• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: korouhvička se hezky česky říká takovým lidem...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    V konferenci o Klausovi mi smazali tohle. Nechápu proč... :-)
    http://www.feminismus.cz/super.html
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LONESTAR: Srovnej s Klausovým "násilí je špatně" - http://www.klaus.cz/klaus2/asp/clanek.asp?id=A9tQoMLMvSiV - jo, tomu říkám "slovo do pranice" :-))

    LONESTAR: jo, přesně. mě to vyhovuje. a navíc - není to pravda. citoval jsem dvě docela vyhraněná stanoviska.

    JACHYMKO: to se uvidí. ale aspoň nevydává knihy typu "země placatá, nikoliv kulatá". to je dobrý základ...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: neco? :D Tibet jistou autonomii ma a demonstranty a vytrzniky policie bije po celem svete (nekde na ne i strili projektily, vsak vis). rekl co by Tibet mel mit, pricemz to uz davno ma. ten clovek ma desivy strach z toho, ze by rekl neco nepopularniho...

    XCHAOS: probuh. takoveho cloveka nebrat, soupnout ho do nejblizsiho letadla na Michigan a sbohem a satecek.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: prostě kecálek, co si to u nikoho nechce rozházet
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: zas tak obecny to neni i kdyz priznavam, ze jasny postoj to neni...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    OTÁZKA (Skrivanek)
    Jak je to pane Švejnare s Vaším navrhovaným názorem odchodu občanů ČR do starobního důchodu v osmdesáti letech věku, který jste deklaroval v roce 2007 v Hospodářských novinách. Samozřejmě bez snížení nebo redukce pojistného.
    ODPOVĚĎ (18.03.2008 11:32)
    Dobry den, nenavrhoval jsem odchod do duchodu v osmdesati letech. Navrhuji pozdejsi odchod nez nyni s tim, ze duchodci budou dostavat vyssi duchody. Zdravy dvaasedesatnik muze jeste par let pracovat, zatimco nemocny osmdesatilety duchodce by mel dostavat dustojnejsi duchod.


    No tomu fakt říkám levicový populismus ! S tímhle si socdemáky nezíská.

    OTÁZKA (Dopravák)
    Opravdu si myslíte,že jsou Mašínové hrdinové ?
    ODPOVĚĎ (18.03.2008 11:26)
    Bratri Masinove hrali dulezitou roli v odboji proti komunistickemu rezimu, pri jejich akcich vsak zahynulo nekolik lidi a proto jsem behem kandidatury rekl, ze bych jim v pripade zvoleni prezidentem neudelil vyznamenani.


    No a s tímhle zase neosloví ódéesáky. Takže co s ním ? já to vidím jasně: měl by blíž spolupracovat se SZ, a pomoci s ní udělat středovou liberálně-zelenou frontu, ke které má ČR sice nejblíž, ale pořád je to málo, a která v EU zoufale chybí...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: blablablabla... obecné cancy, nic víc - čekals něco jiného? ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    http://www.lidovky.cz/odpovedi.asp?t=SVEJNAR2

    ODPOVĚĎ (18.03.2008 11:22)
    Dobry den, v Tibetu a ostatnich regionech tohoto typu by mely byt respektovany zakladni lidska prava, vcetne svobody shromazdovani. Tibet by mel mit urcitou miru autonomie a nemel by byt dlouhodobe okupovan.

    No, aspoň něco.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: nijak... nauč se s tím žít ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JACHYMKO: no je to rozhodně lepší, než kdyby měl čitelný názor se kterým nesouhlasím :-)

    Každopádně: už jste někdo našli, jak se vyjádřil k Tibetu ? jestli nijak, tak u mě fakt asi skončil... sakra, takhle to může zabalit, když vycouvá z veřejného dění. nemá aspoň nějaký blog ?
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    XCHAOS: nemyslím, že by Švejnar řešil volby 2013 dříve, než na podzim 2012 - pokud je vůbec řešit bude...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: no prece se nebude radit jen s Dzamilou, neblbni :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: bude. a SZ podle mě taky.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: takze ti nebude vadit, ze Cinu polohlasem pokara a pak pojede do Pekingu udelat byznys? ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: ne, to právě ne. pro mě je Švejnar právě osoba, která se bude o svých krocích radit s nějakým širším okruhem poradců - a takové politiky já chci.. právě, že lidi, co reprezentují jen sami sebe, patří možná tak do umění, ale rozhodně ne do demokratické politiky.

    (je fakt, že ani s poradci se to nemá přehánět... nevěřím, že Havel měl "humanitární bombardování" ze své hlavy... no, prostě si asi vybral nějakého špatného bezpečnostního poradce, v té době, no...)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: podle me by se mel zachovat tak, jak je mu vlastni, aby bylo jasne kdo je pan Svejnar zac :-)

    osobne mam za to, ze jeho postoj je maximalne nejasny, resp. ambivalentni.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: no, ano, podle mě jo. já se ptám co podle tebe ? (tedy pokud nejsi ďáblův advokát, a nechceš podsouvat Švejnarovi nějaký PR nesmysl, abys mu snížil preference... :-)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    XCHAOS: podle mě by se Švejnar měl vykašlat na Paroubka...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _BENNY: co vykašlat kdo se na co ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam