• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  ztracené heslo?
  THE_MIRACLEPolitické alternativy a jejich příznivci
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  Elita, paraziti, otroci... A vy jste co? | dialog.ihned.cz - Komentáře
  http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-59681260-elita-paraziti-otroci-a-vy-jste-co
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  Chcete podpořit novináře, který odhaluje excesy exekutorů?
  http://www.blisty.cz/art/68152.html
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  PREVIT: Máš pravdu, NIXáci jsou kulturní, moudří, slušní, rozumní lidé, kteří mají pozitivní myšlení a nenapadne je, ( mají zdravý mozek i charakter ), aby se navzájem uráželi a plivali na sebe.
  Vy jste NYXáci...., Vás pane PREVITE jsem dřív mezi ně nepočítal.
  PREVIT
  PREVIT --- ---
  JOSEFDRUHY: Zalobnicku! A nejsme NIXaci!
  http://www.nix.cz/
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  KAILASH: Zdejší NIXáci si kapitalismus nemůžou vynachválit, hlavně proto, že vyrábí chudé. Plyne to z toho jakou mají zlost když se chudých zastávám a kritizuji tento zparchantělý styl, způsob nového kapitaliszmu. Myslím, že tisíce lidí mělo jinou představu o novém kapitalizmu než je tento.
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  Bill Gates zkritizoval kapitalismus: na plešatost jde víc peněz než na malárii – Novinky.cz
  http://www.novinky.cz/ekonomika/296231-bill-gates-zkritizoval-kapitalismus-na-plesatost-jde-vic-penez-nez-na-malarii.html
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  Už měsíc je tu ticho...pročpak ? Zřejmě proto, že všichni zdejší si přáli Schwarzenberga. Proč zmrznul úsměv zdejším když přišel Zeman, který začal politiku proti současným mravům ? Kam zařadit lidi co jim Zeman nevoní ?
  JOSEFDRUHY: Nikdo mi dosud na to neodpověděl...proč ?
  XCHAOS
  XCHAOS --- ---
  XCHAOS
  XCHAOS --- ---
  Klaus, Havel, jakobíni a konzervatismus | Česká pozice
  http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/klaus-havel-jakobini-konzervatismus
  PREVIT
  PREVIT --- ---
  :)
  Okamura, Samková a Vít Bárta rozpouští parlament. Blog - Rudolf Polanecký (blog.iDNES.cz)
  http://polanecky.blog.idnes.cz/c/317626/Okamura-Samkova-a-Vit-Barta-rozpousti-parlament.html
  JOSEFDRUHY
  JOSEFDRUHY --- ---
  O kolik % se zvedne životní úroveň obyvatelstva ( té druhé chudší poloviny ) když bude zvolen Zeman ??? ( a klesne životní úroveň té bohatčí vrstvě ?? )
  O kolik % se zvedne životní úroveň obyvatelstva ( té druhé chudší poloviny ) když bude zvolen Schwarzenberg ??? ( a klesne životní úroveň té bohatší vrstvě ?? )

  Kdo chce může odpovídat. - - Já stejně odpověď nepotřebuji...a...a víte proč ? Moc se nespletu když řeknu, že ať tam bude na Hradě ten či onen, bude to prašť jako uhoď. Naše ekonomika ( potažmo životné úrověň ) je už stejně závislá ( pouze ) na celosvětovém hospodářském vývoji, a my jsme tomu světovému už ...už !!!! podřízeni na 100%. Tady můžou lidi makat málo anebo šíleně hodně, vyjde to na stejno, ( jako za komoušůůů..., taky když "tam" člověk makal jako brok měl stejně jako ten, co se flákal či téměř nemakal a pouze dostával plat či pouze klábosil na stranických schůzích ).

  Huráááá k lepším zítřkům. Hurááá : výkřik mladé generaci, která se tu na NYXu pachtí za "lepším" presidentem a přitom jí nezajímá, že padá do propasti, stejně jí nemine ta budoucí chudoba až budou ona v důchodu ( důchod, který si ničím neovlivní, ani tím třetím pilířem, ani čtvrtým pilířem - přijde např. někdo kdo ten pilíř vytuneluje, třebas ho použije stát na zápatu státního dluhu-schodku, nebo "zbankrotuje měna", anebo přijde amnestie toho lumpa co to vykradl - viz Kožený a Harvardské fondy, nebo kdokoliv podobný, tak ho po amnestii pustí....ha-ha-ha ).
  Mladí vážení, volte, hledejte super-presidenta, vynaložte na to 10x víc energie než si tento akt žádá a přitom si nechte ujíždět vlak, ekonomickou spravedlnost, borcení hospodářských aktivit krádežemi, tunelováním a dalšími stovkami podvodů ... jednou procitnete a bude pozdě.
  ZEPHEER
  ZEPHEER --- ---
  SANTAL: Jsem silně pro kolonizaci Marsu. Ideálně vláda ČR a 90% poslanecké sněmovny. :-) Jinak díky tomu paní Roithové fandím a přál jsem si ji na místě prezidentky ČR. Ale dokud nebude zvolen prezident, tak na naší scéně není důležitějšího tématu.
  KAILASH: I tak se divím, že u nás a jen u nás ACTA neplatí. Jsem prostě pesimista :-)
  XCHAOS
  XCHAOS --- ---
  ZEPHEER: mě nejvíc dostal, že dokonce spolkové zemi Saarsku bylo definitivně povoleno připojit se k SRN až v 50tých letech. Ona je ta historie vůbec málo známá...
  SANTAL
  SANTAL --- ---
  KAILASH: ACTA není i díky Čechům (Roithová, nemalý podíl).

  KEDRIGERN: Já to někde zaměňuju? Tak promiňte mou klačtinu...

  ZEPHEER: Ano, podstatné je to "bez soudu". Amnestie by jim byla tedy dnes taky platná jako Johance z Arku, ale technicky, možná.

  Takhle to je manipulace - protože se všichni baví o tomhle (o ničem). Zatímco mizí důležitější témata (téměř jakékoli jiné včetně kolonizace Marsu).
  KAILASH
  KAILASH --- ---
  ZEPHEER: ACTA odpadla kvuli protestum ve zbytku unie
  KEDRIGERN
  KEDRIGERN --- ---
  SANTAL: Prezidentský dekret může být zvůle, ale nikoliv lynč. Definice toho slova to vylučuje.
  ZEPHEER
  ZEPHEER --- ---
  SANTAL: Ber mne jako totálního pesimistu, co od naší vlády čeká jen a pouze to nejhorší (a nejvíce mne štve, že většinou mám pravdu).
  Takže je to porušení práv - nerozhodl o tom soud. Ale kdyby o tom soud rozhodl, tak je možno udělit amnestii.
  Právě, že by to bylo třeba němcům podsunout - z ČR byli odsunuti, kdyby to bylo v Norsku, jdou k soudu a možná ...
  Manipulace to není - jen si vem církevní restituce. Znovu opakuji. Jsem v tomhle pesimista, dodnes se divím, že v Brdech není radar, a že ACTA nebyla přijata.
  SANTAL
  SANTAL --- ---
  ZEPHEER: Nemůže udělit milost, protože ti lidi (včetně dětí v peřince) nebyli souzeni/odsouzeni.
  Protože o tom nerozhodl tenkrát soud (ani nějaký narychlo svolaný) je to "z dnešního hlediska hrubé porušení práv".

  Odškodnění je něco jiného, co právní řád také zná - na to musí být vytvořen zvláštní zákon (schválen poslanci - prezident to maximálně může nepodepsat - a poslanci o tom pak hlasují znovu a stejně to pokud chtějí prosadí, zdrží se to tedy max. o pár měsíců).


  ZEPHEER: Pokud si vybavuji správně, v Norsku svou "pátou kolonu" stříleli, velice rychle po válce. Ovšem nikoli s rodinnýma příslušníkama, resp. s malýma dětma... A na základě soudů (trest smrti), ne(jen) jako lynč. Proto to tam teď neřeší...

  ***
  V každém případě diskuse co by se stalo s Benešovýma dekretama pokud zvolíte MZ/KS je čistá manipulace (neb pokaždé je odpověď NIC).
  ZEPHEER
  ZEPHEER --- ---
  KEDRIGERN: Pravda.
  Neví někdo, co udělali francouzi s němci v Alsasku? Mám dojem, že tam probíhalo stříhání vlasů a věšení... V Belgii a Norsku také byly procesy a tresty byly velmi přísné. Prostě by to chtělo vrcholné představitele s páteří, aby to němcům řekli.