• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  ztracené heslo?
  THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
  ARCAK
  ARCAK --- ---
  ALDARION:
  Ďábel nikdy nespí, takže má přibližně o polovinu více času na práci než ostatní. Schwarzenberg spí odhadem polovinu času v práci, tudíž ho má přibližně polovinu co běžný kandidát.

  Mohl bys namítnout, že ďábel napáchá více zla než takový Schwarzenberg. Ale to je právě věc, na které se nejspíš neshodneme :)
  ALDARION
  ALDARION --- ---
  ARCAK: To je tak silné tvrzení, že bych k němu skoro rád viděl komentář. (Třeba je za ním úhel pohledu či spojení faktů, které mne nenapadlo a bylo by dobré se nad ním zamyslet...)
  ARCAK
  ARCAK --- ---
  THE_MIRACLE: Proti Schwarzenbergovi bych svůj hlas propůjčil i ďáblu.
  THE_MIRACLE
  THE_MIRACLE --- ---
  Opravdu chcete volit toho, koho budou volit voliči KSČM? Opravdu chcete volit toho, koho podpořil Klaus? Opravdu chcete volit člověka, který je v podstatě stejný jako Klaus? Opravdu chcete volit člověka, u něhož hrozí, že jmenuje Klause předsedou vlády?

  Pokud si alespoň na jednu otázku odpovíte ne, volte Karla. Já Vám za sebe za tento hlas děkuji.
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  FRONEMA: To nevím. Byl jsem v domnění, že všichni mají přístup. Nikoho jsem neblokoval. Tak mi poraďte, co mám udělat, aby přístup pro všechny byl. Díky.
  FRONEMA
  FRONEMA --- ---
  JOSEFDRUHY: nemam pristup jen ja nebo vsichni?
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  FRONEMA: No jistě...! Půl života jsem brojil proti komunismu a...a pak když přijde v r. 89 revoluce a celonárodní nadšení, že končně budeme tvořit, pracovat "na sebe", a kdo lépe, tak taky za to strží více odměny-zisku a Klaus a jeho pochlebovači to totálně pokazil. Pouze naštěstí shodou okolností že tu jsme v celoevropském komplexu hospodářské propletenosti jsme nedopadli mnohem hůř na to jak Klaus tu "transformaci" zvoral a demokracii ( vztahy, morálku aj. ) a tržní hospodářství poje*al.
  FRONEMA
  FRONEMA --- ---
  JOSEFDRUHY: neverim vlastnim ocim, ty kritizujes klause zprava?
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  Ač to tak nevypadá, tak Klaus to byl kdo velmi moc ublížil celé naší demokracii po sametové revoluci, celé společnosti. On mohl ovlivnit vývoj správným směrem. Mohli jsme být po r. 89 hospodářsky "štikou Evropy" (jako byl kdysi Hong-Kong a Singapur, nadšení obyvatel tvořit bylo obrovské), jenže právě Klaus to zavedl do kouta, na zcestí, pokazil co se dalo a vzal národu chuť ; udělal-zavedl nám "tuctový kapitalismus", ba hůř s trojnásobkem nedůhů než jich bylo a je na Západě.

  Klaus, to je porevoluční neštěstí, které náš národ potlako. Dějiny to jednou zhodnotí.
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  THE_MIRACLE: Bohužel máte pravdu, že si toho ( "podvodného Klause" ) všimnul lid-národ dost pozdě, že Klaus fíkaně jinotajně nahrával bohatým a vykašlal se na principy demokracie a na rodící se vrstvu chudých. Já ho měl přečtenýho už po té privatizaci v r. 1998 a hned jak jsem si koupil počítač v r. 1999 jsem na internet i do místních novin vyvěšoval kritiku jeho postojů. Viz příklad dvou z nich, mám je ještě stále vyvěšeny :
  http://www.hypothesis-of-universe.com/docs/h/h_100.doc
  http://www.hypothesis-of-universe.com/docs/h/h_101.doc
  THE_MIRACLE
  THE_MIRACLE --- ---
  JOSEFDRUHY: Já bych to netvrdil. Klause podporovalo hodně lidí. Dokonce si troufám tvrdit, že nás, kteří už dlouho tvrdíme, že je to sketa, byla menšina. Klaus naštěstí svými činy v druhém období zejména, dost lidí přesvědčil, že je sketa. Takže ten poměr se začal obracet. Klaus si za to tedy může především sám. Protože během těch dvaceti let toho dobrého co udělal je naprosté minimum.
  XCHAOS
  XCHAOS --- ---
  JOSEFDRUHY: to je sice pravda - ale teď ho nemá rádo daleko více lidí, než dřív.

  na pouhých 8% popularitu nikdy neměl. (ale zřejmě prostě jen jako pragmatický ekonom usoudil, že teď už jí fakt nebude k ničemu potřebovat, tak co s ní... :-)
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  Ano, jak zaznělo dnes v televizi, není to kampaň proti amnestii jako takové, je legální, je pouze méně povedená, ale p ř e d e v š í m, jak říká sám Klaus a dál i jiní politologové či senátoři např. Antl, je to kampaň proti samotnému Klausovi.

  Ano. Lid ho nemá rád.
  XCHAOS
  XCHAOS --- ---
  TečkaCZ - Volba prezidenta ČR je soubojem starých a nových médií
  http://teckacz.cz/1235-Volba-prezidenta-CR-je-soubojem-starych-a-novych-medii
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  ZEPHEER: Perfektní názor, konečně někdo.
  Ano, po revoluci bylo v ČSSR 1,1 milionu komunistů a ti měli k privatizaci nejblíže, a pomáhali si a p r i v a t i z o v a l i o sto šest. Klaus defacto rozdal 80% socialistického majetku státu jen komoušům, tedy nejméně 80% komoušů zprivatizovalo 80% majetku státu. Dnes je z nich oligarchie boháčů. A...a ti co to nezvládli si "naprivatizovat" od 1991 do 1998, tak ti kradou, tunelují a korupčí dnes, aby to dohnali.

  V letošním roce i předloni vydal stát dluhopisy ve výši 100 miliadr Kč a prej se po nich zaprášilo za 10 dní (!) Neuvěřitelné ! To si je koupili ti chudí ???? A ještě dovětek : dnes bylo ve zprávách, že Češi dluží 1,15 bilionů korun http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/198760-cesi-dluzi-1-3-bilionu-korun-vice-nez-cely-statni-rozpocet/ ... to je neskutečné číslo. A že ten bilion dluží 1 milion osob, jsou v exekučním řízení , to je kolik na občana ? Kdo dluží ? Myslím, že především ti chudí. Proč ?
  To je demokracie, co ?? a blahobyt, na který jsme se po r. 89 těšili...
  ZEPHEER
  ZEPHEER --- ---
  JOSEFDRUHY: Banány :-))
  Počítač, mikrovlnku a jiné věci (jeden specialista vytýkal, že za komančů nebyl mobil a internet) nemůžeš brát. Počítač tehdy měly maximálně firmy u nás i na západě. A i u nás se mikropočítače semtam do obchodu dostaly (jen se podívejte na Didaktik Skalica)
  To, co MNE rozčiluje je spíše to, že jsme podle některých měli slabou ekonomiku. Já to tak nevidím. Měli jsme světově uznávaný těžký průmysl ale poměrně slabou výrobu spotřebního zboží. Stát mněl minimum dluhů, avšak nám dlužila polovina světa (a dodnes dluží).
  Ale to, co mne vytáčí úplně nejvíc je to, že papaláši jen převrátili kabáty a jsou z nich velkopodnikatelé a páni politici.
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  PREVIT: Co má víc průměrný obyvatel ČR s průměrným platem víc než za komoušů ? : Měl tenkrát byt 3+1 ? měl ! Má dnes byt 3+1, má. Měl tenkrát pračku ?, měl, má dnes pračku, má. Měl tenkrát ledničku ?, měl má dnes ledničku, má, měl magneťák, video ?, měl, má dnes počítač, má. Měl tenkrát v paneláku výtah, odvoz odpadků, parkoviště atd. měl, má ho dnes ? má. Měl teplou vodu měl, má jí dnes ? má. Měl mikrovlnku tenkrát ? N e m ě l, dnes jí má. Měl tenkrát auto ? n e m ě l jen každý pátý, dnes ho má každý... takže úžasný pokrok, výýýdobytek kapitalismu.
  Pověz mi co tenkrát neměl ? A DNES MÁ !!!! O kolik toho má dnes obyčejný člověk víc ???? Řekl jsem, že má-li se měnit starý -izmus za nový -izmus, že nestojí za to měnit 1000j za 1002j... ale když už měnit starý a špatný, tak to musí být po 22 letech pořádně vidět !!

  Opravdu se nestyď a řekni mě "kolik a co" má dnešní chudý člověk víc ( materielního ) než za komoušů !!!, řekni !, vyjmenuj to :
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  PREVIT: Nepodložené ? říkáš !! Já ti je podložím ! : V letošním roce i předloni vydal stát dluhopisy več výši 100 miliadr Kč a prej se po nich zaprášilo za 10 dní (!) Neuvěřitelné ! To si je koupili ti chudí ???? A další podložení : také dnes bylo ve zprávách, že Češi dluží 1,15 bilionů korun http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/198760-cesi-dluzi-1-3-bilionu-korun-vice-nez-cely-statni-rozpocet/ ...to je neskutečné číslo. A že ten bilion dluží 1 milion lidí, jsou v exekučním řízení , to je kolik na občana ? Kdo to dluží ? Myslím, že především ti chudí.
  To je demokracie co ?? a blahobyt na který jsme se po r. 89 těšili...
  PREVIT
  PREVIT --- ---
  ZEPHEER: Svoboda slova je ted takova, jaka tu ctyricet let pred rokem 1989 a devet let pred rokem 1948 nebyla. Jeste s malou vyjimkou v letech 1968-69, kdy mela sve hranice - pres socialismus nejel vlak.
  Souhlasim ale s tim, ze je treba byt porad ve strehu a svobodu slova a informaci branit, zvlast ne internetu, ktery jeste neovladla zadna korporace.
  Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam