kaslou...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Nebo to nejak chytre eliminovat...:o))
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: asi věděli proč ;-)
    tak se holt budem muset smířit s tím, co tu zbylo...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Vsichni uz davno emigrovali ...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: no mi Klaus v podstatě vyhovuje - jen pořád čekám kdy se mu na české politické scéně objeví rovnocenný soupeř ;-)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Ja nikoho do Bruselu nevolil, to ti zkazeni obcane! :o)

    LONESTAR: Svejnara jsem nejdriv nesnasel a nechtel, jako prezidenta (kdo to je, co tu dela, nikdo ho nezna, kdyz se ho ptaji dokaze vsechno okecat a nerict zadny nazor). Kdyz ale nikdo jiny nebyl, kdo by trochu rozviril zdejsi stojate vody kamaradcoftu...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: svůj k svému :-P) a koho sis do Brusele zvolil, ten tě tam zastupuje ;-)
    no a aspoň že ten "kickboxer" si na Kryla vzpomene...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: dyť to od nich všude dookola slyším:
    - hrdina na bílém koni Švejnar, nedotčený tuzemským marastem...
    - rozumní a bezúhonní úředníci z Brusele, co jsou určitě lepší než ta verbež, co sedí ve vládě...
    - evropanství versus "čecháčkovství"
    atd. atp...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Komunista mě zastupuje v Bruselu / Kickboxer zpívá písně Karla Kryla.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: nadšení svazáků nad tím, že jinde (třeba v EUrosajuzu) je to lepší než u nás, mě opravdu baví
    A to jsi vzal kde?
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: touché - zítra jsem si chtěl jít do stánku pro DVD s Mimikrama :-D)

    jinak se na to dá odpovědět jen Kocábovým "každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží" ;-) ovšem nadšení svazáků nad tím, že jinde (třeba v EUrosajuzu) je to lepší než u nás, mě opravdu baví...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Byla to trochu nadsazka, ale co se da ric jineho o nepoucitelnych obcanech, kteri voli komunisty, nostalgicky sleduji Majora Zemana a styskaji si po starych casech, kdy pivo stalo korunu sedmdesat a "ten hajzl odvedle mel stejne rezavou Skodovku, jako my a podovejte se pani - v cem ted jezdi, tunelar jeden!"....
    :)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: no jo, porád... LONESTAR...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Ctes mezi neexistujicimi radky. Viz
    HARALD:
    HARALD:
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    HARALD: adjektivum "pravdoláskovní" určuje zcela konkrétní okruh lidí...
    HARALD
    HARALD --- ---
    LONESTAR: volba Švejnar versus Klaus byl regulérní politický boj se vším všudy, včetnmě podrazů a politikaření na obou stranách.

    Tvrzení my to přece myslíme nejlíp, ale ti zkažení voliči to ne a ne pochopit je tak nicneříkající, že nemůže vystihnout vůbec nic, je to jen canc určený k degradaci osob s opačným názorem. Navíc, nikdo v této debatě tebou popsaný názor nezastává, což je přesně vystižením mého postřehu, že bojuješ s něčím, co nikdo netvrdí.

    A poslední poznámka. Tvé označení Švejnarových příznivců za "pravdoláskovní" je zase jen nicneříkající a nijak nedefinované označení určené k degradaci těch, kdo se nepřidávají ke Klausovým patolízalům.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam