• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    GENERALLZ: no ale on to je egomaniak - to není urážka, to je prostě konstatování skutečnosti :-) urážka by byla říct to nějakým sprostým slovem.. :-)
    GENERALLZ
    GENERALLZ --- ---
    aha, ono už to tady je...
    GENERALLZ
    GENERALLZ --- ---
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: to sis špatně přeložil - správně to bylo "Fazole jsou nejdůležitější chemické zbraně" :-D)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: náhodou, kubánská armáda rulez. Prý měli v 90. letech heslo "fazole jsou důležitější než zbraně"... a s tím se tedy nelze neztotožnit.. :-)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: "poslední jistota v tomhle nejistém světě" odešla s Fidelem :-D)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: tedy, samozřejmě: každý, kdo kandiduje na prezidenta, nutně musí být fašizující egomaniak, to dá rozum. jeden jako druhý.

    ale na druhou stranu, já to beru prostě trochu jako sportovní zápas. fotbal mě nebere... ale pro zápolení politiků mám nějak větší pochopení. A Švejnar si tu exhibici aspoň platil ze svého...

    osobně to vidím tak, že v roce 2013 půjde Klaus do důchodu, a bude od něj pokoj. alespoň nějaká jistota, v tomhle nejistém světě...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PREVIT: uvidíme, pokud SZ bude výrazně kašlat na voliče, vrátí se do mimoparllamentní opozice.

    osobně ani s KSČM ani s jejími voliči nechci mít nic společného. je to neřešitelné.. asi je dřív nebo později bude muset někdo vzít do vlády, což o to. ale já fakt nevím, proč se to nemůže prostě nějak zrušit samo, a zemřít sešlostí věkem. šanci už dostali, a zvorali to... tak co s nima dál. kdyby bývali blbli jedno nebo dvě volební období, tak se mohli třeba ještě někdy k moci vrátit... teď to hold bude muset jít minimálně ještě tak dalších cca 20 let bez nich...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    GABRI: naopak - teď to teprve začíná být zajímavé.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    A kdyby remcali, tak by stacilorict - "to mate za unor 48, hajzlove!" :o)))

    ...jsem to dnes ale Previt! :)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Co treba zalozit nejakou trochu radikalnejsi levicovou stranu, nalakat soucasne volice KSCM, pro ktere je KCSM moc velky "estabilishment" a po uspechu ve volbach si delat svoje.....stejne to vsechny strany delaji. Po uchopeni vlady na volice kaslou...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Nebo to nejak chytre eliminovat...:o))
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: asi věděli proč ;-)
    tak se holt budem muset smířit s tím, co tu zbylo...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Vsichni uz davno emigrovali ...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: no mi Klaus v podstatě vyhovuje - jen pořád čekám kdy se mu na české politické scéně objeví rovnocenný soupeř ;-)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Ja nikoho do Bruselu nevolil, to ti zkazeni obcane! :o)

    LONESTAR: Svejnara jsem nejdriv nesnasel a nechtel, jako prezidenta (kdo to je, co tu dela, nikdo ho nezna, kdyz se ho ptaji dokaze vsechno okecat a nerict zadny nazor). Kdyz ale nikdo jiny nebyl, kdo by trochu rozviril zdejsi stojate vody kamaradcoftu...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: svůj k svému :-P) a koho sis do Brusele zvolil, ten tě tam zastupuje ;-)
    no a aspoň že ten "kickboxer" si na Kryla vzpomene...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: dyť to od nich všude dookola slyším:
    - hrdina na bílém koni Švejnar, nedotčený tuzemským marastem...
    - rozumní a bezúhonní úředníci z Brusele, co jsou určitě lepší než ta verbež, co sedí ve vládě...
    - evropanství versus "čecháčkovství"
    atd. atp...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Komunista mě zastupuje v Bruselu / Kickboxer zpívá písně Karla Kryla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam