• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEVáclav Havel *5.10.1936 - +18.12.2011
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    DOCKINEZ:
    LONESTAR:
    Našel sem něco vcelku zajímavého. Váš názor to zcela jistě nezmění, protože jste natolik zaujatí, že v tom určitě najdete zase něco špatného. Ale pro objektivně uvažující lidi to může být impuls, aby pochopili, co se téhdy dělo a i Havlův postoj k tomuto. Takže zde:
    http://old.hrad.cz/president/Havel/milosti/milosti_uvod.html
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    THE_MIRACLE: Taky sem přesvědčen, že kdyby se někdo Havla zeptal, co si o tom zpětně myslí, bez problémů uzná, že prostě udělal v některých případech chybu

    No a? Mrtvym to zivot nevrati, tak prosimte porad neotravuj dokolecka s nejakejma dojmama o omluvach.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: no na tu dvouletou holčičku so pamatuju z jara 1990 :-(
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: Souhlasím s tím, že ty amnestie (NĚKTERÉ!!!) byly vcelku nešťastné, ale sem přesvědčen, že byly činěny v eufórii a je zajímavé, že se na to začalo poukazovat až později...
    Taky sem přesvědčen, že kdyby se někdo Havla zeptal, co si o tom zpětně myslí, bez problémů uzná, že prostě udělal v některých případech chybu.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: ovšem obhajovat Havlovu amnestii bezelstným "já vlastně ani nevím, kdo všechno byl amnestovaný - ale on to Havel určitě myslel dobře, a navíc ti amnestovaní byli stejně odsouzeni komunistickou justicí na základě bůhvíjakých rozsudků jestli nebyl zavřen pod pseudozáminkou vraždy a ve skutečnosti si třeba jenom pustil někde hubu na špacír" - to je to "svazáctví", o kterém mluvím... (a ty to umíš taky, jen si přiznej...)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PSILO: On je GABRI děsný srandista :-). Nesmíš ho brát vážně.
    PSILO
    PSILO --- ---
    GABRI: Budu te citovat z tveho klubu o Klausovi: "vypadni" (kdyz se ti to tu nelibi). Ponekud nezdvorile, ze? Ale byl jsi to ty, kdo sem zavedl podobne moresy.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    GABRI: Tak radši rychle vstávej....:-)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: Nesouhlasím. Vždy tvrdím, že je to jen můj názor, který nikomu nevnucuji. Myslím si, že na toto mám právo i v případě, že bych neměl žádné argumenty. Avšak já je mám, akorát tobě se zdají nepodstatné, nebo nedostatečně. Podobně, jako já vidím ty tvoje v obhajobě tvých názorů. Ovšem nikdo ti nebere právo na ně...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    TIM0__: co má moje ego společné s vrahy propuštěnými na amnestii? (kromě mnou zmiňovaného třeba NEVERMIND, NEVERMIND, ale i spousta dalších)

    jinak nemám potřebu s někým permanentně nesouhlasit (docela s mnoha lidnma se i shodnu) - jen mě iritujou takoví ti "svazáci", co s nulovou znalostí stavu věci plamenně obhajují svoji ikonu (případně neméně plamenně útčí na ty, kteří jim do jejich ideí nezapadají - viď, Jasánek :-P)
    GABRI
    GABRI --- ---
    Tenhle klub je snad zlý sen.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    _BENNY: Zatimco jini to vsechno dopodrobna planovali :-)

    Smesne.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ale pan Havel to tak jiste nezamyslel, jen se trosicku spletl :-)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    NEVERMIND: to uz pekne neni...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    NEVERMIND: No z toho sem pochopil, ze byl odsouzen v roce 1983 na 6,5 roku. V roce 1990 byl osvobozen, coz by ale byl stejne, protoze uplynulo 6,5 roku a pak ho zrejme zase zavreli... Nevidim na tom nic spatneho...
    NEVERMIND
    NEVERMIND --- ---
    TIM0__: no tak na zaklade amnestie byl propustenej treba tenhle clovek http://www.spsmvbr.cz/muzeumzla/lubas/lubas.html
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    JACHYMKO: když ono bohužel za všechno nemužou JEN komunisti. Jinak je pravda, že se měli pozavírat. O tom žádná...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    JACHYMKO: nikoliv. Myslim si, ze spousta lidi by privatizaci udelalo lepe. Mozna i Svejnar, mozna ne. Legislativa je v urcitych sektorech spatna porad, ale tehdy byla uplne kaput.
    ALESH
    ALESH --- ---
    TIM0__: jen poznamka, pedofili je neco jako homosexualita. Neznamena to, ze pedofil je nekdo, kdo zneuziva deti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam