• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: presto si myslis, ze jsi parchant a potrebujes nejakou dominu, ktera by ti vladla. delej s tim neco! ;D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: Hó ho hó ! Já mám větší sebevědomí než ty !
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    lepsi nez mit nejakou diktatorku je poresit svoje nizke sebevedomi :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VOID: Je tu tradice: archetyp moudré kněžny Libuše. Běda mužům, kterým žena vládne ! (a právě proto chci prezidentku: jsme parchanti, a nic lepšího si nezasloužíme...)
    VOID
    VOID --- ---
    XCHAOS: "proc ne" neni zadny duvod.

    jako mne je jedno, jestli to bude chlap, zenska, nebo feministka. ale pohlavi urcite neni faktor (prinejmensim pro mne), ktery by mel hrat roli pri hledani prezidenta.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VOID: proč ne ? jisté je, že v roce 2013 to už nebude Václav Klaus - a řada lidí se na to docela těší... :-)
    VOID
    VOID --- ---
    Chceme zjistit, kdo by byl vhodným prezidentským kandidátem pro rok 2013 - zda by to například neměla být spíše žena.


    A proc? :)
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    JACHYMKO: Švejnar to neříká.

    Svým způsobem to ale pravda je.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    GENERALLZ: mno. tak tedy, demagog to určitě je. a o tom, že "fašizující" urážka, o tom se dá polemizovat. Mě by urazilo, kdyby o mě někdo řekl, že jsem "nacizující". To by bylo opravdu ošklivé. Fašismus - to je jenom běžná vojenská diktatura, často ani ne nějak zvlášť násilná. Vyvěšují se fangle, huláká se na náměstí, kdo není s námi je proti nám - a tak podobně. Kromě toho, není to "fašistický" demagog, to ne, svoje politické odpůrce ještě nepostřílel - ale jen "fašizuící" demagog - tzn. je dobře patrné, že by to nejraději udělal, kdyby si to mohl dovolit, což naštěstí nemůže. Tzn. mě to přijde zcela ok.

    JACHYMKO: "Pračůrak" není nadávka, ale jedno Wi-Fi essid, které jsme z nějakého důvodu hned od začátku už asi před pěti lety chytali všude u nás v Břevnově... :-)
    GENERALLZ
    GENERALLZ --- ---
    a co ten fašizující demagog?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    GENERALLZ: no ale on to je egomaniak - to není urážka, to je prostě konstatování skutečnosti :-) urážka by byla říct to nějakým sprostým slovem.. :-)
    GENERALLZ
    GENERALLZ --- ---
    aha, ono už to tady je...
    GENERALLZ
    GENERALLZ --- ---
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: to sis špatně přeložil - správně to bylo "Fazole jsou nejdůležitější chemické zbraně" :-D)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: náhodou, kubánská armáda rulez. Prý měli v 90. letech heslo "fazole jsou důležitější než zbraně"... a s tím se tedy nelze neztotožnit.. :-)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: "poslední jistota v tomhle nejistém světě" odešla s Fidelem :-D)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: tedy, samozřejmě: každý, kdo kandiduje na prezidenta, nutně musí být fašizující egomaniak, to dá rozum. jeden jako druhý.

    ale na druhou stranu, já to beru prostě trochu jako sportovní zápas. fotbal mě nebere... ale pro zápolení politiků mám nějak větší pochopení. A Švejnar si tu exhibici aspoň platil ze svého...

    osobně to vidím tak, že v roce 2013 půjde Klaus do důchodu, a bude od něj pokoj. alespoň nějaká jistota, v tomhle nejistém světě...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PREVIT: uvidíme, pokud SZ bude výrazně kašlat na voliče, vrátí se do mimoparllamentní opozice.

    osobně ani s KSČM ani s jejími voliči nechci mít nic společného. je to neřešitelné.. asi je dřív nebo později bude muset někdo vzít do vlády, což o to. ale já fakt nevím, proč se to nemůže prostě nějak zrušit samo, a zemřít sešlostí věkem. šanci už dostali, a zvorali to... tak co s nima dál. kdyby bývali blbli jedno nebo dvě volební období, tak se mohli třeba ještě někdy k moci vrátit... teď to hold bude muset jít minimálně ještě tak dalších cca 20 let bez nich...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam