• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEVáclav Havel *5.10.1936 - +18.12.2011
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: pokud něco tvrdíš, měl bys mít argumenty dokazující tvé tvrzení, a ne chtít po oponentech aby ti ho vyvrátili... (humanitní vzdělanci neschopní pochopit a používat základy logiky mě vždycky dojmou ;.))
    N_I
    N_I --- ---
    CHTELO BY TO MOZNA PAR FAKTICKYCH ARGUMENTU ZE TAKOVY KLAUS VLASTNE NENI..ze to neni egomasturbator nejvestiho kalibru..
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: dyk klaus jede celou dobu politiku bez citu a nekonecne honeni ega.. - proti tomu se ovšem dost těžko argumentuje :-D))) stejně jako pokud nevidis v klausovi cifernik a egomaniaka...asi se vazne neni o cem dal bavit...

    prostě "Náš Vašek je hodnej Vašek, a tvůj Vašek je zlej Vašek - a když to nevidíš, tak seš blbej..." :-D)))

    s takovou ten klub o Klausovi rychle doženete a předeženete :-D)))
    N_I
    N_I --- ---
    konkretni fakticke argumenty.....:]]]]]

    tohle nemysli vazne..dyk klaus jede celou dobu politiku bez citu a nekonecne honeni ega..z nej to uplne strika...rikam si..kdo tohle nemuze videt?
    CHTELO BY TO MOZNA PAR FAKTICKYCH ARGUMENTU ZE TAKOVY KLAUS VLASTNE NENI..ze to neni egomasturbator nejvestiho kalibru..
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: nejsem jeho nohsled, viděl jsme ho jen jednou a moje nohy sledují jinými směry :-D)
    N_I
    N_I --- ---
    jsi nohsled pana prezidenta kerej je podle tebe skvelej oproti dramtikovi kereho uznava cely svet.//
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: kdybys nekecal, bambulo - já nikde za nikoho neoroduju - já si "jen" upřesňuju, jaké mají konkrétnífaktické argumenty proti Klausovi ti, co tak vehementně orodují za Havla :-P)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: nechapu proc tedy oroduje za klause. asi ti sem zakazeme pristup :). Na ortodoxaky holt s ortodoxnim resenim :-))))
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: čí jsem nohsled???
    já nemám potřebu nikoho adorovat - ani průměrné dramatiky a špatné prezidenty ;-)
    N_I
    N_I --- ---
    lonestar...je dobrej nohsled....smutnej pohled,,,,
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BRANCALEONE: běž si vyměnit pampersku :-|D
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    LONESTAR: No ty krávo, tos mě utřel! To je humor, až jsem se uprd...
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    N_I: klub o panu profesorovi neni vůbec špatnej;)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BRANCALEONE: Narcis už na Hradě pěkných pár let není :-D)
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    Přestaňte už prosim vás řešit hradního narcisa, nemá to smysl. Jádro jeho fanoušků je podobně tvrdý, jako to komunistický. Nezbývá, než si na 5 let zacpat nos...
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: pokud nevidis v klausovi cifernik a egomaniaka...asi se vazne neni o cem dal bavit... - tak teď jsi mě OPRAVDU pobavil :-D)))
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Klaus je zkratka typickym prikladem egofasisty (pouzil sem ted jeho termin :-)). A bohuzel neni zdaleka sam...
    N_I
    N_I --- ---
    no mel bys asi odejit do jineho klubu asi o panu profesorovi..tam ti budou rozumet lepe.. protoze pokud nevidis v klausovi cifernik a egomaniaka...asi se vazne neni o cem dal bavit...a tady by to nikam nevedlo...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: omyl, mame jasno.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    N_I: přijde na to, koho označuješ za "egomaniaka s ciferníkem místo očí" - IMHO na Klause toto označení nelze použít ani v nejmenším...
    Ale hlavně že máš jasno .-D)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam