• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEVáclav Havel *5.10.1936 - +18.12.2011
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Me zase za tak moc nevadi, ale vedel bych o lepsich. Jenze to neni realne...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: no dotyčný mi tam víceméně vyhovuje ;-)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Me by treba nekdo i napadl.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: but seriously...
    když vyjdu z předpokladu, že prezidentem by měl být politik, pro kterého by úřad prezidenta měl být vyvrcholením politické kariéry (což, přiznávám, obojí jsou moje subjektivní kritéria - ale opravdu si nemyslím, že prezidentem by měl být jěkajý významný vědec, umělec či někdo podobný), pak mě zas tak moc lidí nenapadá...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Vem v uvahu treba i ty, kteri jiz neziji, nebo by nechteli kandidovat.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Uved koho chces ty! :)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: no když mě místní svazáci furt považují za klausistu, tak bych měl asi uvést toho kdo tam právě sedí, ne? ;-)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: A kdo z osobnosti poslednich dvaceti let by se tobe libil nejvic na Hrade?
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Ty tri (Novotny, Zapotocky, Gottwald) se stejne nedaji pocitat mezi smysluplne prezidenty, takze jsem na to zhruba stejne.,
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: no máš holt náskok, já se dál než k Novotnému (taky jako nemluvně) nedostanu :-P)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Jeste Gottwalda bych mohl, ale to jsem byl nemluvne...:)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Bohuzel ne...:)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: Masaryka ale nepamatuješ... ;-)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Myslim vsechny, co jsem zazil - CSR, CSSR, CSFR, CR.....
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: přijde na to, co máš na mysli "naší republikou" - ČSR (tu jsem nezažil), ČSSR, ČSFR nebo ČR?

    Pokud se týče ČR, pak dle mého názoru Havel NEBYL lepším prezidentem ČR než jeho nástupce v úřadě...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Me pripada, jako moda poslednich patnacti let, ze si kazdej trochu kopne do Havla. Za sebe mohu rict, ze ve svem zivote jsem lepsiho prezidenta nasi republiky nezazil. A zajimalo by me, kdo z vas tady ano.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: v diskuzi Klaus jsem vystupoval silne recesne a prispevky vyhanel do extremu, protoze sem to proste bral jako hru - stejne jako nekteri Klausovi zastanci - takže to mám chápat tak, že tady se to nesmí? ;-)

    podotýkám, že NEvystupuju silne recesne a své prispevky NEvyháním do extremu ;-P)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ja si teda vzpominam, ze ty jeho prvni amnestie vzbudily mezi lidmi dost velke emoce. a stejne tak velke emoce vzbuzovaly amnestie z posledni doby jeho kralovani na hrade. o nejakem entuziazmu, euforii a nadsenectvi te doby nemuze byt rec.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    JACHYMKO: hele, kdyz se mnou proste nesouhlasis, muzes proti me prevratit vsechno co reknu. Nehadam se. Preber si to jak chces...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: Hele naposledy. Reknete, ze havel posral amnestie. Ja reknu, ze mate vcelku pravdu, ale ze to neni tak jednoduchy to takhle rict. Vlozim odkaz, ktery proste pro me jasne vysvetluje, jak to bylo tezke a jak to ve skutecnosti bylo. Ty ho rozthas na kusy, protoze s nim nesouhlasis. Ja nevim, co chces porad resit. Proste mas svuj nazor, OK. Ja te o opaku nepresvedcuju. Tak mi ty nech ten muj a pokud ti to je protivny, tak proste odejdi.

    Znova opakuji, ze v diskuzi Klaus jsem vystupoval silne recesne a prispevky vyhanel do extremu, protoze sem to proste bral jako hru - stejne jako nekteri Klausovi zastanci. Nic vic, nic min. Kdyz sem zjistil, ze nekteri to mysli vazne a me prispevky je urazi, sel sem s pravdou ven a odesel, abych nepoburoval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam