• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: Nebo jak si to užít.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: kouřit konopí, kdyby k tomu došlo - no taky
    možnost, jak se s tím vyrovnat :-D)))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: Ale houby :-) Naopak, byl by důvodem k oslavám. Já bych dokonce možná znovu začal kouřit konopí, kdyby k tomu došlo.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: volební výsledek, který by dovedl KJ na pozici předsedkyně vlády, by IMHO byl dostatečným důvodem k emigraci...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: No je na to mladá, no. Tak předsedkyně vlády, ok :-) Pro mě rozhodně přijatelnější, než Topol-M.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: Nevyhrožuj, diktátore! :-D)
    Sorry, ale představa Káči Jaujau jako prezidentky mé vlasti je pro mě nepřijatelná...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: Zato u tebe jsou navíc celé věty, někdy i celé příspěvky. Bez nich by celá diskuze dávala daleko lepší smysl (a nezapomínej, kdo je tady moderátor !! :-)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: ve slově "politička" máš 4-5 písmen navíc - bez nich ta věta dává daleko větší smysl...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VOID: V téhle době není jiná volba: buď budeš bavič, nebo strašitel. Strašitel být nechci a neumím...

    LONESTAR: No Kuchová je trochu extrém... já bych radši paní Au au, když už. A to si nedělám srandu: Kateřina Jacques se aspoň chová jako politička.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    VOID
    VOID --- ---
    XCHAOS: nekdy mi pripada, ze tvuj mozek neni racionalni, jako spis nejake dada :)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: presto si myslis, ze jsi parchant a potrebujes nejakou dominu, ktera by ti vladla. delej s tim neco! ;D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: Hó ho hó ! Já mám větší sebevědomí než ty !
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    lepsi nez mit nejakou diktatorku je poresit svoje nizke sebevedomi :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VOID: Je tu tradice: archetyp moudré kněžny Libuše. Běda mužům, kterým žena vládne ! (a právě proto chci prezidentku: jsme parchanti, a nic lepšího si nezasloužíme...)
    VOID
    VOID --- ---
    XCHAOS: "proc ne" neni zadny duvod.

    jako mne je jedno, jestli to bude chlap, zenska, nebo feministka. ale pohlavi urcite neni faktor (prinejmensim pro mne), ktery by mel hrat roli pri hledani prezidenta.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VOID: proč ne ? jisté je, že v roce 2013 to už nebude Václav Klaus - a řada lidí se na to docela těší... :-)
    VOID
    VOID --- ---
    Chceme zjistit, kdo by byl vhodným prezidentským kandidátem pro rok 2013 - zda by to například neměla být spíše žena.


    A proc? :)
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    JACHYMKO: Švejnar to neříká.

    Svým způsobem to ale pravda je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam