• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  ztracené heslo?
  THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
  SPIPI
  SPIPI --- ---
  S_TEJK: dik, to mi hlava nebere.. přes zelený, piráty, zubovou, bobošíkovou až k náckům.. ten člověk musí bejt fakt nešťastnej.

  Se ho na ty nácky schválně zeptám.
  S_TEJK
  S_TEJK --- ---
  SPIPI: jaký dva? Rybák je nějaký moula z Halo novin, Vondrák nácek jak poleno

  Hledat | více než slova
  http://www.antifa.cz/search/node/vondrák

  event akce
  https://www.facebook.com/events/517431468316784/
  SPIPI
  SPIPI --- ---
  S_TEJK: hustý, a ti dva, to je kdo?
  S_TEJK
  S_TEJK --- ---
  SPIPI: dnes už i na ty neonacisty

  SPIPI
  SPIPI --- ---
  KAILASH: znám osobně, ještě ze SZ. Tehdy, tj. někdy před rokem 2009, byl celkem čitelnej a v základní rovině se s ním člověk poměrně často shodl. Pak jsem mu přestal rozumět.. dneska se mi jeví trochu jako šílenec, byť má pořád velký přehled. Takže bych ho definoval jako podivína se zvláštníma vazbama na magory :-)
  S_TEJK
  S_TEJK --- ---
  KAILASH: podle mě konspirační blázen v lepším případě, soudě dle povrchních toho co produkuje přes socciální sítě, mimochodem teď měl třeba zrovna přednášku o Syrii, kterou supportovali/spoluorganizovali neonacisti
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  Nevite nekdo neco blize o Danielu Solisovi?
  Drive Zeleny, ted uci na VS a chvali knihy Hajka. Je to podivin, magor nebo jen minoritni alternativec co se snazi postupovat seriozne??
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  Elita, paraziti, otroci... A vy jste co? | dialog.ihned.cz - Komentáře
  http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-59681260-elita-paraziti-otroci-a-vy-jste-co
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  Chcete podpořit novináře, který odhaluje excesy exekutorů?
  http://www.blisty.cz/art/68152.html
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  PREVIT: Máš pravdu, NIXáci jsou kulturní, moudří, slušní, rozumní lidé, kteří mají pozitivní myšlení a nenapadne je, ( mají zdravý mozek i charakter ), aby se navzájem uráželi a plivali na sebe.
  Vy jste NYXáci...., Vás pane PREVITE jsem dřív mezi ně nepočítal.
  PREVIT
  PREVIT --- ---
  JOSEFDRUHY: Zalobnicku! A nejsme NIXaci!
  http://www.nix.cz/
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  KAILASH: Zdejší NIXáci si kapitalismus nemůžou vynachválit, hlavně proto, že vyrábí chudé. Plyne to z toho jakou mají zlost když se chudých zastávám a kritizuji tento zparchantělý styl, způsob nového kapitaliszmu. Myslím, že tisíce lidí mělo jinou představu o novém kapitalizmu než je tento.
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  Bill Gates zkritizoval kapitalismus: na plešatost jde víc peněz než na malárii – Novinky.cz
  http://www.novinky.cz/ekonomika/296231-bill-gates-zkritizoval-kapitalismus-na-plesatost-jde-vic-penez-nez-na-malarii.html
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  Už měsíc je tu ticho...pročpak ? Zřejmě proto, že všichni zdejší si přáli Schwarzenberga. Proč zmrznul úsměv zdejším když přišel Zeman, který začal politiku proti současným mravům ? Kam zařadit lidi co jim Zeman nevoní ?
  JOSEFDRUHY: Nikdo mi dosud na to neodpověděl...proč ?
  XCHAOS
  XCHAOS --- ---
  XCHAOS
  XCHAOS --- ---
  Klaus, Havel, jakobíni a konzervatismus | Česká pozice
  http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/klaus-havel-jakobini-konzervatismus
  PREVIT
  PREVIT --- ---
  :)
  Okamura, Samková a Vít Bárta rozpouští parlament. Blog - Rudolf Polanecký (blog.iDNES.cz)
  http://polanecky.blog.idnes.cz/c/317626/Okamura-Samkova-a-Vit-Barta-rozpousti-parlament.html
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  O kolik % se zvedne životní úroveň obyvatelstva ( té druhé chudší poloviny ) když bude zvolen Zeman ??? ( a klesne životní úroveň té bohatčí vrstvě ?? )
  O kolik % se zvedne životní úroveň obyvatelstva ( té druhé chudší poloviny ) když bude zvolen Schwarzenberg ??? ( a klesne životní úroveň té bohatší vrstvě ?? )

  Kdo chce může odpovídat. - - Já stejně odpověď nepotřebuji...a...a víte proč ? Moc se nespletu když řeknu, že ať tam bude na Hradě ten či onen, bude to prašť jako uhoď. Naše ekonomika ( potažmo životné úrověň ) je už stejně závislá ( pouze ) na celosvětovém hospodářském vývoji, a my jsme tomu světovému už ...už !!!! podřízeni na 100%. Tady můžou lidi makat málo anebo šíleně hodně, vyjde to na stejno, ( jako za komoušůůů..., taky když "tam" člověk makal jako brok měl stejně jako ten, co se flákal či téměř nemakal a pouze dostával plat či pouze klábosil na stranických schůzích ).

  Huráááá k lepším zítřkům. Hurááá : výkřik mladé generaci, která se tu na NYXu pachtí za "lepším" presidentem a přitom jí nezajímá, že padá do propasti, stejně jí nemine ta budoucí chudoba až budou ona v důchodu ( důchod, který si ničím neovlivní, ani tím třetím pilířem, ani čtvrtým pilířem - přijde např. někdo kdo ten pilíř vytuneluje, třebas ho použije stát na zápatu státního dluhu-schodku, nebo "zbankrotuje měna", anebo přijde amnestie toho lumpa co to vykradl - viz Kožený a Harvardské fondy, nebo kdokoliv podobný, tak ho po amnestii pustí....ha-ha-ha ).
  Mladí vážení, volte, hledejte super-presidenta, vynaložte na to 10x víc energie než si tento akt žádá a přitom si nechte ujíždět vlak, ekonomickou spravedlnost, borcení hospodářských aktivit krádežemi, tunelováním a dalšími stovkami podvodů ... jednou procitnete a bude pozdě.
  ZEPHEER
  ZEPHEER --- ---
  SANTAL: Jsem silně pro kolonizaci Marsu. Ideálně vláda ČR a 90% poslanecké sněmovny. :-) Jinak díky tomu paní Roithové fandím a přál jsem si ji na místě prezidentky ČR. Ale dokud nebude zvolen prezident, tak na naší scéně není důležitějšího tématu.
  KAILASH: I tak se divím, že u nás a jen u nás ACTA neplatí. Jsem prostě pesimista :-)
  Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam