• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEVáclav Havel *5.10.1936 - +18.12.2011
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: Masaryka ale nepamatuješ... ;-)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    LONESTAR: Myslim vsechny, co jsem zazil - CSR, CSSR, CSFR, CR.....
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    PREVIT: přijde na to, co máš na mysli "naší republikou" - ČSR (tu jsem nezažil), ČSSR, ČSFR nebo ČR?

    Pokud se týče ČR, pak dle mého názoru Havel NEBYL lepším prezidentem ČR než jeho nástupce v úřadě...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Me pripada, jako moda poslednich patnacti let, ze si kazdej trochu kopne do Havla. Za sebe mohu rict, ze ve svem zivote jsem lepsiho prezidenta nasi republiky nezazil. A zajimalo by me, kdo z vas tady ano.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: v diskuzi Klaus jsem vystupoval silne recesne a prispevky vyhanel do extremu, protoze sem to proste bral jako hru - stejne jako nekteri Klausovi zastanci - takže to mám chápat tak, že tady se to nesmí? ;-)

    podotýkám, že NEvystupuju silne recesne a své prispevky NEvyháním do extremu ;-P)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ja si teda vzpominam, ze ty jeho prvni amnestie vzbudily mezi lidmi dost velke emoce. a stejne tak velke emoce vzbuzovaly amnestie z posledni doby jeho kralovani na hrade. o nejakem entuziazmu, euforii a nadsenectvi te doby nemuze byt rec.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    JACHYMKO: hele, kdyz se mnou proste nesouhlasis, muzes proti me prevratit vsechno co reknu. Nehadam se. Preber si to jak chces...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: Hele naposledy. Reknete, ze havel posral amnestie. Ja reknu, ze mate vcelku pravdu, ale ze to neni tak jednoduchy to takhle rict. Vlozim odkaz, ktery proste pro me jasne vysvetluje, jak to bylo tezke a jak to ve skutecnosti bylo. Ty ho rozthas na kusy, protoze s nim nesouhlasis. Ja nevim, co chces porad resit. Proste mas svuj nazor, OK. Ja te o opaku nepresvedcuju. Tak mi ty nech ten muj a pokud ti to je protivny, tak proste odejdi.

    Znova opakuji, ze v diskuzi Klaus jsem vystupoval silne recesne a prispevky vyhanel do extremu, protoze sem to proste bral jako hru - stejne jako nekteri Klausovi zastanci. Nic vic, nic min. Kdyz sem zjistil, ze nekteri to mysli vazne a me prispevky je urazi, sel sem s pravdou ven a odesel, abych nepoburoval.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    JACHYMKO: však ona ta pravda a láska nakonec zvítězí,l ať to stojí co to stojí a ať chcete nebo ne :-D
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: no já pořád čekám, kdy mi řekneš čím konkrétně podle tebe Havel této zemi tak prospěl...
    nebo nahoď nějakou konkrétnější otázku/téma o VH

    já nevyvolávám flame, já jen oponuju nadšené adorování člověka, o kterém nemám tak vysoké mínění jako ti co ho adorují :-P)
    pokud ovšem nepovažuješ za vyvolávání flame cokoliv kromě obdivných vzdechů jaký je ten Havel pašák a osobnost, pak asi jo... (ovšem tos od diskuse o Klausovi, které ses tak smál, moc nepokročil :-P)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    JACHYMKO: Nic takoveho sem nerekl... Jen mi prijde zbytecny tu flameovat porad dokola. Zadny prispevky se nemazou a nikdo se nevyhazuje.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: A jinak bych ti taktéž doporučil tento klub nesledovat. Přiznej sám, že ti ani tak nejde o to diskutovat, ale spíš vyvolávat flame. Říkalo mi to o tobě nezávisle víc lidí a mě to taky tak přijde. Možná, že to jsou skutečně tvé názory, pak je měj.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: najdi mi v tom linkovaném textu neco proč by mi NEměl připadat jako hajzl? :-P)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: jistěže... a (humanitární) bomba je vlastně jen taková množina jednotlivých vražd, že ano :-P)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: Odhadl jsem to zcela přesně. Hele, je to stejný asi jako když já čtu něco o Klausovi. Vždy si v tom najdu to, proč mi připada jako hajzl. A totéž ty. Neber to jako výtku... Jen konstatuji.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: ono to je v podstatě to samé, že? protože amnestie je množina milostí...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    ostatně většinou byli propuštěni lidé, kteří by beztak tentýž rok šli na svobodu, takže by možná nějaký trestný čin, který spáchali, byl tak jako tak ten rok spáchán pokud jsou tato slova autentická, pak jen podtrhují to, co si o Havlovi myslím...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    DOCKINEZ: Otravuješ tu akorát ty. Buď se vyžíváš ve flame a nebo nevím. Doporučuji ti tento klub opustit. Ušetříš si nervy.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: my se bavíme o amnestii, ne o udělování milostí (to je něco trochu jiného)

    i když takové kauzy Odložil nebo Chadimová taky hodně napoví o Havlově morálním profilu...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    DOCKINEZ:
    LONESTAR:
    Našel sem něco vcelku zajímavého. Váš názor to zcela jistě nezmění, protože jste natolik zaujatí, že v tom určitě najdete zase něco špatného. Ale pro objektivně uvažující lidi to může být impuls, aby pochopili, co se téhdy dělo a i Havlův postoj k tomuto. Takže zde:
    http://old.hrad.cz/president/Havel/milosti/milosti_uvod.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam