• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
    HARALD
    HARALD --- ---
    LONESTAR: ty zase horlivě bojuješ proti něčemu, co nikdo v debatě netvrdí. :-)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: chjo... takže zase poX-té to staré známé pravdoláskovní "my to přece myslíme nejlíp, ale ti zkažení voliči to ne a ne pochopit"? :-)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Ja PREVIT: taky! :)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: on (THE_MIRACLE) to myslí vážně :-o)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PREVIT: jj, bohužel
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    THE_MIRACLE: Tento stat ma hlavne zcela zkazene obcany....:)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: jinými slovy - my pravdoláskovníci jsme ti nejlepší, ale ti blbí voliči to (jako už mnohokráte) ne a ne pochopit :-D)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    GABRI: Ano prohráli. Což ovšem pouze dokázalo naše doměnky, že tento stát má zcela zkažené politiky, kteří jsou rádi, že je vše tak, jak je. Dokud tomu tak bude, jsou kluby jako tento moc potřebný.
    GABRI
    GABRI --- ---
    Nechcete tento klub zavřít? Už je trochu passé, ne? Prohráli jste, holenkové. Profesor je na nyxu jenom jeden, a to zde: [ Prof. Václav Klaus - prezident České republiky ]
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    chtěl bych zde upozornit na nový klub:
    [ Václav Havel - Pan prezident ]
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    XCHAOS: No já bych si dovolil říct ještě hodně zaujaté romány. Jako mě nevadí, když někdo argumentuje pro jednu stranu, ale když z toho očividně bije do očí ta zaujatost...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: kdo má ty romány furt číst... :-)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: THE_MIRACLE: jako vždy, když nemám co říci k obsahu, napadnu zdroj, že ano :-P)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    XCHAOS: Neviditelny pes je naprsto ubohý a jednostranně zaměřený.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Řekl bych, že odkazy na Neviditelného Psa jsou v tomhle klubu offtopic tak nějak celkově :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    UNDERWORLD: ne :-) ale to neznamená, že všechna moc v téhle zemi patří leadrům politických stran, a že neexistuje možnost, že by se jim něco třeba mohlo jednou vymknout zpod kontroly... :-)
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    Jenom by mi zajimalo jestli nekdo opravdu veril tomu, ze by mohl byt zvoleny Svejnar?
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Jinak moc pěknej rozhovor. Jen mě utvrzuje v názoru, že pan Švejnar je správnej chlap.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam